Juozas Granskas

Lektorius
Tel: +37061097447
El. paštas: juogra@ism.lt

Vyr. lektorius Juozas Granskas baigė Taikomosios matematikos studijas Vilniaus universitete. Dėstytojo darbas KTU ir ISM reikalavo ne tik matematikos žinių, tad savarankiškai studijavo Finansų apskaitą, Valdymo apskaitą, Gamybos procesų valdymą, kompiuterijos dalykus, o Finansų valdymo modulį baigė ISM Vadovų mokykloje.

„Mano sprendimą pradėti dirbti kuriamame tuo metu ISM nulėmė pasitikėjimas jo organizatoriais ir avantiūrizmas. Man buvo žinomos valstybinių universitetų problemos, tad galimybė padaryti viską geriau atrodė masinanti. Motyvuoti ir reiklūs studentai suteikia prasmę ir dėstytojo darbui.

Savo dėstymuose dalykuose stengiuosi, kad studentai žinias transformuotų į principus ir įgūdžius. Tai yra išliekantys dalykai. Nuosekli ir logiška situacijos analizė būtina sudarant matematinius modelius, bet ji praverčia bet kurioje veikloje.

Laisvalaikiu mėgstu iliustruoti vadovėlius, monografijas savo nubraižytomis schemomis, grafikais, diagramomis. Tam netgi nusipirkau profesionalią grafikos programą, studijuoju vizualizavimo principus, seku naujoves. Kitas svarbus hobis – mechaniniai galvosūkiai. Kolekcionuoju, pats juos kuriu, keliauju į pasaulinius galvosūkių kolekcionierių ir kūrėjų suvažiavimus. Mielai pasakoju apie galvosūkius, juos demonstruoju įvairiose auditorijose, rengiu parodas."

Publikacijos

Skaityti daugiau
envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram