Meniu

News

ISM – tarp geriausių Rytų ir Vidurio Europos verslo mokyklų

 
Pasauliniame „Eduniversal“ verslo universitetų reitinge dar kartą įvertinta ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų kokybė – jam skirtos keturios palmės šakelės iš penkių. Tai yra geriausias įvertinimas tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų, kurio ISM sulaukė jau septintą sykį iš eilės.
 
„Eduniversal“ reitingo sudarytojai vertino tūkstantį aukštųjų mokyklų iš 154 pasaulio valstybių. ISM vienintelis iš Lietuvos universitetų pateko į prestižinę geriausių verslo mokylų (Top business schools) kategoriją.
 
Rytų ir Centrinės Europos regione keturias palmės „Eduniversal“ palmės šakeles gavo 11 aukštųjų mokyklų, iš jų tik dvi – ISM ir Estijos verslo mokykla yra Baltijos šalyse.
 
„Šis pripažinimas sustiprina mūsų pozicijas Lietuvoje ir visame regione. Patekimas tarp pačių geriausių verslo mokylų ir lyderystė Lietuvoje kartu yra ir didelė atsakomybė augti ir stiprinti savo tarptautinį potencialą, perduoti unikalią regiono patirtį pasauliui“, - sako ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius doc. dr. A. Chmieliauskas.
 
„Eduniversal“ verslo universitetų reitingo pagrindinis tikslas – objektyviai palyginti įvairių šalių mokymo įstaigas, organizuojančias vadybos ir verslo administravimo studijas. Reitingas padeda studentams ir akademiniams darbuotojams, kurie renkasi užsienio šalių universitetus studijoms, stažuotėms ar bendradarbiavimui.
 
Reitingas kasmet sudaromas trimis etapais – pirmiausia, įvertinamas verslo universitetų tarptautinis žinomumas, turimos akreditacijos, dalyvavimas tarptautinėse asociacijose ir organizacijose, vieta tarptautiniuose, regioniniuose ar nacionaliniuose reitinguose. Antrajame etape savo balsus skiria 1000 verslo universitetų ir mokyklų dekanų. Trečiajame etape mokslo įstaigą vertina Tarptautinis mokslinis komitetas, kurį sudaro devyni nepriklausomi ekspertai iš skirtingų pasaulio regionų. 
 
ISM keturiomis pasaulinio universiteto reitingo šakelėmis pirmą kartą buvo įvertintas 2008 metais.