Monika Mačiulienė
Monika Mačiulienė

Profesorė

Telefonas: +370 5 2123960

El. paštas:

Prie ISM komandos 2020 metais prisijungė skaitmeninės rinkodaros ir inovacijų ekspertė, savo srities profesionalė bei tyrėja, socialinių mokslų daktarė Monika Mačiulienė. Į skaitmeninės rinkodaros sritį ji gilinasi ir ją dėsto jau beveik dešimtmetį, o savo atradimus ir įžvalgas pristato tarptautinėse konferencijose bei  publikuoja moksliniuose žurnaluose ( „Journal of Business Research“, „Journal of Innovation and Knowledge“, „Internet Science“ ir „Kybernetes“).

Tad šiandien, kuomet bene viskas keliasi į virtualią erdvę, o gebėjimas dirbti skaitmeniniais įrankiais yra būtinybė, Monikos žinios apie skaitmeninę rinkodarą ir inovacijas leis greitai prisitaikyti prie kintančios aplinkos,  puikiai įvaldyti dabar ir ateityje reikalingus įrankius.Kaip sako pati Monika, skaitmeniniai įrankiai suteikia galimybes dalintis idėjomis, kurti tvaresnę ir sumanesnę visuomenę bei lengviau burti bendruomenes.

Beje, Monika yra ir ISM alumnė, tad ji puikiai pažįsta ISM kultūrą, bendruomeniškumo svarbą, vertybes ir tikslus. Į savo Alma Mater Monika grįžo su tikslu sukurti įtraukiančią edukacinę aplinką, kuri ne tik suteiktų studentams kertines žinias apie verslo valdymo struktūras ir procesus, bet ir įkvėptų juos būti smalsiems, kritiškai mąstyti ir nuolat save tobulinti.

Publikacijos

Dėstomi dalykai