Atrask save: ISM – galimybė studijas pasikeisti po metų
2020-09-30

Tave domina daugybė dalykų, o gabumai pasireiškia net keliose kryptyse? Patinka ekonomika, traukia finansai, išmanai rinkodarą ir nuolat domiesi naujausiais vadybos įrankiais? Suprantame tave, kodėl pasirinkimo kelias renkantis studijas gali atrodyti labai sunkus.

ISM universitete mokosi daugybė tokių kaip tu, gabių, ambicingų, besidominčių pasauliu, todėl studijų programas sudarėme tokiu principu, kad savo karjeros kelią drauge su kitais bendraminčiais galėtum atrasti studijų metu.

Tad stok į ISM, išbandyk vieną iš siūlomų programų, o po metų, jei tik norėsi, be jokių kliūčių galėsi pasirinkti kitą studijų kryptį. Tad savo stipriųjų pusių ieškok besimokydamas.

Profesinio kelio pasirinkimas šiandien gali atrodyti labai gąsdinantis ir kupinas nežinomybės, tačiau ISM komanda visuomet šalia ir pasiryžusi padėti. Jeigu jauti, kad tau reikia pagalbos ieškant atsakymų, jeigu nori tvirčiau jaustis savo pasirinkimuose, jeigu jauti, kad šiuo klausimu norėtum išgirsti karjeros ekspertų patarimus, užsiregistruok į ISM Karjeros kaučingo sesiją. Čia turėsi galimybę geriau save pažinti, aiškiau pamatyti ateities viziją ir savo vietą profesiniame pasaulyje. Kiekvienas besikreipiantis gaus objektyvias ekspertines įžvalgas ir patarimus dėl ateities planavimo.

Į Karjeros koučingo sesiją užsiregistruok ČIA.

Ir nepamiršk, kad visiškai normalu ieškoti savęs, ypač renkantis studijas. Todėl paruošėme specialų testą, kuris padės apsispręsti, kuriuo karjeros keliu pasukti. Spausk ČIA, užpildyk testą ir sužinok, kuri profesinė kėdė tau tinka labiausiai.