Vadovo retorika ir komunikacija

Sugebėjimas gerai komunikuoti, spręsti konfliktus, įkvėpti komandą bei charizmatiškai pristatyti organizacijos viziją yra svarbi vadovo rolės dalis. Šiame modulyje mokomės nuo iškalbos iki derybų – įgūdžių, kurie yra reikalingi sėkmingiems vadovams kiekvieną dieną.
Prof. dr. Vita Akstinaitė
Modulio vadovė
Lietuvių kalba
1 semestras
2022 m. ruduo
Atsisiųsti modulio aprašą

Modulio tikslas

Šio modulio tikslas yra suprasti efektyvios komunikacijos organizacijose principus, išmokti kaip panaudoti savo bendravimo įgūdžius rezultatams pasiekti bei išplėsti savo vadovavimo įgūdžius efektyvios komunikacijos pagalba.

Kam vertėtų rinktis šį modulį?

Šis modulis skirtas jums, jei norite panaudoti komunikaciją kaip efektyvų įrankį jūsų darbinėje veikloje bendraujant su darbuotojais, kolegomis, klientais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis. Šis modulis yra skirtas žmonėms, siekiantiems ugdyti savo lyderystės komunikacijos gebėjimus ir žinias bei sustiprinti savo vadovavimo gebėjimus.

Modulio rezultatai

Baigę šį modulį gebėsite geriau pažinti save kaip vadovą, atrasite savo individualų komunikacijos stilių ir jo pritaikymą darbinėje veikloje ir ryšyje su kitais, mokėsite panaudoti įvairius komunikacijos įrankius asmeninėje bei organizacinėje sferose, ir panaudoti komunikaciją kaip naudingą įrankį organizacinių procesų tobulinimui.

Išsami informacija apie modulį

Apie modulį
Ką išmoksite?
Pagrindinės temos
Dėstytojai
Atsiliepimai

Apie modulį 

 

Puikūs komunikacijos įgūdžiai yra privalomi sėkmingai lyderystei. Kokie yra efektyviai komunikuojančių žmonių bruožai ir kaip įtakingi lyderiai bendrauja su personalu ir suinteresuotosiomis šalimis? Ko reikia norint įkvėpti kitus, skatinti naujas idėjas ar komunikuoti sudėtingose situacijose? Kaip jūs galite pozicionuoti save kaip vadovą, vykdydami įtraukų bendravimą? 

 

Vadovo komunikacijoje pagrindiniai elementai yra vadovas (išraiška, prezentacija), kiti žmonės (aplinka, komanda) bei kontekstas (situacija, organizacija). Šio modulio ašis – efektyvus komunikavimas. Modulis aprėpia daugelį pamatinių vadybos ir vadovo sričių bei funkcijų, tačiau per komunikacijos prizmę.  

 

 

Ką išmoksite? 

 

Modulio metu ugdysite savo komunikacinius gebėjimus ir tapsite autentišku, efektyviai komunikuojančiu vadovu. 

 

Šis modulis apima (bet neapsiriboja) šiomis temomis: 

 • Žaidimų teorijos panaudojimas komandiniam darbui bei kūrybingai įmonės bendruomenei kurti; 
 • Pagrindinių komunikacijos elementų supratimas ir praktika: įtikinėjimas, kalbinės išraiškos, prielaidų patikrinimas, klausymasis, grįžtamasis ryšys, konfliktų sprendimas bei autentiška saviraiška; 
 • Įvairių strategijų ir lyderystės komunikacijos įrankių pritaikymas organizaciniams procesams gerinti; 
 • Savo asmeninių stipriųjų ir silpnųjų komunikacijos pusių supratimas ir tobulinimas. 

Pagrindinės modulio temos:

 • Komunikacijos elementai ir prezentaciniai įgūdžiai
 • Komunikacija gyvoje ir virtualioje organizacinėje erdvėje
 • Autentiška lyderio komunikacija
 • Komunikacija sudėtingose situacijose: konfliktų sprendimas, krizių valdymas, grįžtamasis ryšys
 • Komunikacija įvairiuose lygmenyse (komandos, valdybos)
 • Įtikinėjimo ir derybų strategijos
 • Charizmatiškos komunikacijos ugdymas
Grįžti į skilties viršų

Naudingos nuorodos

Svarstote apie studijas?

Registruokitės konsultacijai ir atsakysime į visus jūsų klausimus!
Konsultacija
envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram