Vita Akstinaitė

Profesorė

Telefonas:

El. paštas:

Profesorė dr. Vita Akstinaite yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros programos „Globali lyderystė ir strategija“ vadovė. Ji taip pat yra vadybos dėstytoja ir valdybos narė Murdoch universitete Perte, Australijoje. Ankstesnė jos patirtis – darbas Jungtinėje Karalystėje Londono Ekonomikos ir Politikos mokslų universitete bei Karalienės Marijos universitete. Vita taip pat turi didelę patirtį dirbant su verslo analitikos projektais informacinių technologijų srityje.

Dr. Akstinaitė yra įgijusi organizacinės psichologijos magistro laipsnį Londono Karališkojoje Mokykloje (Anglija) ir verslo krypties daktaro laipsnį Surrey universitete (Anglija), kuriame ji dirbo su lyderių hubrio kalbinių žymenų identifikavimo tyrimu. Šiuo metu ji tyrimuose naudoja nuotolinės analizės metodus, įskaitant dirbtinį intelektą, siekiant įvertinti konkrečius lyderio elgsenos ar kalbos aspektus. Ji taip pat atlieka tyrimus ateities lyderystės tematikoje.

Dr. Akstinaitė yra mokslinių tyrimų iniciatyvos „The Hubris Hub“, kuri didina supratimą apie lyderystės hubrį ir skatina tarpdisciplininį bendradarbiavimą, įkūrėja. Ji atliko ir pristatė savo tyrimus tarptautiniu mastu, tame tarpe Anglijoje, Australijoje, Portugalijoje, JAV ir kitose šalyse.

Apdovanojimai:

2021 m. – universiteto apdovanojimas už dėstymo kompetenciją (Australija)

2020 m. – „Leverhulme Trust“ mokslinių tyrimų projekto dotacija (JK)

2019 m. – laimėjo „Aspire“ apdovanojimą, kuris skiriamas už pasaulinio lygio standarto tyrimus atliktus Vakarų Australijoje (Australija)

2017 m. – tapo „SetSquared Fellow“ ir „Higher Education Academy Fellow“ (Anglija)

2014 m. – Ekonomikos ir socialinių mokslų tyrimų tarybos finansavimo apdovanojimas (JK)

Tyrimų sritys:

  • Lyderystė
  • Vadovų hubris (ego)
  • Dirbtinis intelektas
  • Kalbiniai žymenys

Dėstomi dalykai:

  • Globali lyderystė
  • Lyderystės įgūdžių ugdymas
  • Projektų vadyba

Publikacijos

Dėstomi dalykai