ISM absolventai uždirba 31 proc. daugiau
2021-06-14

Remdamasis Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) duomenimis, ISM universitetas atliko skaičiavimus ir nustatė, kad ISM studentai, baigę pirmosios pakopos vadybos, verslo, ekonomikos ir finansų studijas, po dvejų metų gauna beveik trečdaliu (31 proc.) didesnį atlyginimą nei kitų universitetų studentai, baigę tos pačios krypties studijas.

Tam, kad ISM studentai sėkmingai žengtų karjeros keliu po studijų ir jų metu ISM savo studentų karjera pradeda rūpintis ir individualų dėmesį kiekvienam besimokančiam skirti nuo pat pirmo kurso. Profesiniais klausimais studentus konsultuoja karjeros centro ekspertai, kurie studijuojantiems pateikia per 600 darbo ir praktikos pasiūlymų per metus.

Studentams yra teikiamos konsultacijos karjeros klausimais. Padedama pasirengti CV, parašyti motyvacinį laišką. Studentai turi galimybę susitikti ir bendrauti su įvairiomis įmonėmis paskaitų bei renginių metu. Kasmet organizuojama karjeros diena, kurios metu studentai gali gyvai susitikti su beveik 40 įmonių iš įvairių sričių, taip pat vykdoma mentorystės programa ( arba www.idialogue.lt).

ISM turi itin artimą santykį su verslu, todėl studentai pažintis su šio pasaulio atstovais ir profesionalais megzti pradeda nuo pirmųjų žingsnių universitete. Dėstytojai į paskaitas nuolat kviečia svečius iš įvairių organizacijų, kurie su studentais dalijasi savo asmenine patirtimi, pristato iššūkius ir įvairias situacijas, su kuriomis teko susidurti versle, duoda vertingų patarimų.

Dėl glaudžių universiteto ryšių su verslu daugiau nei 60 proc. ISM pirmosios pakopos studentų dirbti pradeda dar studijuodami. 98 proc. ISM studijas baigusių studentų dirba pagal specialybę, o kas trečias turi nuosavą verslą, net 98 proc. absolventų ISM universitetą rekomenduotų savo draugams ir pažįstamiems.

ISM universitete didelis dėmesys skiriamas ir tarptautiškumui. Priklausomai nuo studijų programos, studentai turi galimybę gauti dvigubą diplomą, pasirinkę vieną iš septynių prestižinių aukštojo mokslo įstaigų, tokių kaip BI Norvegijos verslo mokyklą (angl. BI Norwegian Business School), Kedžio verslo mokyklą (angl. Kedge Business School) Prancūzijoje ar Ilinojaus technologijų institutą (angl. Illinois Institute of Technology) JAV.

ISM universitetas yra puikus pasirinkimas ieškantiems tarptautinės patirties, nes net 42 proc. dėstytojų iš užsienio (tokių šalių, kaip Kanada, Argentina, JAV ir t.t.), kurie baigė prestižinius pasaulio universitetus (kaip Oksfordas, Harvardas, NYU ir t.t.). Tarptautinė patirtis taip pat kuriama bendradarbiaujant su daugiau nei 100 universitetų mainų partnerių visame pasaulyje, iš kurių kas trečias turi prestižines verslo mokyklų akreditacijas.