Modestas Gelbūda
Prof. Modestas Gelbūda

Profesorius

Telefonas: +370 5 2123960

El. paštas:

PROF. Modestas Gelbūda yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesorius. Jis apsigynė socialinių mokslų daktaro disertaciją tarptautinio verslo ir vadybos srityje Aalborgo universite, Danijoje. Doktorantūros metu jis buvo vizituojantis doktorantas Stanfordo universitete (JAV) ir Uppsalos universitete (Švedija).

Prieš grįžtant į Lietuvą, dirbo mokslinį darbą prestižinėje Londono verslo mokykloje. Modestas Gelbūda yra publikavęsis tokiuose žurnaluose kaip Journal of International Management (JIM), Management International Review (MIR), Journal of Business Ethics (JBE) ir kituose. Jis buvo pakviestas tapti Europos Vadybos Akademijos (EURAM) oficialaus žurnalo European Management Review (EMR) pirmosios redakcinės kolegijos nariu. Šiuo metu yra ECSB vice-prezidentas Lietuvai ir buvo RENT 2013 konferencijos pirmininku.

Pagrindinės Modesto Gelbūdos mokslinių tyrimų sritys yra: tarptautinė strategija, tarptautinis verslumas ir strateginės inovacijos. Vykdydamas tyrimus Modestas Gelbūda siekia suderinti aukštus mokslinius reikalavimus su galimybėmis kurti vadybos praktikai aktualias žinias.

Siekdamas prisidėti prie vadybos mokslo plėtros, Modestas Gelbūda buvo įkūręs mokslinių tyrimų centrą CIBER, organizavo keletą aukšto lygio konferencijų „International Business in Transition Economies“, o kartu su Žinių Ekonomikos Forumu organizavo tarptautinę doktorantų mokyklą, kurioje dėstė pripažinti ekspertai iš pirmaujančių pasaulio universitetų.

Modestas Gelbūda aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra arba buvo tarybos nariu tokiose organizacijose kaip Žinių Ekonomikos Forumas, Personalų Vadovų Profesionalų Asociacija, Nacionalinė Moksleivių Akademija; su LR Vyriausybės kanceliarija ir mokslininkų sąjunga (LJMS) įgyvendino unikalų gerųjų praktikų diegimo projektą „Lean Government LT“.

Publikacijos