Alfredas Chmieliauskas
Doc. dr. Alfredas Chmieliauskas

Docentas

Telefonas:

El. paštas:

Doc. dr. Alfredo Chmieliausko pagrindinę dėstymo ir tyrimų sritį sudaro projektų, programų ir portfelių valdymas, o taip pat organizacijų strategija ir pokyčių valdymas. Jis yra Executive School Projektų valdymo programos dėstytojas, vienas iš Lietuvos projektų vadybos asociacijos įkūrėjų ir ilgametis jos prezidentas. Alfredas taip pat yra atestuotas Centrinės ir Rytų Europos viešojo administravimo tinklo NISPAcee konsultantas.  Jis yra konsultavęs ir vedęs mokymus daugiau negu 200 verslo ir vyriausybinių organizacijų Lietuvoje ir užsienyje.
Alfredas nuolat dirba Lietuvos ir tarptautinėse valstybinėse institucijose ir laikinose ekspertų grupėse, užsiimančiose aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų strategija. Jis buvo Lietuvos aukštojo mokslo tarybos narys, Valstybinio mokslo ir studijų fondo valdybos narys, ES COST programos „Individas, visuomenė, kultūra ir sveikata“ komiteto narys ir kt. Šiuo metu jis yra Lietuvos mokslo tarybos ekspertas ir Ministro Pirmininko sudarytos grupės, skirtos valstybinių universitetų tinklo optimizavimo problemoms spręsti narys.
Tačiau aukštojo mokslo srityje jo mėgstamiausiu projektu vis dar išlieka ISM vadybos ir ekonomikos universiteto ir jo pirmtako – Biznio mokymo centro – įkūrimas (atitinkamai 1999 m. ir 1995 m.). Jis didžiuojasi turėta galimybe aktyviai dalyvauti šiame projekte, iš pradžių akademinių programų direktoriaus, o vėliau – prorektoriaus ir senato pirmininko pareigose (iki 2008 m.)
Alfredas mėgsta dirbti su studentais ir tikisi, kad šis jo pomėgis nėra meilė be atsako.
Dėstymo sritys / dalykai:
– Projektų valdymas, strateginis valdymas, pokyčių valdymas (Executive School), projektų valdymas (Bakalauro studijos).

Publikacijos

Dėstomi dalykai