Magistrų klubas

ISM Magistrų klubas – viena stipriausių verslo alumnų organizacijų, kurios nariu gali tapti kiekvienas ISM magistrantūros studijų absolventas. Klubas rūpinasi savo narių kvalifikacijos kėlimu bei aktyviai dalyvauja ISM bendruomenės renginiuose.

Dalijimasis patirtimi

ISM magistrų klubo nariai dalijasi patirtimi tiek el. grupėje, tiek ir gyvų susitikimų metu. Nariai taip pat organizuoja vizitus/ekskursijas į savo įmones, aptaria naujausias vadybos, marketingo, žmogiškųjų išteklių, motyvacijos taktikas ir metodus.

Ryšiaveika/Networking

ISM magistrų klubas vienija stipriausią kontaktų tinklą Lietuvoje. Kiekvienas įmonės ar skyriaus vadovas yra pasiekiamas vos per kelis mūsų klubo narius. Stipri bendruomenė leidžia su klubo nariais bendrauti betarpiškai.

Profesionalūs mokymai

Klubas kviečiasi žymiausius lektorius ir verslo praktikus, kad supažindintų su naujausiais verslo valdymo, investicijų ir kitais aktualiais sprendimais. Lektoriai mielai atvyksta į ISM magistrų klubą, nes tai viena stipriausių vadovų organizacijų Lietuvoje.

Malonumas / Fun-xpierence

Skatiname klubo narius išeiti iš savo komforto zonos – nuveikti, patirti bei pasiekti daugiau. Kartu organizuojame komandų formavimo užsiėmimus, išbandome ekstremalias tiek dvasiškai, tiek kūrybiškai veiklas. Organizuojame verslo misijas į užsienį.

Sužinokite daugiau ir tapkite nariais www.ismalumni.lt