Saulius Šimkonis
Doc. dr. Saulius Šimkonis

Docentas

Telefonas:

El. paštas:

Docentas dr. Saulius Šimkonis turi daugiau nei 20 metų patirties konsultavimo, mokymo ir praktikos praktikas projektų, programų ir portfelių valdymo srityje. Jis išlaikęs IPMA-A, Project Management Professional (PMP) bei PRINCE2 Practitioner sertifikatus ir yra pripažintas IPMA vertintojas Lietuvoje.
Šiuo metu Saulius dirba projektų portfelio vadovu Swedbanke. Jo ankstesnės pareigos čia buvo projektų proceso vadovas bei departamento vadovas. Prieš tai jis dirbo projektų vadovu Oracle, o anksčiau –  projektų vadovu bei projektų direktoriumi įvairiose įmonėse.
Saulius yra vadovavęs svarbiems projektams, programoms ir pokyčių iniciatyvoms, vykdė konsultavimą ir mokymą projektų, programų ir portfelio valdymo srityse, procesų brandos kėlimo iniciatyvas, rizikų valdymą ir išmoktų pamokų sesijų moderavimą.
Jis baigė Magistrantūros studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Vėliau jis apgynė daktaro disertaciją „Išmoktų pamokų procesus įtakojantys veiksniai inovatyviuose projektuose“ Vilniaus Universitete. Prieš pradėdamas vadovauti Projektų valdymo moduliui ISM vadovų magistrantūros programoje, Saulius vadovavo „International Project Management“ programai Vilniaus universiteto verslo mokykloje ir dėstė Vilniaus Universitete bei ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.
Saulius yra Project Management Institute (PMI) ir Lietuvos Projektų vadybos asociacijos (LPVA) narys.
Dėstymo/ mokymų sritys:
  • Projektų, programų ir portfelių valdymas,
  • Rizikų valdymas,
  • Išmoktų pamokų sesijų moderavimas.

​Tyrimų sritys:

  • Išmoktos pamokos ir patirties perdavimas projektuose,
  • Projektų, programų ir portfelių valdymas,
  • Subalansuota lyderystė,
  • Horizontali ir vertikali lyderystė projektuose.

Publikacijos