Meniu

Sėkmės istorijos

Inga
Langaitė
Verslumą suprantu kaip gebėjimą po dešimtos ar šimtosios nesėkmės vėl atsistoti ir ieškoti naujo sprendimo. Neišskirčiau socialinio ir tiesiog verslumo, visur reikalingi tie patys įgūdžiai.
Artūras
Salda
Savo ateitį vienareikšmiškai sieju su Lietuva ir į savo karjeros užsienyje etapą žiūriu kaip į investiciją ir žinių, kurios gali ateityje būti naudingos Lietuvai, kaupimą. Ateityje, manau, norėsiu dar praplėsti akiratį ir stosiu į Executive MBA programą.
Rita
Bražiūnaitė-Robin
Šiandien, gyvendama ir dirbdama Norvegijoje, Rita džiaugiasi kiekviena diena. „Nesiliauju kartojusi, kad gyvenimas yra gražus. Jei diena užimta – džiaugiuosi intensyvumu, poreikiu planuoti. Jei laisvesnė – vis viena susigalvoju įvairių veiklų“
Greta
Tarasonytė
Greta buvo viena tų, kurie pasinaudojo galimybe išvykti vienerius metus studijuoti ISM steigėjų Norvegijos vadybos institute BI Osle. Baigusi studijas ji gavo dvigubą ISM ir BI diplomą.
Vita
Galdikė
Vita Galdikė – jauna savo srities profesionalė, jau pradėjusi sėkmingą tarptautinę karjerą. ISM tarptautinėje magistrantūroje studijavusios Vitos prašėme papasakoti apie savo praeitį, dabartį bei ateities planus.