Meniu

Karjera

Žinių pritaikomumas, absolventų sėkmė profesiniame gyvenime yra vienas iš svarbiausių ISM tikslų. Vienas iš būdų įvertinti studijų kokybę - pasižiūrėti, kaip klostosi universiteto absolventų karjera. Viešosios politikos ir vadybos instituto 2010 m. atliktas tyrimas parodė, kad ISM absolventai sėkmingiausiai įsidarbina pagal specialybę, lyginant su kitų Lietuvos universitetų atitinkamų programų absolventais. ISM Karjeros centras taip pat stebi absolventų karjerą ir kasmet atlieka tyrimus.

 2013 m. ISM bakalauro studijų absolventų tyrimo duomenimis, 24% baigusių bakalauro studijas turi savo verslą, 2% dirba aukščiausio lygio vadovais, 14% - vidutinio lygio vadovais. 51% dirba vadybininkų, projektų vadovų bei specialistų pozicijose, 4% tęsia studijas. ISM bakalauro studijų absolventų apklausa parodo, kad 24% absolventų atlyginimas yra didesnis nei 3000 Lt, atskaičiavus mokesčius


Karjeros centras - grandis, jungianti ISM studentus bei absolventus su verslo bendruomene, valstybinėmis institucijomis bei organizacijomis. Studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas turėtų ryšių su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu.

Karjeros centras: 

  • konsultuoja studentus, ieškančius praktikos ar darbo, pasiūlo ir kartu aptaria galimas paieškos alternatyvas ir strategijas;
  • padeda studentams pasirengti profesionalų CV bei parašyti pirmuosius motyvacinius laiškus;
  • skelbia praktikos ir darbo pasiūlymus, aktyviai kviečia studentus dalyvauti įvairiuose konkursuose ir projektuose;
  • organizuoja renginius, seminarus, diskusijas ir susitikimus su įmonių atstovais, absolventais;
  • rengia Karjeros dieną, kurioje studentai gali prisistatyti verslo  bendrovėms, užmegsti naudingus kontaktus, surasti potencialias praktikos ir darbo vietas. Kasmet čia apsilanko keli šimtai universiteto studentų ir virš 20 verslo kompanijų.

​Daugiau apie Karjeros centro veiklas rasite čia