Maik Huettinger

Profesorius

Telefonas:

El. paštas:

Dr. Maik Huettinger dirba ISM Vadybos ir ekonomikos universitete profesoriaus pareigose. Maik yra kilęs iš Vokietijos ir paskutiniuosius daugiau nei dešimt metų gyvena Centrinėje ir Rytų Europoje. Jis įgijo magistro laipsnį Rėgensburgo universitete (University of Regensburg), ekonomikos mokslų daktaro laipsnį – Jogailos universitete (Jagiellonian University) Krokuvoje. Savo daktaro disertacijoje jis analizavo bendrovių kultūros determinantus naudodamas oro linijų industrijos pavyzdį.

Dr. Maik Huettinger dėsto eilę dalykų: Social Responsibility & Ethics in Global Business, Corporate Responsibility, History of Economic Theories, Principles of Economics, Global Economics. Maik taip pat dėsto įvairiuose universitetuose Europoje ir Amerikoje. Be to, jis yra dirbęs kompanijoje Deutsche Lufthansa AG, Europos Taryboje ir Europos Parlamente.

Dr. Maik Huettinger mokslinės tyrimų sritys apima critical thinking in economics, post-autistic economics, international economics ir the impact of the Industry 4.0 on the economy. Taip pat jis domisi oro linijų pramonės šaka. Jo publikacija apie Lietuvos ir Latvijos nacionalines kultūros vertybes (Hofstede) buvo įtraukta į ranka parenkamą turinį Emerald skaitinių sąraše.

Dr. Maik Huettinger daug kartų gavo ISM Metų dėstytojo apdovanojimą.

TYRIMŲ SRITYS
Critical Thinking in Economics
International Economics & Trade
Industrial Revolution 4.0
Post-Autistic Economics
DĖSTYMO SRITYS
Global Economics
History of Economic Thought
Introduction to Economics (Micro and Macroeconomics)
Ethics & Economics
Corporate Social Responsibility

Publikacijos

Dėstomi dalykai