Meniu

News

ISM studentams – galimybė mokytis iš mados verslo profesionalų

Mados verslo mokymų ciklas profesionalams „Mados verslo institutas“ (MVI) ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šį pavasarį surėmė pečius lietuviškos mados verslumo skatinimo srityje. 

MVI – tai nauja iniciatyva, apjungianti mados kūrėjus, akademiją ir verslo atstovus. Tarptautinių verslo seminarų metu mados kūrėjai žinių ir praktikos semsis iš įtakingų Lietuvos ir užsienio konsultantų, verslininkų ir mados praktikų. Galimybę prisidėti prie lietuviškų prekių ženklų (MVI kursų dalyvių) vystymo turės ISM Vadybos ir ekonomikos studentai. Mados verslo virtuvei neabejingi jaunuoliai yra kviečiami pretenduoti atlikti praktiką MVI mokymuose dalyvausiančių dizainerių įmonėse.

Kandidatūrą į praktiką pateikite užpildę atrankos anketą sekdami nuorodą: https://goo.gl/forms/VGyRH1VmAzs4QAtr2

Paraiškos internetu priimamos iki vasario mėnesio 28 d. Pirminį atrankos etapą įveikę kandidatai turės galimybę MVI kursų metu Vilniuje kovo 7 d., balandžio 4 d. ir gegužės 2 d. susipažinti su potencialiomis įmonėmis, kur kontaktų popietės metu dizaineriai ir įmonių atstovai bei studentai praktikantai atsirinks vieni kitus.

Organizatoriai pasilieka teisę susisiekti tik su sėkmingai atranką praėjusiais kandidatais.

Daugiau informacijos apie projektą: www.fashionbloc.co.uk