Jurgita Staniulytė

Lektorė

Telefonas:

El. paštas:

Dr. Jurgita Staniulyte turi virš dešimties metų vadybinės darbo patirties privačiose ir valstybinėse JAV bei Lietuvos organizacijose ekonomikos, finansų, inovacijų ir rinkodaros srityse. Doktorantūros studijas ekonomikos srityje baigė Leeds universitete Anglijoje, magistro studijas ekonomikos srityje Roosevelt universitete JAV ir bakalauro studijas rinkodaros srityje Ilinojaus universitete JAV.

Pristatė savo tyrimus septyniose tarptautinėse konferencijose (Innovation, Institutions and Governance; Emerging and Transition Economies; The European Forum for Studies of Policies for Research and Innovation; DRUID Academy, Innovation and Entreprenurship). Tyrimų sritys yra inovacijų ekonomika, inovacijų sistemos ir institucinis verslumas.

„Savo paskaitose naudoju daug praktinių pavyzdžių iš profesinės darbo patirties privačiose bei valstybinėse įmonėse. Taip pat skatinu studentus dalintis savo darbo patirtimi ir susieti ją su aktualiomis ekonomikos ar vadybos teorijomis. Tarptautinių ir Lietuvos įmonių situacijų analizės ugdo praktinius problemų sprendimo įgūdžius bei padaro paskaitas aktualiomis ir įdomiomis.“

Publikacijos