Meniu

Student commentsSTUDENTŲ ATSILIEPIMAI, KURIE STOJO PER IŠANSTINĮ PRIĖMIMĄ:
 
 
  

II kurso Tarptautinio verslo ir komunikacijos studentas Mantas

mantas.gudauskas@stud.ism.lt

“Žiūrint strategiškai, tai išankstinio stojimo metu yra žymiai mažesnė konkurencija, tai reiškia, kad įstoti lengviau. Geriausias dalykas, tai, kad jau per išleistuves sužinojau, kad įstojau su stipendija. Buvo dviguba šventė, kai kiti dar galvojo, kur ir kaip stoti, aš jau žinojau, kad įstojau ten, kur norėjau. Ruošdamasis išankstiniam stojimui dar kartą apmąstai ar tikrai nori studijuoti, ką nurodei.  Norint pasirašyti išskirtinį CV, paruošti motyvacinį video ir gerai pasirodyti motyvaciniame pokalbyje reikia įdėti šiek tiek pastangų, todėl tuo laikotarpiu tikrai įvertini ar stoji ten, kur nori”.


 

II kurso Tarptautinio verslo ir komunikacijos studentas Mantas

mingailis.bajorinas@stud.ism.lt

"Tai buvo ne tik malonus iššūkis, bet kaip ir galiausiai supratau, puiki moralinė paskata, kuri leido sumažinti visus besivaikančią „egzaminų baimę“. Išankstinio priėmimo metu buvo atsižvelgta ne tik į mano mokslo pasiekimus, tačiau ir į visuomeninę veiklą, kas leido man gauti valstybės nefinansuojamą vietą su ISM studijų stipendija ir taip sumažinti studijų mokestį! Aišku, nereikėtų pamiršti suteikiamos galimybės įgyvendinti svajones lengvesnėmis sąlygomis, juk išankstinio stojimo metu stojau esant mažesniems priėmimo kriterijams nei paprastai!"


 

III kurso Tarptautinio verslo ir komunikacijos studentė Vaineta

vaineta.paranauskaitė@stud.ism.lt

"Į ISM įstojau išankstinio priėmimo metu aplikuodama į Skatinamąją stipendiją. Kadangi visuomet daugiausia dėmesio skyriau visuomeniškumui ir aktyvumui pilietinėje visuomenėje, ši stipendija man pasirodė kaip puiki galimybė įgyvendinti savo svajonę studijuoti ISM universitete. Išankstinis priėmimas suteikia galimybę ne tik aplikuoti į šią stipendiją, tačiau ir iš anksto planuoti tolimesnę savo akademinę veiklą bei sutelkti koncentruotą dėmesį į valstybinius brandos atestatus, papildomai nesvarstant problemų dėl stojimo proceso."

 
 

Sužinokite daugiau >>>