Vyr. mokslo darbuotojas
Telefonas:
El. paštas: *protected email*
Dr. Yannick Joye yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vyr. mokslo darbuotojas. Yannick dirbo įvairiuose tarptautiniuose universitetuose (KULeuven, Groningeno universitete), publikavo savo mokslinius tyrimus pripažintuose moksliniuose žurnaluose, tokiuose kaip Psychology and Marketing, Journal of Experimental Psychology: Human Perception and Performance ir Journal of Environmental Psychology. Skaitykite daugiau>>>
Tyrimų sritys:
Programos kodas
GRAV001
Kreditai
6
Mokymosi kalba
Course Description
An activity course involving practical experience in planning a research project, designing questionnaires, sampling, interpreting results and preparing a research report. The course provides an introduction to research methods used in business and management. It covers qualitative and quantitative methods, using primary and secondary data. The course is designed to provide students a solid foundation for conducting their own research and for critically evaluating and reading prior academic research. The course presents the fundamentals of the research process. The knowledge and competencies acquired in the study process will enable students to make methodological decisions in designing and planning research. The overall goal of the course is to equip students with the skills necessary to perform research.
Learning Outcomes
During this course, you will:
Dėstytojai
HUM164
Dalyko anotacija
Šiame kurse asmenybė yra suvokiama, kaip įgūdžių rinkinys ir kūrybiškumas yra laikomas vienu iš galimų asmenybės įgūdžių. Šio kurso teorinėse paskaitose ir pratybų metu klausytojai supažindami su pagrindiniais asmenybės psichologijos teiginiais ir teorijomis; yra nagrinėjami kūrybiškumo pagrindai, motyvacija, kaip kūrybos variklis ir asmenybė, kaip kuriantis, tobulėjantis subjektas. Studentai supažindinami su psichosocialinio proceso ypatumais. Yra nagrinėjami verbalinės ir neverbalinės komunikacijos elementai, jausmų psichologijos dėsningumai, grupinio ir komandinio bendravimo aspektai; yra gilinamasi į kūrybos procesą individualiu bei socialiniu aspektu, į kūrybiškumo skatinančius / slopinančius veiksnius bei kūrybiškumo lavinimo būdus.
Pratybų metu dalyviai praktiškai išbando komunikacijos įgūdžius ir aptaria jų svarbą kasdienėje veikloje, nagrinėja kaip pasireiškia vienas ar kitas socialinės psichologijos dėsnis. Taip pat praktiniai užsiėmimai yra skirti studentų individualių asmeninių savybių ir pasitikėjimo savimi nustatymui, individualiam (ir grupiniam) įvertinimui (ir įsivertinimui) bei analizavimui; asmeninės veiklos valdymo būdų pasirinkimui; komandinio elgesio įgūdžių lavinimui. Žinios ir patyrimas suteikia galimybę gilesniam ir platesniam savo asmeniniam ir profesiniam augimui bei tobulėjimui, aiškesniam ateities planų, karjeros matymui; išmoktų kūrybiškumo principų pritaikymui praktinėse veiklose.
Šiame kurse yrai sąsajos tarp savo ir kitų asmenybės suvokimu ir pažinimu; empatija; pasitikėjimu savimi, karjeros matymu. Ypatingas dėmesys bendravimo etikos tobulinimui ir kūrybiškumo skatinimui socialinės psichologijos kontekste.