Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė: „Visi mes esame projektų vadovai, bet ne visi tai žinome.“
2021-02-11

ISM bakalauro studijų absolventė, Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė – pirmoji moteris tapusi HumanIPO nare Baltijos šalyse. Jos laikas šioje platformoje buvo išpirktas neįtikėtinai greitai  – vos per 10 minučių 18 sekundžių. O štai Dovilės naujas prekės ženklas „Planas gyvenimas“ jau tiesia tiltus tarp socialinių tinklų turinio kūrimo ir projektų valdymo.

Interviu metu Dovilė dalijasi savo istorija, atskleidžia, kaip gimė naujas prekės ženklas ir kalba apie ateities tikslus. 

Dovile, papasakok apie savo pomėgių atradimą.

Buvau viena iš tų laimingųjų, kurie savo sritį atrado pakankamai anksti, būdama keturiolikos, todėl domėtis projektų valdymu pradėjau nuo paauglystės. Jauniems žmonėms dažnai sunku suprasti, ką reikėtų daryti su savo gyvenimu, aš taip pat sėkmingai bandžiau pabėgti pati nuo savęs – buvo minčių pasukti ir į mediciną, ir į muziką, o galiausiai atsidūriau ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Tavo patirties bagažas itin didelis! Esi pirmoji moteris tapusi HumanIPO nare Baltijos šalyse, o dabar ir savo prekės ženklą turi. Nuo ko viskas prasidėjo?


Nuo pirmo kurso pradėjau dirbti pagal specialybę, bet tvirtai žinojau, kad už keleto metų tikrai kursiu savo produktą ar teiksiu paslaugas, susijusias su projektų valdymu. Šiandien kuriu prekės ženklą „Planas gyvenimas“. Sujungiau dvi man asmeniškai neatsiejamas temas – asmeninį laiko planavimą bei projektų valdymą – ir per savo 24-ąjį gimtadienį pradėjau kurti turinį Instagram’e. Daug kas paklaustų „ar verta?“ ir „kodėl?“ Neabejodama atsakau – verta. Toks formatas (turinio kūrimas) ir tokia tema (projektų valdymas) buvo dar neatrasta niša Lietuvoje, o būtent tokio formato prieš pradedant savo veiklą aš ir ieškojau.

Kokius tikslus esi sau iškėlusi šiuo metu?

Šiandien mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog projektų valdymo principus galima pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime. O projektą „Planas gyvenimas“ kuriu su misija padėti lietuviams suprasti, kad mes visi esame projektų vadovai (tiek versle, tiek gyvenime), nors ir nebūtinai visi tai suprantame. Ir taip, projektų vadovai, kad dar sėkmingiau valdytų savo asmeninius gyvenimo ar verslo projektus, turi žinoti bent jau projektų valdymo, kaip profesinės srities, pagrindus.

Kokia veikla užsiimi pastaruoju metu? Su kokias iššūkiais susiduri?

Veiklos vystymo dalis pastarosiomis savaitėmis buvo internetinės svetainės kūrimas. Kol kas renkuosi viską kurti pati, suprasti, išjausti, išmokti – nuo turinio kūrimo iki svetainės pastatymo ir pardavimų ar finansų. Su begaliniu augančios Instagram bendruomenės palaikymu viskas tampa įmanoma. Dabar jau įsitikinau, kad šios temos vystymui yra didžiulė paklausa ir tikiu, kad kiekvienas, susiduriantis su klausimais apie planavimą, atras kažką naudingo.

Turi klausimų? Dovilė kviečia tave susipažinti ir pabendrauti, ar tai būtų tobulėjimo, paslaugų ar tiesiog pasikalbėjimo tikslais. Susisiekti su ja gali per Instagram (@planas_gyvenimas) arba per svetainę (www.planasgyvenimas.lt.)

Pasidomėk ISM bakalauro studijų programomis ČIA