Meniu

News

Rinkodaros ekspertas Davidas Gluckmanas susitiko su ISM studentais

​​

Lapkričio 15 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete viešėjo airiško likerio „Baileys Irish Cream“ išradėjas, daugiau nei 40 metų dėl sėkmingos karjeros gėrimų industrijoje puikiai žinomas verslininkas Davidas Gluckmanas. On the 15th of November David Gluckman, the inventor of Irish liquer „Baileys Irish Cream“ visited ISM University of Management and economics. 

Susitikimo su ISM universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros studijų programos pirmojo kurso studentais metu ilgametę patirtį turintis produktų gamybos ir pardavimo ekspertas dalijosi savo sėkmės istorija. 

D. Gluckmanas paskaitą pradėjo prisimindamas vertingą darbo reklamos srityje patirtį, kurią įgijo kurdamas airiško sviesto „Kerrygold butter“ prekės ženklą. Rinkodaros eksperto idėjoms sulaukus sėkmės, jis nusprendė pradėti produktų vystymo konsultanto karjerą. 

„Kai 1969–aisiais savo partneriui pasakiau, kad noriu padėti įmonėms kurti naujus produktus, jis paklausė, ką apie tai žinau? Jam atsakiau – visiškai nieko“, – prisiminė likerio, kurio pardavimai per metus siekia net 82 milijonus butelių, išradėjas ir ISM universiteto studentus paskatino drąsiai imtis veiklos, kuriai jaučia aistrą. 

Kalbėdamas apie žymiausią savo išrastą produktą – „Baileys Irish Cream“ likerį – svečias pabrėžė, kad pasaulinę šio gėrimo sėkmę lėmė būtent tikėjimas vienintele idėja ir gebėjimas ją tinkamai pristatyti.

„Kurdamas „Baileys“ visą laiką dirbau tik su vienu partneriu ir niekada nesureikšminau neigiamų aplinkinių komentarų. Mano verslo sėkmė įrodo, kad norint įkurti tarptautinę kompaniją, nebūtina turėti didžiulės komandos, nebūtinos ir milžiniškos investicijos – svarbiausia turėti idėjų ir niekada neprarasti tikėjimo savo veikla“, – įžvalgomis dalijosi D. Gluckmanas.

Susitikimo pabaigoje svečias ISM universiteto studentams palinkėjo drąsos ir kūrybiškumo, kurie, pasak jo, ir yra raktas į sėkmingo verslo kūrimą. 

D. Gluckmano dėka pasaulį taip pat išvydo tokie prekės ženklai, kaip „Le Piat d'Or“, „Purdey's“, „Aqua Libra“, „Tanqueray Ten“, „Cîroc“, „Coole Swan“. 1984 m. jis įkūrė „Gluckman Brown Griffin Limited“ kompaniją, kuriai vadovauja iki šiol.