Absolvento Aleksėjaus Zubcovo karjeros istorija
2020-11-26

„ISM universitetas yra gera terpė žmonėms, kurie nori pradėti savo verslą. Ten sutiksi ne tik draugų, bet ir galimų bendraminčių su kuriais gali sukurti kažką inovatyvaus arba turėsi galimybę sukursi veiklą, kuri neš papildomas pajamas.

Nocoin piniginių istorija prasidėjo ISM, kai bendrakursis Tomas Gedvilas pasiūlė kartu sukurti kokį nors verslą. Netrukus pradėjome dirbti su piniginėmis, kurios turi mechanizmą. Kadangi tuo metu (2018m. spalis) nebuvo nieko panašaus Lietuvoje, mes pradėjome ieškoti partnerio, kuris galėtų mums pagaminti aliumininius dėklus. Tomas buvo atsakingas už produktą, o aš už pardavimus. Sugalvojome pavadinimą, kuris atitiko pinigines – Nocoin wallet. Sukūrėme svetainę, per kurią pasileidome prekybą – www.nocoin.lt.

Žinojome, kad esame mažai žinomi, dėl to norėjome diversifikuoti pardavimus per e-prekybą, b2b užsakymus, fizines parduotuves ir muges. Tai niekada nebuvo mūsų pagrindinė veikla, dėl to Tomas turėjo atsitraukti, dėl kitų darbų. Asmeniškai toliau auginau verslą, nes visada patiko turėti daugiau veiklų.

Šiuo metu Nocoin pinigines naudoja apie 2500 vartotojų ir džiaugiuosi, kad klientai grįžta, nes vis nori nustebinti savo draugus su tokia paprasta dovana. Kadangi visada dirbau su pardavimais, tai nebuvo sunku Nocoin realizuoti ir su B2C, ir B2B klientais. Šiuo metu Nocoin pinigines galima įsigyti 7 fizinėse parduotuvėse, kaip Locals.lt , MO muziejus, Baltas miškas. Mus renkasi įmonės, kaip dovaną klientams ar darbuotojams. Mūsų B2B klientai buvo Tesonet, ITO, Pirklių klubas ir netgi užsienio kapitalo įmonės.“