Vincentas Vobolevičius
Doc. dr. Vincentas Vobolevičius

Docentas

Telefonas:

El. paštas:

Ekonomikos ir politikos programos vadovas doc. dr. Vincentas Vobolevičius net 13 metų praleido JAV, tad 2009 m. prisijungęs prie ISM universiteto komandos ją praturtino amerikietišku požiūriu, plačiu mąstymu ir užsienyje sukauptomis žiniomis.

Savo programos studentus Vincentas moko išskirtinių dalykų: studijuojantieji  susipažįsta su žaidimų teorija, politinių lygčių sprendimu, analizuoja, kaip priimami vieni ar kiti sprendimai. Į daugelį dalykų Vincentas gilinosi JAV prestižiniame Niujorko universitete, kur sieke politinės ekonomijos daktaro laipsnio.

Niujorko universitetas – vienas žinomiausių universitetų pasaulyje, kuris garsėja savo atliekamais tyrimais, aukščiausio lygio programomis ir tarpkultūrine aplinka, mat jame iš viso mokosi per 50 tūkst. studentų iš 133 šalių.

Vincentas šiame universitete ne tik studijavo, tačiau vėliau prisijungė ir prie dėstytojų komandos. Būdamas JAV jis taip pat dėstė Manhateno koledže (Manhatan College) bei dirbo konsultacinį darbą pasaulinėje žinių proceso valdymo kompanijoje Evalueserve Ltd.

Dėstymo sritys:

– Politikos įvadas;
– Politinė ekonomija;
– Tarptautiniai santykiai;
– Po-komunistinės transformacijos.

Tyrimų sritys:

– Politinė ekonomija;
– Po-komunistinės transformacijos.

Publikacijos

Dėstomi dalykai