Meniu

Apie mus

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto biblioteka yra tokia, kokioje dar niekada nesate buvę!

ISM bibliotekoje mokytis, ieškoti informacijos, ruoštis egzaminams ir kurti naujus projektus yra lengviau, patogiau ir smagiau. Ji sudaryta iš skirtingų erdvių: bendrosios skaityklos, grupinio ir tylaus darbo kambarių. Taip pat būtina paminėti bokštą –  išskirtinę ir tarp studentų labai populiarią grupinio darbo vietą.

Bibliotekos fonduose galima rasti naujausių ir laiko patikrintų mokslinių bei mokslo populiarinimo leidinių vadybos, ekonomikos, finansų, rinkodaros ir kitomis temomis kolekcijas. Jei nepavyksta rasti reikiamos informacijos popierinėse knygose, paiešką galima pratęsti elektroninėse duomenų bazėse, kurios siūlo prieigą prie daugybės mokslinių straipsnių, elektroninių knygų ir statistinės informacijos. Visi bibliotekos klientai turi galimybė duomenų bazes pasiekti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu. 

Periodinių leidinių gerbėjai čia ras ne tik populiariausių pasaulyje verslo ir vadybos žurnalų stendą (Harvard Business review, Bloomberg Businessweek, The Economist), bet ir laisvalaikio skaitymui skirtų leidinių (Monocle, Wired, National Geographic, Investuok, Verslo klasė ir kt.).

Pasimetusiems informacijos gausoje visada pasirengę pagelbėti profesionalūs ir paslaugūs bibliotekininkai, kurie ne tik padės surasti knygų reikiama tema, bet ir pakonsultuos, kaip ir kur ieškoti mokslinės informacijos bei kaip sudaryti literatūros sąrašą.

Iki susitikimo ISM bibliotekoje!