Monika Mačiulienė

Profesorė

Telefonas: +370 5 2123960

El. paštas:

Esu ISM alumnė ir socialinių mokslų daktarė. Jau 9 metus dėstau skaitmeninės rinkodaros ir inovacijų dalykus geriausiuose Lietuvos universitetuose. Tuo pačiu dirbu ir moksline tyrėja skaitmeninės komunikacijos, bendrakūros ir atviro mokslo srityse. Savo tyrimuose daugiausiai dėmesio skiriu skirtingų suinteresuotų visuomenės grupių ir skaitmeninių įrankių sąveikai vertės kūrimo procesuose verslo įmonėse, NVO, viešosiose įstaigose ir net kuriant meną. Skaitmeniniai įrankiai suteikia mums galimybes lengviau burti bendruomenes, dalintis idėjomis bei kurti tvaresnę ir sumanesnę visuomenę. Savo tyrimų rezultatus pristatau tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir aktyviai publikuoju moksliniuose žurnaluose tokiuose kaip „Journal of Business Research“, „Journal of Innovation and Knowledge“, „Internet Science“ ir „Kybernetes“.

Manau, kad vienintelis pastovus dalykas yra pokyčiai – jūsų karjeroje, bendruomenėje, asmeniniame gyvenime ir ekonominėje aplinkoje. Veiksmingiausias būdas, kaip prisitaikyti prie nuolatinių pokyčių, yra mokymasis visą gyvenimą. Aš smarkiai tikiu akademinės aplinkos ir švietimo galia. Taigi, mano kaip dėstytojos tikslas yra sukurti įtraukiančią edukacinę aplinką, kuri ne tik suteiktų studentams kertines žinias apie verslo valdymo struktūras ir procesus, bet ir įkvėptų juos būti smalsiems, kritiškai mąstyti ir nuolat save tobulinti.

Laisvalaikiu stengiuosi kuo daugiau laiko skirti knygoms, poezijai bei meno galerijų lankymui. Menas ir knygos padeda generuoti idėjas, rasti naujas jungtis tarp skirtingų konceptų ir daro gyvenimą tiesiog gražesniu. Mano viso gyvenimo svajonė ir turėti savo meno galeriją Vilniaus Senamiestyje. Žemiau rasite keletą mano rekomendacijų.

Galerijos ir knygynai Vilniuje: Kazio Varneliio muziejus-namai, Vytauto Kasiulio meno muziejus, MO muziejus ir skaitytų knygų namai – Juodas Šuo, Keistoteka, Mint Vinetu.

Skaitymas: per metus perskaitau 40-50 knygų (galite sekti mane knygų mėgėjų platformoje GoodReads), todėl sunku išsirinkti mėgstamiausią. Kelios knygos, kurios pakeitė mano mąstymą – The Age of Insight, How Poetry Can Change Your Heart, Walk Through Walls, ir Night.

Tinklalaidės: puikus būdas išmokti daugiau sportuojant, vairuojant ar išėjus pasivaikčioti. Mano mėgstamiausios tinklalaidės The Knowledge Project, Stuff You Should Know, The Future of Everything by Sandford Engineering School ir lietuviška Nyla.

Publikacijos

Dėstomi dalykai