ISM Alumni Organization

ISM Alumni Organization yra nepriklausoma ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventų įsteigta asociacija, siekianti kurti galimybes pažinčių mezgimuisi ir palaikymui bei žinių ir patirties dalinimuisi tarp ISM alumnų.

 

Kokia organizacijos misija?

Siekiame kurti galimybes pažinčių mezgimuisi ir palaikymui bei žinių ir patirties dalinimuisi tarp ISM absolventų. Taip pat siekiame aktyviai bendradarbiauti su ISM universitetu aktualiais klausimais ir tuo pačiu burti bei stiprinti esamą ISM alumnų bendruomenę.

Kokia man vertė būti organizacijoje?

Pasaulyje alumnų organizacijos garsėja išskirtinėmis galimybėmis padėti jos bendruomenės nariams palaikyti ryšius su buvusiais bendrakursiais, rasti darbą arba darbuotojus, klientus arba partnerius, padėti išmokti naujų dalykų arba pagilinti turimas žinias, dalintis patirtimi ir know-how arba mokytis iš kitų, naudotis unikaliomis privilegijomis bei padėti Alma Mater vystytis – būtent šiais pėdsakais ir sekame.

Kokio pobūdžio veiklos yra organizacijos planuose?

Turėdami dvi aiškias kryptis – Networking & Knowledge – reguliariai siekiame išbandyti daugelį formatų, kurių pagalba ISM absolventai ir būsimi organizacijos nariai gautų daugiausiai naudos. Tai galėtų būti: konferencijos, diskusijos, mokymai, vakarienės ar pokyliai, sporto renginiai, apdovanojimų ceremonijos, išvykos ir t.t.

Svarbu paminėti, kad dauguma veiklų yra išskirtinės tik ISM absolventams arba ISM Alumni Organizacijos nariams.

Į ISM Alumni Organization galite įstoti užpildę šią registracijos formą.