Tadas Šarapovas

Profesorius

Telefonas: +370 5 2123960

El. paštas:

Profesorius dr. Tadas Šarapovas mokyklą baigė 1994 metais Druskininkuose (dabartinė Druskininkų „Ryto“ gimnazija), taip pat pusę metų mokėsi JAV mokykloje, Vašingtono valstijoje. Bakalauro studijas pasirinko Kauno technologijos universitete, pirmuosius du metus studijavo mechanikos dalykus anglų kalba, kitus du metus – tęsė vadybos ir ekonomikos studijas. KTU vadybos mokslo magistro studijas baigė su pagyrimu 2000 metais, studijų metu pagal DAAD programą stažavosi Vokietijoje. Doktorantūros studijas pasirinko KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete, jas pabaigė 2005 metais.

„Darbo karjerą pradėjau studijų metu. 1998-2000 teko dirbti vadybinį darbą statybinės rangos įmonėse, vėliau, 2000-2005 metais dirbau su Danijos ir Vokietijos bendrovėmis – tai buvo verslo konsultaciniai projektai dėl gamybos perkėlimo į Lietuvą ar kitas Baltijos šalis transporto, metalo apdirbimo, medžio apdirbimo, tekstilės sektoriuose. Vėliau teko vadovauti Danijos kapitalo tarptautinio transporto įmonei, Danijos kapitalo medienos gaminių įmonei. Nuo 2008 m. esu ISM komandos narys. 2015-2016 m. buvau ISM valdybos nariu, nuo 2014 esu ISM senato narys.

Mano dėstomas Mikroekonomikos dalykas – vienas fundamentaliųjų kursų, kurį mokosi visi studentai pasirinkę ne vien ekonomikos, finansų, bet ir vadybos, verslo studijas. Tai dalykas apie esminius verslo, individo, valstybės, visuomenės veikimo principus, pasirinkimus, alternatyvų vertinimus ir ekonominių sprendimų racionalumą. Principai, kurių išmokstama mikreokonomikos studijų metu gali būti puikiai taikomi tiek profesinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime.“

Publikacijos

Dėstomi dalykai