Administracija

 
Rektorius
Dalius Misiūnas
Rektorius
Mantė Trasevskytė-Lavrijanecienė
Rektoriaus padėjėja
Lina Česonytė
Teisininkė
Aistė Jaudegytė
Strategijos įgyvendinimo projektų vadovė
Gediminas Buivydas
Skaitmeninių inovacijų laboratorijos vadovas
Studijos ir mokslas
Viltė Auruškevičienė
Studijų ir mokslo prorektorė
Grėtė Arbačiauskaitė
Studijų administratorė
Jolita Butkienė
Kokybės ir akreditacijų direktorė
Vida Škudienė
Inovacijų ir technologijų vadybos programos direktorė
Lineta Ramonienė
Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos direktorė
Vita Akstinaitė
Globalios lyderystės ir strategijos programos direktorė
Tomoyuki Hashimoto
Finansų ekonomikos programos direktorius
Dominyka Venciūtė
Verslo vadybos ir rinkodaros programos direktorė
Vincentas Vobolevičius
Ekonomikos ir politikos programos direktorius
Maik Huettinger
Tarptautinio verslo ir komunikacijos programos direktorius
Tadas Šarapovas
Ekonomikos ir duomenų analitikos programos direktorius
Dmitrij Katkov
Finansų programos direktorius
Eigirdas Žemaitis
Verslumo ir inovacijų programos direktorius
Eimantė Survilaitė
Projektų vadovė
Jolanta Jaškienė
Mokslinių veiklų vyr. vadybininkė
Doktorantūros mokykla
Ilona Bučiūnienė
Doktorantūros mokyklos dekanė
Ugnė Gervickaitė
Mokslo ir studijų vadybininkė
Vadovų mokykla
Olga Štangej
Vadovų magistrantūros programos direktorė ir Organizacijų atsparumo modulio vadovė
Audronė Nakrošienė
Vadovų MBA programos direktorė
Margarita Pilkienė
Švietimo lyderystės programos direktorė ir Taikomosios organizacijos psichologijos modulio vadovė
Aurelija Murauskaitė
Vadovų MBA programos vadybininkė
Tamara Mauricė
Finansų strategijos ir valdymo modulio vadovė
Rasa Katilienė
Organizacijų pokyčių modulio vadovė
Kristina Maikštėnienė
Strateginės rinkodaros ir vertės inovacijų modulio vadovė
Virginija Poškutė
Rinkų ir verslo konkurencingumo modulio vadovė
Alisa Miniotaitė
Lyderystės modulio vadovė
Dalia Kolmatsui
Finansų valdymo sprendimuose: vertės kūrimo modulio vadovė
Benas Adomavičius
Strateginio valdymo modulio vadovas
Saulius Šimkonis
Inovacijų ir projektų valdymo modulio vadovas
Eglė Raišutytė
Pardavimų vadovė
Larisa Titova
Projektų vadovė
Raimonda Kelbauskienė
Projektų vadovė
Aušra Selelionytė
Projektų vadovė
Gintarė Norkutė
Projektų vadybininkė
Programų administravimas
Gintarė Aldonytė
Studijų direktorė
Jolita Jaškūnaitė
Kokybės vadybininkė
Monika Augūnaitė
Doktorantūros studijų ir Švietimo lyderystės programos vadybininkė
Jūratė Juodeikė
Magistrantūros studijų programos vadybininkė
Jurgita Lesevičienė
Vadovų magistrantūros programos vadybininkė
Ieva Umbražūnė
Bakalauro studijų programos vadybininkė
Tarptautinės studijos
Monika Kondratavičiūtė
Tarptautinių studijų grupės vadovė
Simona Puidokienė
Tarptautinių studijų koordinatorė
Greta Tarnauskaitė
Tarptautinių studijų koordinatorė
Karjeros centras
Živilė Šapokienė
Karjeros paslaugų grupės vadovė
Simona Česnakaitė
Karjeros centro vadybininkė
Martynas Venclavičius
Studentų veiklų koordinatorius
Duomenų valdymas
Dovilė Galvanauskaitė
Duomenų valdymo grupės vadovė
Dovilė Ruibytė
Duomenų valdymo specialistė
Audrius Steponėnas
Duomenų valdymo specialistas
Biblioteka
Giedrė Skusevičienė
Bibliotekos vadovė
Gytautė Martyna Sudeikytė
Vyr. bibliotekininkė
Edvaldas Baltrūnas
Vyr. bibliotekininkas
Vilius Jakubčionis
Bibliotekininkas
Milda Alionytė
Bibliotekininkė
Rinkodara
Kamilė Sakalauskaitė
Rinkodaros direktorė
Giedrė Voroneckė
Komunikacijos vadovė
Laura Garunkštytė
Rinkodaros projektų vadovė
Vitalija Petkutė
Komunikacijos projektų vadovė
Simona Sarapaitė
Alumni projektų vadovė
Ugnė Žukauskaitė
Skaitmeninės rinkodaros projektų vadovė
Justina Stukaitė
Rinkodaros projektų vadovė
Mingailis Bajorinas
Rinkodaros projektų vadovas
Silvija Butkutė
Studentų priėmimo vadovė
Laurynas Puidokas
Tarptautinių projektų vadovas
Aistė Rimkutė
Studentų priėmimo vadovė
Santa Krievane
Tarptautinių projektų vadovė
Artūras Solovejus
Studentų priėmimo vadovas
Roberta Paškevičiūtė
Studentų priėmimo vadovė
IT skyrius
Mindaugas Černiauskas
IT vadovas
Laimonas Lapas
CRM ir WEB projektų vadovas
Martynas Šavelis
IT administratorius
Aistė Bartoševičiūtė
IT jaun. administratorė
Finansų skyrius
Darius Karvelis
Finansų direktorius
Giedrė Songailienė
Vyr. buhalterė
Lijana Kasmauskienė
Buhalterė
Modesta Palčiauskienė
Buhalterė
Personalo skyrius
Aistė Tolvaišaitė
Personalo vadovė
Aurelija Barauskienė
Personalo vadybininkė