Benas Adomavičius

Senior Lecturer
El. paštas: benas.adomavicius@ism.lt

ISM Executive School Strateginio valdymo modulio vadovas. 15 metų konsultuoja, dėsto ir veda mokymus įmonėms ir studentams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Suomijoje verslo ir korporatyvinės strategijos temomis. Savo konsultacinėje praktikoje jis padėjo įvairiausio dydžio ir veiklos sričių organizacijoms sukurti ir įgyvendinti verslo strategiją. Jo klientais buvo ir ministerijos, ir vienos iš stambiausių bendrovių veikiančių Lietuvoje ir mažesnės organizacijos.

Sertifikuotas verslo procesų valdymo ir veiklos vertinimo ekspertas. Strateginio valdymo asociacijos (SMS) narys. Vadybos magistras (ISM Executive School ir BI Norwegian Business School), vadybos ir rinkodaros administravimo bakalauras (Northeastern University, JAV).  Be aktyvios profesinės ir dėstymo veiklos Benas Adomavičius taip pat vykdo tyrimus strateginio valdymo ir strateginio mąstymo temomis.

Tyrimų sritys

  • Strateginis valdymas ir strateginis mąstymas

Dėstymo sritys

  • Verslo ir korporatyvinė strategija

Publikacijos

envelopephone-handsetmagnifiercrosschevron-downchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram