Andrius Grigošaitis – žmogus, kuris nesustoja mokytis
2020-12-10

Kodėl pasirinkote studijuoti ISM? Ar jūsų lūkesčiai pateisino?

Į Vadovų magistrantūrą stojau norėdamas įgyti vadybinį išsilavinimą, nes turimas inžinieriaus bakalauras ir magistras nebeatitiko reikiamų kompetencijų dirbamame darbe. Aptaręs būsimus karjeros žingsnius su tiesioginiu vadovu ir žmogiškųjų išteklių partneriu, supratau, jog yra reikalingas, kiek galima panašesnis išsilavinimas į MBA.

Tuo metu Lietuvoje MBA studijų nebuvo, tad pasirinkau, kaip galima panašesnę kryptį – ISM Vadovų magistrantūrą. Apskritai studijos lūkesčius pateisino bei netgi viršijo, kai kuriais aspektais – Rinkodaros bei Finansų moduliai paliko ypatingai teigiamą įspūdį, o administracijos darbas buvo aukščiausio lygio. Taip pat labai naudingas buvo ryšių užmezgimas su kitais studentais.


Ar įvyko kokių pokyčių studijų metu ar po jų?

Dar nepabaigęs pilnai magistro studijų, pakilau karjeros laipteliu aukštyn. Studijos buvo vienas iš katalizatorių.


Ar rekomenduotumėte Vadovų magistrantūros studijas kitiems. Ar pats svarstytumėte sugrįžti ir įgyti naujų žinių?

Rekomenduočiau tiems, kurie tikrai žino, ko ieško ir ko jiems trūksta, norint toliau judėti karjeros keliu arba gilinti tam tikras žinias. Taip pat rekomenduočiau tiems, kurie tikslingai siekia užmegzti naujas pažintis.

Praėjus 2 metams po magistro studijų sugrįžau studijuoti Lyderystės modulio su A. Miniotaite. Drąsiai galiu rekomenduoti šį modulį, nes paliko ypatingai gerą įspūdį! Netolimoje ateityje planuoju sugrįžti studijuoti Strategijos ir TOP modulius.


Kokioje srityje šiuo metu dirbate? Papasakokite apie savo darbą.

Dirbu medicinos prietaisų srityje (Medical Devices), kompanijoje Medtronic, kuri šiuo metu yra didžiausia medicinos prietaisų gamintoja pasaulyje. Esu atsakingas už vieną iš verslo vienetų (Business Unit) Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Baltarusijoje. Mano atsakomybėje yra pajamų ir išlaidų kontrolė, distribucinių kanalų valdymas, pardavimų ir rinkodaros strategijos parinkimas bei įgyvendinimo užtikrinimas, bendradarbiavimas su vietinėmis gydymo specialistų organizacijomis diegiant naujas technologijas. Mano tiesioginėje atsakomybėje yra 8 žmonių komanda. Atstovaujamo verslo vieneto distribucinį kanalą sudaro 6 vietinės įmonės, su plačiu vietinių atstovų tinklu.


Papasakokite plačiau apie patį finansų modulį – ką jis jums davė, kodėl jis buvo svarbus kylant karjeroje?

Finansų modulį turėjau su dėstytoja Z. Gaidiene. Man šis modulis buvo vienas naudingiausių, nes padėjo suvokti finansinį korporacijų pasaulį. Modulio metu išmokau skaityti finansines ataskaitas, įvertinti investicijos naudą ir atsiperkamumą, priimti kokybiškus sprendimus pajamų ir išlaidų srityje.

Norite savo karjerai suteikti proveržį? Pasidomėkite Vadovų magistrantūros studijomis ISM universitete ČIA