Meniu

Organizacijos / klubo pavadinimas

Organizacijos:

ISM SA nariai turi galimybę rinktis sau įdomią veiklos sritį: finansų valdymą, kultūrinės veiklos vadybą, viešuosius ryšius, bendradarbiavimą su verslo sektoriumi, projektų valdymą ar tarptautinį bendradarbiavimą. Studentų atstovybė aktyviai dalyvauja universiteto gyvenime, prisideda prie studijų kokybės projektų, įvairių komisijų veiklų. Ji taip pat organizuoja įvairius renginius studentams, muzikinius vakarus, teatro pasirodymus, sportines veiklas.

AIESEC in ISM yra greičiausiai Baltijos šalyse augantis didžiausios pasaulio jaunimo valdomos organizacijos filialas, kuris suteikia daug iššūkių studentams ir padeda jiems ugdyti lyderio savybes.Jei susidomėjai, susisiek su mumis Vilniuje ir Kaune: migle.zvirblyte@ism.lt

ISM Tyrėjų klubas skirtas studentams bei dėstytojams. Klubo vizija  –  ISM tyrėjai, turintys stiprias socialinių tyrimų kompetencijas ir lyderiaujantys Lietuvoje. Misija  –  padėti plėtoti ISM akademinės bendruomenės (studentų bei dėstytojų) tyrimų kompetencijas.
 Jei susidomėjai, susisiek su mumis: tomas.sabaliauskas@ism.lt.

ISM DEBATŲ KLUBAS

Klubo nariai turi puikias galimybes tobulinti savo prezentacinius, retorinius bei argumentavimo įgūdžius diskutuodami apie aktualiausius bei prieštaringiausius įvykius. Kelerius metus gyvuojanti ISM Debatų klubo komanda dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Vienas didžiausių pasiekimų – pergalė Nacionaliniame debatų turnyre.

ISM POLITIKOS KLUBAS

Tai studentų bendruomenė, skatinanti savo narių akademinę pažangą ir kelianti politinio išprusimo lygį. Politikos klubas garsina universiteto vardą organizuodamas seminarus su garsiais lektoriais, politikais ir žinomais visuomenės atstovais.Jei susidomėjai, prisijunk prie mūsų Facebook'e.

2011 metais įkurto Debatų klubo nariai turi puikias galimybes tobulinti savo prezentacinius, retorinius bei argumentavimo įgūdžius diskutuodami apie aktualiausius bei prieštaringiausius įvykius politikos, ekonomikos, tarptautinių santykių, moralės, filosofijos bei kitomis temomis. Debatų treniruotės vyksta kiekvieną savaitę, tarptautiniu mastu pripažintu Britų Parlamento formatu anglų kalba. ISM Debatų klubas taip pat dalyvauja nacionaliniuose bei tarptautiniuose turnyruose. Pastaraisiais metais ISM debatininkai tapo 2012 m. Nacionalinio debatų turnyro nugalėtojais bei Trinity IV 2013 (ESL), MRU IV 2012 ir Red Cross Cup 2012 finalininkais. 

Jei susidomėjai, susisiek su mumis: debates@ismsa.lt  ir prisijunk prie mūsų Facebook'e.
jungia studentus, kurie aktyviai dalyvauja ISM rinkodaros veikloje, . Rinkodaros grupės sritys Jei susidomėjai, susisiek su mumis Vilniuje ir Kaune migle.zvirblyte@ism.lt

ISM VOKALINIS ANSAMBLIS „VOICITY“

2010 metais  Šį ansamblį galima drąsiai vadinti kontroversišku, nebijančiu įššūkių ir originaliu. Vadovė Justė Sakalytė daugumą ansamblio atliekamų kūrinių aranžuoja pati, kas atlikimą padaro išskirtinį ir naujovišką, o atliekamų kūrinių žanrai vyrauja nuo bažnytinės, gospel iki bossanova stiliaus muzikos.
Kontaktai: el.paštas: juste@sakalyte.lt; vokalinisansamblis@stud.ism.lt; taip pat prisijunkite prie mūsų Facebook'e.

ISM KREPŠINIO KOMANDA

Norint prisijungti prie ISM krepšinio komandos, kriterijus yra tik vienas – noras sportuoti! ISM krepšinio klubas yra draugiškas ir darnus, jis jungia studentus nuo pirmo bakalauro iki paskutinio magistro kurso. Kiekvienais metais rungtyniaujama dviejose lygose: studentų antroje lygoje ir Vilniaus miesto „Sostinės“ krepšinio lygoje. Dalyvavimas krepšinio klubo veikloje leidžia ne tik aktyviai sportuoti, bet ir greitai įsitvirtinti studentiškame ISM universiteto gyvenime, susipažinti su kitais studentais. Kaip ir daugelis kitų klubų, ISM krepšinio klubas savo kolektyvo „team-building'ą“, kuris suvienija, motyvuoja ir paruošia komandą kovoms krepšinio aikštelėje.
Norintys prisijungti gali rašyti karolis.bielskis@gmail.com.

ISM IRKLAVIMO KOMANDA

Ši komanda ISM universiteto garbę gina jau trečius metus ir yra pasiekusi Lietuvos studentų irklavimo vicečempionų titulą. Jeigu nori išmokti irkluoti, susipažinti su akademiniu irklavimu ar tiesiog pradėti sportuoti ir gerai praleisti laiką, kviečiame tave prisijungti ir ginti Universiteto garbę irklavimo varžybose. Treniruotėse laukiami visi ISM bendruomenės nariai.
 Norintys prisijungti gali rašyti emilis.martinavicius@gmail.com.

Šio klubo tikslai: vystyti studentų profesinius strateginio mąstymo gebėjimus rengiant susirinkimus ir konferencijas, taip pat bendradarbiauti su klubą dominančių sričių specialistais, Lietuvos ir tarptautinėmis studentų organizacijomis. Vos metus gyvuojančio klubo didžiausias pasiekimas – tarptautinis verslo situacijų konkursas studentams „Creative Shock‘13“, kuriame 2013 m. dalyvavo net 300 studentų iš 18 šalių.

Būdamas klubo narys, galėsi dalyvauti:
•    Išskirtiniuose mokymuose ir dirbtuvėse
•    Kontaktų vakaruose
•    Konsultaciniuose projektuose
•    Organizacinėje klubo veikloje
Jeigu esi pasiruošęs iššūkiams, kartu su motyvuota komanda spręsti verslo problemas bei išbandyti šį karjeros kelią, rašyk mums Facebook‘e: www.facebook.com/ISM.SCC