ISM ir „Tesonet“ sutelkia jėgas talentų ugdymui
2020-06-15

ISM universitetas pradeda ilgalaikį bendradarbiavimą su „Tesonet“, kibernetinio saugumo sprendimų grupe ir akseleratoriumi. Ši partnerystė su vienu sparčiausiai augančių tech įmonių Lietuvoje atveria dar daugiau tarptautinės karjeros galimybių ISM studentams. Taip pat planuojama organizuoti bendrus renginius, dalintis žiniomis, patirtimi ir įrankiais.
„Tesonet“ taip pat turi praktikos pasiūlymą būsimiems ISM studentams, stojantiems išankstinio priėmimo metu, iki balandžio 30 d. 

„Geriausi talentai – mūsų įmonės koziris. Be stiprios komandos sunkiai būtume ten, kur esame dabar. Partnerystė su ISM yra svarbus žingsnis siekiant dalintis tiek turima mūsų sukaupta patirtimi auginant profesionalus, tiek juos vėliau įtraukiant į darbo rinką ir tampant mūsų kolegomis. 

Bendradarbiavimas su aukščiausio lygio mokymo įstaigomis ir universitetais bei prisidėjimas prie edukacijos, ypač technologijų srityje, yra viena iš „Tesonet“, kaip darbdavio ilgalaikių strateginių krypčių. Ir čia nežadame sustoti”, – sako Tomas Okmanas, vienas iš įmonės įkūrėjų. 

ISM universitete ugdomos tokios kompetencijos ir vadybiniai gebėjimai, kurių reikia kuriant įvairius IT produktus, tarp jų ir kibernetinio saugumo sprendimus: projektų valdymas, komunikaciniai įgūdžiai, darbas komandoje ir pan.

Reaguodamas į darbo rinką ir išaugusį IT gebėjimus turinčių darbuotojų poreikį, ISM universitetas dar šį rudenį pakvietė studentus mokytis Harvardo metodologija paremto programavimo kurso. IT žinias gali gauti studijuojantys tiek ekonomiką, tiek finansus, tiek rinkodarą, tiek vadybą ar politiką.