Margarita Pilkienė
Margarita Pilkienė

Vyr. lektorė

Telefonas: +370 5 2123954

El. paštas:

Vyr. lektorė Margarita Pilkienė mokėsi VU (psichologijos magistras) ir Baltic Doctoral Programme (ISM jungtinė doktorantūra), dirba mokslinį darbą Vadybos katedroje ir pedagoginį darbą ISM Vadovų mokykloje. Čia, Vadovų magistrantūroje, vadovauju Švietimo lyderystės magistrantūrai ir Taikomosios organizacijos psichologijos moduliui.

„Nuolat dalyvauju tarptautinėse konferencijose, skaitau pranešimus švietimo lyderystės ir subalansuotos lyderystės temomis. Manau, kad yra svarbu dalintis savo atradimais su tarptautine bendruomene, taip pat ir garsinti ISM. Kita vertus, į paskaitas sugrįžta naujausių tyrimų medžiaga, paskaitos tampa aktualesnės, jos vis atnaujinamos įtraukiant naujausius srities pasiekimus.

Siekiu, kad studentų mąstymas taptų kūrybingas ir kritiškas, kad jie gebėtų analizuoti ir kalbėti argumentų kalba. Studentai – vadovai – tobulina darbą komandose, ugdo gebėjimus komunikuoti įvairioms auditorijoms. Ne mažiau svarbu yra nuostatos, stereotipų laužymas ir įvykstanti transformacija, turinti didelį teigiamą poveikį studentų karjerai. Tiek švietimo lyderystės, tiek psichologijos paskatose nagrinėjame ir klasikines, ir pačias naujausias tos srities teorijas, įtraukiame konkrečių įmonių verslo atvejus, kviečiame į paskaitas svečius, taip užtikrindami gerą teorijos ir praktikos balansą. Be to, pačios lyderystės ir psichologijos sritys yra dinamiškos ir įdomios, studentai mielai renkasi šias studijas.“

Publikacijos