Dovilė Barauskaitė
Dovilė Barauskaitė

Vadybos krypties doktorantė

Jaunesnioji mokslo darbuotoja

Telefonas: +37062772996

El. paštas:

Socialinių mokslų srities Vadybos krypties doktorantūros studijos.

Dovilė Barauskaitė yra tyrėja bei doktorantė Vadybos katedroje, ISM universitete. Doktorantė įgijo rinkodaros magistro laipsnį Vilniaus universitete (Cum Laude). Prieš doktorantūros studijas Dovilė penkerius metus dirbo rinkodaros ir rinkos tyrimų srityse.

Doktorantės tyrimų sritis apima vartotojų elgseną ir psichologiją. Dovilė tiria skirtingų psichologinių veiksnių įtaką vartotojų motyvacijai ir elgsenai, kompensacinį vartojimą bei su sveikata susijusią vartotojų elgseną ir sprendimų priėmimą. Jos tyrimai taip pat analizuoja, kaip geriausiai galima pritaikyti rinkodaros priemones siekiant paskatinti sveikesnius su maistu bei sveika gyvensena susijusius sprendimus. Kitos domėjimosi sritys apima tyrimų metodologiją.

Dovilė stažavosi Norvegijoje (BI Norwegian Business School), Belgijoje (EIASM), JAV (Kolumbijos Universitetas), Olandijoje (Groningeno Universitetas), Japonijoje (Tokijo universitetas). Savo mokslinių tyrimų rezultatus pristatė pagrindinėse tarptautinėse konferencijose, tokiose kaip Association for Consumer Research Conference, Society for Consumer Psychology Conference, International Convention of Psychological Science, European Marketing Association Conference.

Jau buvo skirta stipendija už akademinius pasiekimus (2018, Lietuvos Mokslų Taryba) bei ACR doktorantų stipendija (2017, Association for Consumer Research).

Publikacijos

Dėstomi dalykai