Meniu

Alumnų parama

ISM absolventai aktyviai dalyvauja paramos veiklose ir įsteigė socialinių stipendijų fondą jaunuoliams iš nepasiturinčių šeimų. Iniciatyva rinkti lėšas socialinėms stipendijoms gimė kalbantis su ISM absolventais 2012-aisiais metais. Nuo to laiko paramą socialinėms stipendijoms yra skyrę daugiau kaip 500 absolventų, prisidėjo studentai, tėveliai ir universiteto darbuotojai. Šios paramos dėka universitete studijuoja alumnų pirmakursė Ieva bei antrakursė Gabrielė. Studijų pradžioje stipendija buvo paskirta dabar jau trečiakursei Gretai. Visos jos svajojo studijuoti ISM, bet tėvai ar globėjai negalėjo suteikti tokios galimybės. Lėšos socialinėms stipendijoms aukojamos ISM baigimo proga, alumnų paramos renginiuose, skiriant 2 % GPM ir nelaukiant atskiros progos. Juk suteikti geresnę ateitį jaunuoliams savaime vertinga proga. Skatinamųjų socialinių stipendijų gavėjus atrenka alumnų komitetas, vertindamas aktyvumą visuomeninėje veikloje bei šeimos finansines galimybes.

 
 

Absolventų įsteigtas ISM Magistrų klubas jau dešimt metų skiria vardinę "ISM Magistrų klubo" stipendiją aktyviausiam studentui.
Nuotraukoje akimirka iš 2015-ųjų ISM vadovų magistrantūros paramos vakaro, kuriame susirinko daugiau kaip 100 absolventų siekdami surinkti lėšų socialinių stipendijų fondui.
 
Absolventų paramos renginių atmosferą puikiai atspindi šis video filmukas, kurį sukurė ISM absolvento Igno Versinsko komanda iš „OddFilms“.
 
 
Socialinės stipendijos laureačių Ievos ir Gabrielės padėkos kalba (2015-ųjų ruduo)