Jonathan Boyd
Dr. Jonathan Boyd

Doc. dr.

University of St. Andrews

Telefonas:

El. paštas:

Dr. Jonathan Boyd yra politikos ir tarptautinių santykių docentas. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete pradėjo dirbti 2015 metais.

2012 m. jis apsigynė tarptautinių santykių daktaro laipsnį St. Andrews universitete, Škotijoje. 2012-2015 metais jis dirbo tarptautinių santykių dėstytoju Redingo universitete (University of Reading), Jungtinėje Karalystėje.

Jo tyrimų sritys apima tarptautinių santykių teoriją ir JAV užsienio politiką. Jo tyrimai buvo publikuoti tarptautiniuose recenzuojamuose mokslo žurnaluose, įskaitant ir žurnalus History of Political Thought ir Hobbes Studies. Savo tyrimus Dr. Boyd nuolat pristato metinėje tarptautinių studijų asociacijos konferencijoje ir Britanijos tarptautinių studijų asociacijos konferencijoje.

Jis taip pat yra aukščiausio lygio žurnalų, įskaitant Millennium ir International Studies Review, recenzentas.

Dr. Boyd yra publikavęs savo straipsnius Lietuvos žiniasklaidos leidiniuose, įskaitant Verslo Klasė, Verslo Žinios ir IQ. Jis taip pat dažnai duoda interviu Lietuvos spaudai, taip pat Delfi, LRT Radijui ir kt.

Jis yra dėstęs Amerikos (University of Connecticut, University of New Haven ir George Mason University), Kanados (University of Western Ontario) ir Britanijos universitetuose (University of St Andrews, University of Stirling ir University of Reading). Dr. Boyd yra vadovavęs bakalauro ir magistro darbams tarptautinių santykių, saugumo studijų, politikos mokslų, makroekonomikos, filosofijos ir tyrimų metodų srityse.

Tyrimų sritys:

– Tarptautiniai santykiai;
– Saugumo studijos;
– Užsienio politika;
– Politinės minties istorija.

Dėstymo sritys:

– Tarptautiniai santykiai;
– Makroekonomika;
– Saugumo studijos;
– Užsienio politika;
– Politikos mokslai;
– Politinės minties istorija;
– Socialinių mokslų tyrimų metodai.

Publikacijos

Dėstomi dalykai