Meniu

News

Prasideda priėmimas į ISM Tarptautinės magistrantūros studijas

​Šiandien prasideda priėmimas į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės magistrantūros studijas. Paraiškos priimamos į tris magistrantūros programas – Finansų ekonomiką, Tarptautinę rinkodarą ir vadybą bei Inovacijų ir technologijų vadybą. Studijos jungia naujausias globalaus verslo tendencijas ir mokslinius tyrimus, todėl į sėkmę orientuotiems tarptautinės vadybos ir rinkodaros, finansų, ekonomikos bei technologijų vadybos sričių specialistams suteikia kompetencijas, reikalingas ateities profesionalams.

 

ISM Tarptautinės magistrantūros studijose įgyjamos teorinės pažangiausių sprendimų priėmimo metodų žinios, kurios tikrų verslo situacijų analizės metu taikomos praktikoje. Pasirinkusiųjų šias studijas laukia inovatyviais dėstymo metodais paremtos paskaitos ir galimybė studijuojant priimti iššūkius, su kuriais susiduriama realiame verslo pasaulyje. Studijų metu vertingas žinias perduoda geriausi Lietuvos ir užsienio ekspertai bei dėstytojai. Studentai turi galimybę semtis patirties iš rinkodaros ekspertės docentės daktarės Linetos Ramonienės, daktaro laipsnio Oksfordo universitete siekiančio Finansų programos vadovo Tomoyuki Hashimoto, ne vienerius metus dėstančios Japonijoje, Inovacijų ir technologijų programos direktorės, profesorės Vidos Škudienės bei daugelio kitų profesionalų.

Kodėl verta studijuoti ISM Tarptautinėje magistrantūroje?

 • Kompetentingi akademikai iš Lietuvos ir užsienio;
 • Praktikoje pritaikomos žinios;
 • Patogus paskaitų laikas dirbantiesiems;
 • Galimybė įgyti dvigubą diplomą JAV ir Europos universitetuose: BI Norvegijos verslo mokykloje, Ilinojaus technologijų institute, Kedžo verslo mokykloje, Tilburgo universitete, INSEEC aukštojoje verslo mokykloje bei Tiaso verslo ir visuomenės mokykloje;
 • Efektyvūs mokymo metodai – atvejų analizės, darbas grupėse, simuliacijos;
 • Tarptautinės studijų akreditacijos;
 • Studijos anglų kalba;
 • Verslo sėkmei svarbūs kontaktai.

Stojamasis konkursinis balas formuojamas ne tik vertinant akademinius pasiekimus, bet ir kandidatų motyvaciją bei anglų kalbos žinias. Kandidatai, planuojantys teikti paraiškas į Finansų ekonomikos programą, motyvacinio laiško gaires gali rasti ČIA. Į Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programą ČIA bei Inovacijų ir technologijų vadybos programą – ČIA. Gabiausiems pretendentams skiriamas dalinis studijų finansavimas – iki 40 procentų nuolaida studijoms.

Norintieji studijuoti taip pat turi atitikti šiuos reikalavimus:

 • Į Inovacijų ir technologijų vadybos programą priimami asmenys, baigę bet kurios studijų krypties bakalauro studijas;
 • Į Finansų ekonomikos studijų programą priimami asmenys, baigę ekonomikos arba finansų krypties bakalauro studijas. Taip pat kandidatai, baigę bet kurios krypties bakalauro studijas, kurie yra išklausę ne mažiau nei 18 ECTS kreditų ekonomikos, finansų, matematikos studijų kryptyse;
 • Į Tarptautinės rinkodaros ir vadybos studijų programą priimami asmenys, baigę vadybos krypties bakalauro studijas arba jei baigę bet kurios krypties bakalauro studijas yra išklausę ne mažiau nei 18 ECTS kreditų verslo, vadybos, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių vadybos, ekonomikos, finansų studijų kryptyse.

Visos paraiškos priimamos my.ism.lt internetinėje svetainėje.

Stojamasis mokestis paraiškas pateikus iki gegužės 1 d. nėra taikomas.

Norite pasikonsultuoti dėl magistrantūros studijų? Susisiekime el.paštu msc@ism.lt arba telefonu (8 5) 212 3953.

Priėmimo taisykles galite atsisiųsti ČIA.

Daugiau informacijos apie anglų kalbos testą rasite ČIA.