Tadas Šarapovas
Prof. dr. Tadas Šarapovas

Profesorius

Telefonas: +370 5 2123960

El. paštas:

Prof. dr. Tado Šarapovo paskaitose studentai gaus per dešimtmečius Lietuvoje ir užsienyje sukauptas žinias bei mokslų Vašingtone, studijų Lietuvoje bei Vokietijoje suformuotą platų, pasaulietišką ir modernų požiūrį.

Bakalauro, magistro ir doktorantūros studijas T. Šarapovas baigė Kauno technologijos universitete, kur sėmėsi mechanikos, vadybos ir ekonomikos dalykų lietuvių anglų kalbomis bei stažavosi Vokietijoje. T. Šarapovas turi ne tik stiprų ekonominį išsilavinimą, kurį sustiprina vadybos žinios, tačiau visą gautą teoriją jis įtvirtino praktikoje. Tadas keletą metų dirbo vadybinį darbą  statybinės rangos įmonėse, vėliau su Danijos ir Vokietijos bendrovėmis dirbo ties verslo konsultaciniais projektais dėl gamybos perkėlimo į Lietuvą ir kitas Baltijos šalis, vadovavo kelioms daniškoms įmonėms. Tad kaip veikia įmonės, kokie jų iššūkiai ar kaip jas veikia ekonomika ir įvairūs sprendimai, Tadas puikiai išmano ne tik teoriniu, tačiau ir praktiniu lygmeniu.

Šiandien T. Šarapovas užima ISM bakalauro studijų Ekonomikos ir duomenų analitikos programos vadovo pareigas. Savo turimą išsilavinimą, žinias ir kompetencijas jis panaudoja siekdamas, kad jo programa nuolat atitiktų dabarties poreikius, kad joje dėstytų geriausi savo srities profesionalai, kad iš ISM universiteto išėję studentai būtų paklausūs ir geidžiami darbo rinkoje.

Tadas sako, kad jam labai svarbus jaunų žmonių ugdymas ir tobulėjimas, būtent todėl jis dirba ISM universitete, kur skaičiuoja savo vienuoliktus darbo metus. Be programos vadovo pareigų jis dėsto ir mikroekonomiką, kur siekia paprastai paaiškinti iš pirmo žvilgsnio sudėtingus dalykus, esant poreikiui patarti ir padėti tobulėti. Anot Tado, mikroekonomika yra itin įdomus ir reikalingas dalykas, o kurso metu išmokstami principai gali būti puikiai taikomi tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.

Publikacijos

Dėstomi dalykai