Meniu

Moksleiviams

 

 

 

ISM neužleidžia pozicijų – 6 kartą gavo „Reitingų“ pripažinimą​

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šeštą kartą iš eilės žurnalo „REITINGAI“ sudarytojų paskelbtas geriausiu nevalstybiniu universitetu Lietuvoje. 

 

ISM siūlo įstoti dar prieš egzaminus – vertins mokyklos rezultatus ir motyvaciją

Atnaujiname ISM išankstinio stojimo pasiūlymą – į universitetą įstoti gali jau dabar. Pasitikime valstybinių egzaminų rezultatais, tačiau sakome, kad jie ne viską lemia. Mums svarbi Tavo motyvacija, pasiekimai ir ilgalaikis įdirbis.

Daugiau ČIA.

 

ISM ir „Tesonet“ sutelkia jėgas talentų ugdymui

ISM universitetas pradeda ilgalaikį bendradarbiavimą su „Tesonet“, kibernetinio saugumo sprendimų grupe ir akseleratoriumi. Ši partnerystė atveria dar daugiau tarptautinės karjeros galimybių ISM studentams.

Daugiau STRAIPSNYJE.

 

Moksleiviai renkasi profesijas: kaip nuspręsti, kuo būti?

Mintis, kad jau dabar reikia pasirinkti savo ateities kelią gali būti bauginanti. Tad kaip nesuklysti, kaip žinoti, kuo būti, kai galimų variantų tiek daug? Patarimus, kaip išsirinkti profesiją rasi ČIA. ​

 

Kaip universitetą rinkosi Eglė, Patricija, Paulius ir Tyler?

Su ISM studentais ir alumnais SUSIPAŽINK iš arti ir išgirsk, kaip universitetą rinkosi Eglė, Patricija, Paulius ir Tyler.

 

Vadybinių kompetencijų ir analitinių gebėjimų sinergija – raktas į sėkmingą verslo valdymą

Kelioms sritims gabūs ir plačiai pasauliu besidomintys jaunuoliai karjeros kelią gali atrasti studijų metu.Kaip ir kokioje studijų programoje sužinok ČIA.

 

Namai visai šeimai pasidarė per maži: kaip sumažinti įtampą?

Birutė Ruplytė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja ir vadovėlio „Bendravimo psichologija“ autorė  dalijasi patarimais, kaip karantino metu namuose išlaikyti pozityvumą ir sumažinti įtampą. 

Visą straipsnį gali rasti ČIA.

 

 

Studentai politikų elgesio nespėlioja – jų veiksmai prognozuojami lygtimis

X, Y, pliusai bei minusai naudojami ne tik matematiniams uždaviniams spręsti. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Ekonomikos ir politikos programos studentai lygtis sudaro politikų elgesiui prognozuoti.

Daugiau apie studijų programą ČIA. 

ISM studentai mokysis programavimo pagal Harvardo metodologiją

ISM reaguoja į įpokyčius darbo rinkoje ir stiprina studijų programas. ISM studentai mokysis Harvardo metodologija paremto programavimo kurso. 

Daugiau informacijos ČIA. 

 

Vyto ir Gretos sprendimai dėl ateities

Greta investavo į mokslus, Vytas į automobilį. Kaip atsipirko jų pasirinkimai? Visą istoriją rasi ČIA.

 

ISM Atvirų durų diena 2020

SEKASI TIEMS, KAS STUDIJUOJA ISM. Klausi kodėl? Dalyvauk ISM universiteto virtualioje atvirų durų dienoje ir sužinok atsakymą į šį ir kitus tau rūpimus klausimus. 

Daugiau apie renginį  ČIA.

 

CV – istorija, kurią Tu nori papasakoti kitiems

Moksleivi, ar jau susikūrei savo CV? Jei dar ne, pradėk šį dokumentą ruošti jau dabar, nes ISM studentai įsidarbina ar gauna praktiką dar studijų metu. 

Patarimus, kaip susikurti gerą CV rasi ČIA.

 

Pajusk ISM atmosferą jau dabar ir sudalyvauk virtualioje paskaitoje​

Įstojęs į ISM universitetą jausiesi tarsi studijuodamas užsienyje, nes net 15 proc. auditorijoje esančių studentų ir net 37 proc. dėstytojų yra iš kitų šalių. Vienas iš tokių ISM akademikų – Amerikos lietuvis doc. dr. Aras Zirgulis, kurio paskaitoje Tu gali sudalyvauti virtualiu būdu paspaudęs ČIA.

 

Vincentas Vobolevičius

Ekonomika ir politika – studijos, kurios išmokys Tave kurti savo pasaulius

Ekonomika yra daug įdomesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ekonomikos ir politikos studijų metu Tu išmoksi, kaip modeliuoti pasaulį ir prognozuoti ateitį. 

Susidomėjai? Spausk ČIA ir sužinok daugiau. 

Esi pasirinkimų kelyje? Kreipkis į ISM Studentų priėmimo vadovą Artūrą!

Studijų pasirinkimas – nelengvas ir dažnam dvyliktokui nerimą keliantis sprendimas. Šiuo klausimu pagelbėti yra pasirengęs ISM universiteto Studentų priėmimo vadovas Artūras.

Spausk ČIA ir susipažink!

Video, kai Tau reikės įkvėpimo!

Siekiant savo tikslo būna visko – džiaugsmo, palaikymo, pergalės skonio, bet ir daug nerimo, abejonių ir nusivylimų. Kad būtų lengviau rasti motyvacijos, dalinamės mūsų mėgstamiausiais VIDEO, kurie įkvėps Tave dideliems darbams. 

Gintarė Aldonytė

Kaip planuoti karjerą?

ISM Studijų direktorė Gintarė Aldonytė dalijasi patarimais apie karjeros planavimą. Rekomendacijas, kokius žingsnius turi apgalvoti ir atlikti siekdamas savo profesinių tikslų rasi ČIA.

Asmenybės testai – sužinok apie save daugiau

Renkantis karjerą - svarbu save gerai pažinoti. 

Spausk ČIA, atlik penkis testus ir sužinok apie save daugiau. 

 

Patarimai: kaip rašyti motyvacinį laišką?

Geras motyvacinis laiškas gali tapti tiltu į norimas studijas, trokštamą darbo vietą ar išsvajotą organizaciją. Kyla klausimų, kaip jį tinkamai parašyti?

Spausk ČIA ir sužinok daugiau.

 


Kaip pasiekti savo svajonę: keturi patarimai ir naujas nesėkmės apibrėžimas

Kiekvienas žmogus turi svajonių, tačiau ne visi žino, kaip jas pasiekti. ISM universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas dalijasi keturiais patarimais, padėsiančiais savo siekius paversti realybe.

Juos galite rasti ČIA.​


Visa šeima iš namų dirba pirmą kartą: kaip susikurti darbingą aplinką ir nepasiduoti pagundoms?

Kaip įveikti šiuos iššūkius ir susikurti darbingą aplinką namuose? Šiuo klausimu pataria ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslininkė prof. dr. Rūta Kazlauskaitė.

Daugiau skaitykite ČIA. 


 

 

 

 

Kaip atrodo organizacija iš keturių kartų?

ISM universiteto dėstytoja dr. Raimonda Alonderienė PASAKOJA, jog šiuo metu vienoje organizacijoje vienu metu dirba net 4 kartos bei dalijasi informacija, kokie jų skirtumai, panašumai ir pagrindiai bruožai. 

 

ISM universitetas pratęsia išankstinį priėmimą iki gegužės 14 d.

Nespėjai pasinaudoti išankstinio priėmimo galimybe? Dar turi laiko. ISM universitetas pasiūlymą pratęsia iki gegužės 14 d. 

Daugiau sužinok ČIA.

 

Stoja į universitetą, atsiduria koledže – kodėl abiturientai turi būti atidūs?

Žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas PASAKOJA, kodėl renkantis universitetą svarbu pasidomėti jo reputacija, kaip nepakliūti į prastų universitetų pinkles ir kodėl studijuoti Lietuvoje verta.​

Studijų metu ISM – tarptautinė patirtis

Kaip studijų metu įgyti kuo daugiau tarptautinės patirties ir kokia yra ISM universiteto studijų kokybė, palyginus su kitais Europos universitetais? VIDEO medžiagoje atsakymais su Tavimi dalijasi į ISM iš Vokietijos dėstyti atvykęs doc. dr. Maik Huettinger.​

 

J. Boyd. Svarstote apie studijas užsienyje? O kas jeigu jos čia pat, namuose?

Iš Kanados į ISM dėstyti atvykęs Dr. Jonathan Boyd sako, kad Lietuvos universitetai taip smarkiai patobulėjo, kad Lietuvos studentams nebereikia vykti į užsienį, kad gautų pasaulinio lygio išsilavinimą. Jie gali gauti jį čia, namuose.

Daugiau sužinok ČIA.

Net ir siaučiant koronavirusui, ISM absolventai jaučiasi saugiai

 ISM Karjeros centro atlikta apklausa parodė, kad koronaviruso akivaizdoje ISM absolventai jaučiasi saugūs dėl savo karjeros. Apklausos rezultatai ČIA.

Sužinok viską apie studijų finansavimą

ISM universitetas siūlo daugybę nuolaidų ir stipendijų, nuo dalinio studijų finansavimo iki visiškai pilno studijų kainos padengimo.

Viską apie studijų finansavimą gali sužinoti ČIA.

 

D. Misiūnas. Krizė pamatuos tikrąją išsilavinimo vertę

ISM universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas apžvelgia aukštojo mokslo situaciją Lietuvoje bei pateikia argumentus, kodėl verta investuoti į išsilavinimą.

Daugiau STRAIPSNYJE. 

ISM „100 talentų“ programos dalyviai: „Mokymasis tarp lyderių skatina stengtis dar labiau“​

Ar žinai, kad ISM universitete aukščiausiais balais mokyklas baigę jaunuoliai studijuoja nemokamai? Daugiau apie ISM 100 Talentų programą ČIA.

Finansų studijos ISM užtikrina geras karjeros perspektyvas net ir ateities darbo rinkoje

Kodėl Finansų studijos ISM? Nes čia turėsi prieigą prie „Bloomberg” platformos, analizuosi ką tik įvykusius korporacijų skandalus bei kitus aktualiausius įvykius, sužinosi darbui reikalingą teoriją ir ją įtvirtinsi praktiškai. 

Daugiau skaityk ČIA.

WEBinar'as „Kaip planuoti karjerą krizės metu?"

Nori sužinoti, kaip planuoti savo karjerą, kokių kompetencijų reikės ateityje ir kaip pasiekti savo tikslus? Balandžio 8 d. užsuk į virtualų ISM universiteto webinar'ą. Spausk ČIA ir sužinok daugiau. 

 

Studijos ISM universitete padėjo atverti duris į Oksfordą

ISM universiteto alumnas Adomas Klimantas šiuo metu magistro laipsnio siekia  Oksfordo universitete. Adomas PASAKOJA, kodėl bakalauro studijas pasirinko ISM ir kaip jam pavyko įstoti į prestižinį Anglijos universitetą.

Studijos – investicija į save: ką reikia žinoti?

98 % ISM bakalauro ir net 99 % magistrantūros studijų alumnų mokslus ISM universitete rekomenduotų šeimos nariams ir draugams, rodo pernai atliktos apklausos rezultatai. 

Apie investiciją į mokslus ir jų atsiperkamumą daugiau VAIZDO MEDŽIAGOJE. 

 

Jonathan Boyd

ISM dėstytojas dr. J. Boyd rekomenduoja: knygų top 10 

Pasaulinės patirties sukaupęs, iš Kanados į ISM dėstyti atvykęs Jonathan’as su Tavimi nori pasidalinti net tik savo žiniomis, tačiau ir mėgstamų knygų sąrašu.

Jį gali rasti ČIA. 

ISM universitetas – tramplinas į pasaulinę patirtį ir karjerą

Ar žinai, kad net 37 proc. ISM dėstytojų yra iš užsienio,  net 98 proc. ISM alumnų dirba pagal specialybę, o kas trečias absolventas įkuria savo verslą?Jegu dar negirdėjai apie Tavęs laukiančią ateitį po studijų ISM, spausk ČIA ir sužinok daugiau.

 

Mariana Sueldo

M. Sueldo. Virtualios komandos – ne tik krizinės situacijos sprendimas

Savo veiklą vykdyti nuotoliniu būdu pasirenka vis daugiau organizacijų. Kaip sako ISM universiteto dėstytoja doc. dr. Mariana Sueldo, tai ne tik krizinės situacijos sprendimas. Kad tokią darbo specifiką pasirinkusi organizacija veiktų sklandžiai būtina efektyvi vidinė komunikacija. Apie tai daugiau STRAIPSNYJE pasakoja ISM dėstytoja Mariana.

 

Planuojantiems savo karjerą jau dabar padės ISM Karjeros centro ekspertai​

ISM studentai skatinami pradėti planuoti savo karjerą jau universitete, kad baigę studijas galėtų sėkmingai panaudoti užmegztus ryšius su bendrovėmis ir profesiniu pasauliu. Kad kelias sėkmingos karjeros link būtų kuo sklandesnis, ISM universitete įsteigtas Karjeros centras.

Daugiau apie Karjeros centrą ČIA.

 

Išankstinis priėmimas į studijas ISM universitete jau prasidėjo

Nuo vasario 1 iki balandžio 30 d. vyksta išankstinis priėmimas į studijas ISM universitete. Spausk ČIA ir sužinok, kokios nuolaidos ir praktikos laukia!

 

Ieva

Silvija kviečia pokalbiui!

ISM alumnė ir studentų priėmimo vadovė Silvija Tave kviečia asmeninei konsultacijai nuotoliniu būdu​. Spausk ČIA, susipažink su Silvija ir drąsiai kreipkis!

 

Investicija į ateitį: kodėl verta skaičiuoti studijų atsiperkamumą?

ISM universiteto dėstytoja doc. dr. Asta Klimavičienė teigia, kad norint išsirinkti universitetą ir neprašauti pro šalį, labai svarbu nuosekliai ir atsakingai apgalvoti savo pasirinkimus naudojantis matematine logika.

Svarstai, kaip tai padaryti? Spausk ČIA ir sužinok daugiau.


Sužinok, kokioje kėdėje sėdėsi po studijų!

​Ar jau apsisprendei, į kurią kėdę sėsi po studijų? Jei dar turi dvejonių, atlik ISM kėdžių testą ir sužinok atsakymą. 

Daugiau informacijos ČIA.​


Psichologo patarimai stresuojantiems abiturientams: emociją galima sąmoningai pasirinkti

Nevaldomas spaudimas sau gali tapti stipraus nerimo, depresijos ar nemigos priežastimi. Tad kaip suvaldyti stresą prieš egzaminus? 

ISM  universiteto vyr. lektoriaus psichologo Aniceto Suchockio patarimus galite rasti ČIA.