ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas siekdamas sustiprinti Lietuvos mokinių ekonomikos, verslo, vadybos ir finansinio raštingumo žinias organizuoja 9-12 kl. mokiniams skirtą dviejų dalių konkursą „ISM FLOW“.

 

KONKURSO EIGA

Konkursas organizuojamas dviejose amžiaus grupėse: 9-10 kl. ir 11-12 kl., konkursas vyksta dviem etapais:

  • 1 etapas – mokyklų turas (Vasario 25 d.)
    Universitetas kartu su partneriais parengia konkurso užduotis testo formatu ir išplatina jas Lietuvos mokykloms, kuriose mokiniai tą pačią dieną atlieka užduotis. Geriausiai jas atlikę – keliauja į finalinį konkurso turą Universitete.
  • 2 etapas – finalas universitete (Kovo 29 d.)
    Geriausiai pasirodę kiekvienos amžiaus grupės dalyviai dalyvauja finaliniame konkurso etape, kuris vyks gyvai ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Finale sprendžiami konkurso uždaviniai, dalyvaujama paskaitose bei apdovanojami konkurso nugalėtojai.

 

INFORMACIJA MOKYKLOMS

Konkurse kviečiame dalyvauti visas Lietuvos mokyklas, turinčias 9-12 klasių mokinius. Dalyvavimas konkurse mokykloms nieko nekainuoja.

Pirmasis konkurso turas bus organizuojamas kiekvienoje užsiregistravusioje mokykloje su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovų pagalba. Mokykla registruodamasi dalyvauti konkurse pateikia planuojamą konkurso dalyvių skaičių 9-10 kl. ir 11-12 kl. grupėse. Pagal pateiktus preliminarius dalyvių skaičius, Universitetas mokykloms atsiųs užduočių lapus ir atsakymų lapus. Vasario 25 d. pasirinktos pamokos metu mokykla įgyvendins konkursą savo mokykloje. Prašysime mokytojų pagalbos įvertinant testo atsakymus pagal pateiktą atsakymų lapą, o geriausiai atliktus testus – atsiųsti atgal į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą. Geriausiai konkurse pasirodę mokiniai bus pakviesti antrąjam turui, kuris vyks Universitete.

Kviečiame mokyklas sukurti finansinio raštingumo dieną savo mokykloje – paskirkite vieną pamoką Vasario 25 d., kuomet visos 9-12 kl. tuo pačiu metu jūsų ugdymo įstaigoje spręstų pirmojo turo testą! Aktyviausios mokyklos bus apdovanotos ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei projekto partnerių įsteigtais prizais.

 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

  • Ar gali mokiniai dalyvauti pavieniui? Ne, konkursas skirtas mokyklų bendruomenėms. Jei esate mokinys ir norite dalyvauti konkurse – kreipkitės į savo klasės vadovą, ekonomikos ir verslumo mokytoją ar administracijos atstovą ir paraginkite juos užsiregistruoti konkurse.
  • Ar būtinai turi dalyvauti visa mokykla? Ne, galima registruoti tik vieną klasę arba vieną klasių srautą. Tačiau raginame skirti vieną pamoką visai mokyklai, kurios metu spręstumėte ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurso užduotis.
  • Ar konkursas mokamas? Ne, konkursas nei mokiniui, nei mokyklai nieko nekainuoja. Tai ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei projekto partnerių dovana Lietuvos švietimo įstaigoms.
  • Kokia nauda dalyvauti konkurse? Tikime, kad jums, kaip ir mums svarbi visapusiškai išsilavinusi tauta. Vienas iš būdų skatinti domėjimąsi finansinio raštingumo temomis – konkursas, kurio metu kiekvienas mokinys turės galimybę įsivertinti savo žinias ekonomikos ir finansinio raštingumo srityje, atpažinti savo klaidas ir taip kryptingai dirbti siekiant užpildyti visas spragas. Finansinis rašingumas – labai praktiškas ir kiekvienam piliečiui itin reikalingas gebėjimas – mes kasdien susiduriame su mokėjimais, taupymu, sprendimais apie prekių ar paslaugų pirkimą. Kažkuriuo gyvenimo etapu svarstome apie būsto, transporto priemonės įsigijimą – visa tai yra finansiniai sprendimai, o geresnius juos priimsime turėdami geras finansinio raštingumo žinias.

 

KONTAKTAI

Už ekonomikos ir finansinio raštingumo konkursą „ISM FLOW“ atsakingas
Laurynas Puidokas
Tarptautinių projektų vadovas, karjeros konsultantas

Mokyklų registracijos anketa 

Prašome nurodyti pilną mokyklos adresą su pašto kodu ir miesto/gyvenvietės pavadinimu.
Prašome nurodyti 9-10 kl. (I-II gimnazijos kl.) mokinių skaičių, kurie dalyvaus konkurse. Galima nurodyti apytikslį skaičių.
Prašome nurodyti 11-12 kl. (III-IV gimnazijos kl.) mokinių skaičių, kurie dalyvaus konkurse. Galima nurodyti apytikslį skaičių.