Meniu

Kodėl anksčiau yra geriau?

PRASIDĖJO IŠANKSTINIS PRIĖMIMAS Į BAKALAURO STUDIJAS ISM UNIVERSITETE

ISM universitetas padės tau susikurti savo sėkmę. Čia gausi žinių, kurios suteiks jėgos daryti poveikį savo gyvenimui ir pasauliui. Verslas tai žinojimas – How to impact.

Learn to impact. Learn at ISM.

2019 m. vasarą atlikta apklausa parodė, kad net 98 procentai ISM alumnų universitetą rekomenduotų šeimos nariams bei draugams, kas trečias ISM absolventas įkuria savo verslą, net 98 procentai baigusių įsidarbina pagal specialybę ir praėjus 2-3 metams po studijų baigimo uždirba vidutiniškai 1800 eurų per mėnesį. Jau pirmais metais po studijų baigimo ISM absolventai uždirba 20 proc. daugiau nei valstybinių universitetų absolventai  (Vyriausybės strateginės analizės centro duomenys, ekonomikos, finansų, verslo ir vadybos krypčių studijos, 2017).

DĖMESIO! ATNAUJINTA ISM IŠANKSTINIO PRIĖMIMO TVARKA ČIA

Siūlome rinktis iš šešių bakalauro programų:

NORI SUŽINOTI DAUGIAU? REGISTRUOKIS Į ASMENINĘ KONSULTACIJĄ ČIA 

Daugiau informacijos bs@ism.lt,  +37061149252

Studijuodamas ISM universitete gausi ne tik aukščiausios kokybės išsilavinimą, tačiau galėsi pasinaudoti ir visiško ar dalinio studijų finansavimo būdais. Beje, stodamas išankstinio priėmimo metu, gausi 10 proc. nuolaidą pirmiesiems studijų metams. Daugiau informacijos rasi ČIA.

Tu taip pat gali pasinaudoti valstybės studijų fondo paskola, kuri dengia studijų kainą ir pragyvenimo išlaidas. Palūkanos pradedamos skaičiuoti  tik baigus studijas, o paskolos grąžinimo procesas pradedamas  praėjus metams po studijų, mokant po 100-200 Eur/mėn. nuo atlyginimo (www.vsf.lt).

Verslo ir vadybos specialybių studentams suteikiamos žinios atveria pasirinkimo laisvę ir plačias galimybes profesiniame kelyje. Paskaitų metu daug dėmesio skiriama kritiniam mąstymui, padedančiam suvokti pasaulyje vykstančius reiškinius, į juos pažiūrėti plačiau, įžvelgti perspektyvas, galimybes ir rodyti rezultatus. 

Išankstinio priėmimo sistema sudaryta tokiu principu, kad ką tik mokyklą baigusio jauno žmogaus ateitis priklauso ne tik nuo jo pažymių ir egzaminų rezultatų, tačiau ir nuo motyvacijos. Remiantis šia metodika, atsižvelgiama į žmogaus galimybes, pasiryžimą, domėjimosi sritis, norą mokytis. Tad išankstinis priėmimas leidžia individualiai išnagrinėti kiekvieną atvejį ir padėti jaunam žmogui surasti geriausią sprendimą.

KAIP ĮSTOTI Į ISM IŠANKSTINIO PRIĖMIMO METU?

Nuo balandžio 30 d. iki gegužės 14 d. registruokitės https://my.ism.lt​ sistemoje ir pateikite šiuos dokumentus:

- Paso/ ID kortelės kopiją;
- Pažymėjimus/diplomus, už kuriuos yra pridedami papildomi balai stojant;
- Metinių pažymių užpildyta formą, pasirašytą mokyklos vadovo (forma);*
- Motyvacinį laišką arba vaizdo įrašą (lietuvių arba anglų kalba).

*Asmenys, kurie iki gegužės 14 d. neturi galimybės gauti mokyklos vadovo parašo, metinių pažymių formą gali užpildyti ir pateikti patys, be mokyklos vadovo parašo. Originalias pažymių formas, su parašais, bus galima pristatyti motyvacinių pokalbių metu.

 

ISM Išankstinio priėmimo metu:

Komisija vertina ne tik akademinius rezultatus, bet ir stojančiųjų motyvaciją;
Didesnė tikimybė gauti studijų stipendiją;
Išankstinis praktikos pasiūlymas;
Stojantiems išankstinio priėmimo metu suteikiama 10% studijų nuolaida (pirmiems studijų metams).

NORI SUŽINOTI DAUGIAU? REGISTRUOKIS Į ASMENINĘ KONSULTACIJĄ bs@ism.lt,  +37061149252