Dr. Dalius Misiūnas
Dr. Dalius Misiūnas, ISM universiteto rektorius

ISM universiteto rektorius

Telefonas:

El. paštas:

Dr. Dalius Misiūnas yra ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, turintis daugiau kaip 10 metų patirtį skirtingose verslo organizacijose: SWECO“, „Ernst&Young“, „Lietuvos energija“, „Maxima Grupė“. Jis taip pat yra nepriklausomas „AUGA group“ valdybos narys ir pirmininkas.

ISM rektorius bakalauro laipsnį įgijo Kauno technologijos universitete, vėliau studijas tęsė Švedijos Lundo universitete, kur įgijo daktaro laipsnį. Bendrovių valdymo institute Baltijos šalyse („Baltic Institute of Corporate Governance“) baigė vadovams skirtą programą „Executive program for Professional Board member“.

Dr. D. Misiūnas taip pat yra ėjęs Lietuvos Aukštojo mokslo tarybos nario, KTU Tarybos pirmininko ir ISM Valdybos nario pareigas. Jis priklauso Lietuvos universitetų rektorių konferencijai bei LR Ministro pirmininko patariamajai tarybai pasiūlymams dėl Ministro Pirmininko strateginių darbų (projektų). 2017 m. dr. Dalius Misiūnas dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbo grupėje, kuri buvo suburta dėl aukštųjų mokyklų pertvarkos.

ISM universitete dr. Dalius Misiūnas vykdo ir mokslinę veiklą. Drauge su kitais tyrėjais jis parašė studiją „Su Covid-19 susijusių padarinių Lietuvos verslui turimas įmonių nemokumo kontekste“. ISM universiteto rektoriaus tyrimų sritys apima lyderystę, įmonių valdymą, verslo vystymą, projektų valdymą, strategiją ir planavimą.

Savo žiniomis dr. D. Misiūnas dalijasi ir su ISM universiteto bendruomene. Jo dėstymo sritys apima lyderystę, strategiją, verslo valdymą. ISM rektorius savo įžvalgomis, ekspertine nuomone bei patirtimi taip pat dalijasi didžiausių konferencijų Lietuvoje, kaip „Login“ ar „EBIT“, metu.

Publikacijos