Meniu

News

Svarbi informacija stojantiesiems į bakalauro studijas

Nors jau baigėsi LAMA BPO pirmasis priėmimo etapas, stojantieji į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą gali stoti LAMA BPO papildomo priėmimo metu arba ISM papildomo priėmimo metu, kuris vyks iki rugpjūčio 25 dienos!

 

 

 

Stojantieji į ISM universitetą gali rinktis iš šešių studijų programų:

Po antro etapo – LAMA BPO papildomas priėmimas

Rugpjūčio 10–16 d. vyks papildomas priėmimas į likusias valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų  vietas.  Papildomo priėmimo metu prašymai iš naujo registruojami LAMA BPO informacinėje sistemoje, juos gali teikti tie, kurie neturi sudarytų sutarčių dėl valstybės finansuojamų vietų, tikslinių vietų ir studijų stipendijų. Šiame etape gali dalyvauti ne tik negavę norimos vietos pagrindinio priėmimo metu, bet ir tie, kurie jame visai nedalyvavo, nepildė prašymų ar užpildę pamiršo suvesti brandos atestatų duomenis.

Stojantieji per LAMA BPO sistemą turi nuo rugpjūčio 10 d. iki 16 d.  17 val.užpildyti LAMA BPO bendrojo priėmimo prašymą (www.lamabpo.lt) :

  • Pirmu prioritetu pasirinkti norimą ISM studijų programą su žyme VNF/ST (valstybės studijų stipendija);
  • Antru prioritetu pasirinkti tą pačią studijų programą su žyme VNF (valstybės nefinansuojama).

Iki rugpjūčio 25 dienos vyksta ISM papildomas priėmimas

Visus, kuriems nepavyks įstoti bendrojo priėmimo metu kviečiame stoti ISM papildomo priėmimo metu. Stojantieji ISM papildomo priėmimo metu nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 25 d. turi registruotis elektroninėje ISM priėmimo sistemoje enroll.ism.lt ir prisegti reikalingus dokumentus.

Reikalingi dokumentai:

  • Paso / ID kortelės kopija;
  • Pažymėjimus / diplomus, už kuriuos yra pridedami papildomi balai stojant;
  • Brandos atestato ir jo priedo kopijos;
  • Stojamosios studijų įmokos kvitą (45 EUR) (mokėjimo kvitas);

Kvietimo studijuoti paskelbimas ir sutarčių pasirašymas su pakviestaisiais studijuoti įvyks iki rugpjūčio 25 dienos.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto priėmimo skyrius stojančiuosius konsultuoja telefonu (+370 613 15460), el. paštu. bs@ism.lt.

Kviečiame registruotis į nemokamas asmenines konsultacijas, kurios skirtos stojančiojo norų ir poreikių dėl studijų ir ateities išsiaiškinimui. Registruokitės asmeninei konsultacijai >>.