Dalyvauk ISM ir NMA Ekonomikos ir verslumo konkurse: užduotys iš realaus verslo pasaulio
2020-10-19

ISM dėstytojai kartu su „Coca-Cola HBC“, „Nestle“, „Civitta“, „Cognizant“, „Bitė“, „Microsoft“ ir „Euromonitor International“ sujungė jėgas tam, kad gabiausiems 9-12 klasių mokiniams sukurtų iššūkio vertas užduotis.

Lapkričio 7 d. 10 val. kviečiame dalyvauti ISM universiteto ir Nacionalinės moksleivių akademijos organizuojamame Ekonomikos ir verslumo konkurse, kur mokiniai kviečiami spręsti ekonomikos uždavinius iš realaus verslo pasaulio. Šis konkursas šiemet vyks vietoje tradiciškai ISM ir NMA organizuojamos Ekonomikos olimpiados. Pandemijos nulemti pokyčiai paskatino kiek pakeisti tradicinės ekonomikos olimpiados formatą ir turinį: jis šiemet paremtas atvejo analizės pagrindu, tad čia dalyviai ras realių įmonių atvejus, atliks su konkrečia kompanija susijusius skaičiavimus ir prisilies prie daug kitų įdomių galvosūkių.

Renginyje taip pat dalyvaus ir savo pranešimu jį atidarys vyriausiasis „Luminor” banko ekonomistas, ISM universiteto dėstytojas Žygimantas Mauricas.

Saugumo sumetimais konkursas vyks virtualioje erdvėje per „Microsoft Teams“ programą. Toks renginio formatas atvers galimybes prisijungti iš bet kurio Lietuvos ar pasaulio kampelio. ISM Ekonomikos ir verslumo konkurse dalyvaujantys moksleiviai uždavinius spręsti turės nuotoliniu būdu, todėl dalyvių prašoma pasirūpinti kompiuteriu su veikiančia kamera ir mikrofonu. Uždavinių sprendimui bus skiriamos 2 val.

3 nugalėtojai pateks į Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadą. Konkurso nugalėtojai taip pat gaus uždavinius įsteigusių įmonių prizus.

Registracija į Ekonomikos ir verslumo konkursą ČIA.