Rytojaus verslui
Sveiki apsilankę dinamiškiausio ir moderniausio tarptautinio Universiteto Lietuvoje – ISM puslapyje. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas plėtoja geriausias pasaulyje vadybos mokslo tradicijas. Čia įgytas žinias ir gebėjimus mūsų absolventai sėkmingai pritaiko tarptautinėje verslo aplinkoje.
suskleisti
     
Naujienos
ISM Individualios konsultacijos: sužinok daugiau apie Tarptautinės magistrantūros studijas
2014-04-18
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas visus besidominčius Tarptautinės magistrantūros studijomis kviečiame registruotis į asmenines konsultacijas.
ISM Founders School renginių ciklas. "Idėjos atsiperkamumas"
2014-04-18
Šį kartą pas mus svečiuose lankysis Daumantas Mikučionis, pirmojo lietuviško nemokamo dienraščio „15min“ įkūrėjas ir kavinių tinklo „Coffee Inn“ akcininkas. Renginio metu Daumantas dalinsis patarimais ir įžvalgomis kaip sėkmingai vystyti verslą ir vertinti verslo idėjas.
 
ISM Founders School renginių ciklas. "Sklaidos priemonių sėkmingas panaudojimas, partizaniniai rinkos tyrimai, arba kaip nustoti spėlioti versle"
2014-04-17
Kaip dažnai kurdami verslą ar naują produktą pasikliaujame savo intuicija. Tai didina verslo riziką, kad kiekvienas priimtas sprendimas neatitiks realybės. Tautvydas Gylys pasidalins keliomis San Franciske patikrintomis praktikomis ir pavyzdžiais, kaip bendraujant su klientais galime rasti atsakymus ir sumažinti verslo riziką. Po pranešimo, turėsite naujų įrankių, kuriuos galėsite panaudoti sėkmingo verslo kūrime.
 
Verslo apetitas auga – reikalauja darbuotojų, išmanančių kelias sritis
2014-04-16
Tarptautinės personalo atrankos ir laikino įdarbinimo kompanijos „Manpower“ duomenimis, dviejų ir daugiau specialybinių kompetencijų turinčių  darbuotojų poreikis darbo rinkoje nenumaldomai auga. 2012 m. šeštadalį visų „Manpower“ įdarbintų darbuotojų sudarė žmonės turintys daugiau nei vieną profesinę kompetenciją, 2013 m. tokie darbuotojai sudarė bene ketvirtadalį visų įdarbintųjų.
ISM daktarė - tarp ISPIM Dissertation Award finalininkų
2014-04-14
ISM daktarės Agnės Paliokaitės disertacija pateko į prestižinio ISPIM Innovation Management Dissertation Award 2014 finalininkų tarpą.
ISM paskaitų ciklas: Vadyba. Inovacijos. Technologijos.
2014-04-09
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia dalyvauti ISM paskaitų cikle "Vadyba. Inovacijos. Technologijos.".
ISM paskaitų ciklas moksleiviams, besidomintiems inovacijomis, vadyba bei technologijomis
2014-04-09
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia 11-12 klasių moksleivius dalyvauti ISM paskaitų cikle "Vadyba. Inovacijos.Technologijos.".
ISM Founders School renginių ciklas. Technologinių idėjų vertinimas: verslas ir rizika, kaip nepasiklysti verslo labirintuose
2014-04-09
Verslas ir rizika yra neatsiejami, o verslo sėkmę lemia teisingi sprendimai. Rizikų valdymas yra labai svarbus priimant sprendimus ir darant verslą. Kokios rizikos laukia kiekvieno verslininko ir kaip jas valdyti?
 
2014-04-08
Socialiai remtinų jaunuolių stipendijų fondui paramą paskyrė beveik 100 ISM absolventų, 2 % GPM skiria mūsų darbuotojai, studentai, jų tėveliai ir universiteto bičiuliai. Kiekviena net ir mažiausia parama yra svarbi, nes jos dėka keičiasi jaunų žmonių likimai.
Lyderių Inkubatorius: 75 proc. abiturientų nežino, kokią profesiją pasirinkti
2014-04-08
Šiandienos aktualijose dažnai linksniuojama karjeros pasirinkimo svarba ir tai, kaip sunku jaunam žmogui atrasti savo vietą, šiame daug žadančiame laikmetyje. Tačiau, kas galėtų padėti patobulinti savo asmeninius gebėjimus bei tinkamai pasiruošti iššūkiams laukiantiems ateityje? 
 
Naujoms ISM programoms - ypatingas inovatyvių kompanijų dėmesys
2014-04-04
Šį rudenį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pristato naujas dvigubo diplomo programas su Ilinojaus technologijų institutu (JAV): Industrinių technologijų vadybos bakalauro bei Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijas. Kadangi darbo rinkoje trūksta specialistų, turinčių ir vadybos žinių, ir išmanančių technologijas bei gamybą, naująsias ISM studijas pasirinkę jaunuoliai jau dabar gali išsirinkti būsimą darbo vietą www.renkiesitu.lt
ISM Founders School renginių ciklas: “Intelektinė nuosavybė ir teisiniai aspektai technologinių startuolių versluose”
2014-04-02
Šios savaitės ISM Founders School renginyje diskutuosim apie intelektinės nuosavybės aspektus technologiniams startuoliams su Liudu Karnicku. 
 
Patarimai: kaip apsaugoti paauglį nuo netinkamos elgsenos
2014-04-02
Paauglystė yra vienas sudėtingiausių laikotarpių žmogaus gyvenime. Šiuo metu formuojasi žmogaus asmenybė, nuostatos, vertybės. Dažnai jos nekinta visą gyvenimą ir lemia jauno žmogaus ateities pasirinkimus ir svarbiausius sprendimus. Tinkamai bendraudami su paaugliais tėvai gali apsaugoti juos nuo netinkamo elgesio ir abejotinų pasirinkimų.
Vadybos mokslo krypties disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkursas
2014-03-27
Kviečiame mokslininkus teikti paraiškas dalyvauti 2014 m. vadybos krypties disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkurse. Paraiškos priimamos iki š.m. gegužės 6 d.
Magistrantūros studentams - vieno geriausių rinkodaros efektyvumo ekspertų paskaitos
2014-03-26
Tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistrantūros studentai turėjo unikalią galimybę klausytis pasaulinį pripažinimą pelniusio rinkodaros efektyvumo eksperto iš JAV Roger Best paskaitų. 
Justas Janauskas: MVP (minimal viable product), kas tai yra ir kaip jį rasti
2014-03-26
ISM Inovatorių bazėje vyko vieno iš Vinted startuolio (liet. „Mano drabužiai") įkūrėjų Justo Janausko paskaita.
ISM Founders School renginių ciklas: "From Idea to Execution“
2014-03-25
Nemokamas renginys startuoliams ir norintiems jais tapti su Daniel Ray ir Aurimu Baku. Seminaro metu dalyviai sužinos kaip įvertinti petencialą, vystyti ir komunikuoti savo verslo idėją. Taip pat, gaus patarimų kaip pristatyti idėją investuotojams ir partneriams. Šis renginys suorganizuotas ISM Founders School kartu su Verslia Lietuva ir Startup Lithuania.
 
Lietuvos startuoliai ambicingi, bet menkai pasiruošę
2014-03-25
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Inovatorių bazėje buriasi pirmieji startuoliai.  Keturiolika komandų tris mėnesius dalyvaus verslų kūrimo programoje ir pretenduos laimėti iki 10 000 litų prizus savo verslo pradžiai.
ISM Founders School renginių ciklas: "Socialinių tinklų situacija: Vakar. Šiandien. Rytoj"
2014-03-24
Kovo 28 d. 17 val. ISM Inovatorių bazėje lankysis Arijus Žakas, agentūros "Socialus marketingas" direktorius. Diskusijos tema: "Socialinių tinklų situacija: Vakar. Šiandien. Rytoj".
Studentės tinklaraštis. Mainų semestras Portugalijoje.
2014-03-21
"Gyvename kartu su italu, brazile ir ukrainiete/lenke. Visi esame iš skirtingų universitetų ir specialybių, tačiau kolkas pavyksta rasti bendrą kalbą", savo tinklaraštyje rašo ISM studentė Dalia Miklaševičiūtė. D.Miklaševičiūtė mainų semestrui išvyko į Protugalijos sostinę Lisaboną. Studentė patirtimi dalinasi savo tinklaraštyje "Vasco da gama po 600 metų. Gyvenimo kryžkelės Lisabonoje."
 
Atverk duris į ateitį!
2014-03-19
Atverk duris į Savo ateitį! Atvyk ir pamatyk, kur gimsta ateities verslas. Pabendrauk su universiteto rektoriumi, profesijų atstovais ir nuomonių lyderiais, baigusiais ISM bei esamais studentais.
ISM Founders School renginių ciklas: MVP (minimal viable product),  kas tai yra ir kaip jį rasti?
2014-03-17
Kovo 19 d. 18 val. ISM Inovatorių bazėje vyks atvira paskaita „MVP (minimal viable product), kas tai yra ir kaip jį rasti?“. Patirtimis dalinsis Vinted (Mano drabužiai) įkūrėjas ir vadovas Justas Janauskas.
Papildomas priėmimas į ISM Founders School
2014-03-14
ISM Founders School suteikia galimybę kurti verslo idėjas ir, konsultuojantis su verslo ekspertais bei akademikais, paversti jas tikrove. Įmones įkūrę geriausių idėjų autoriai projekto pabaigoje laimės iki 10 000 Lt piniginį prizą verslo pradžiai.
ISM Mentorystės projektas "Absolventas studentui"
2014-03-06
Vasario 27 d. startavo ISM Mentorystės projektas "Absolventas studentui".  
F. Haren: dabar – geriausias laikas nuo devintojo dešimtmečio kurti globalias inovacijas
2014-03-05
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete viešėjęs kūrybingumo guru, „Idėjų knygos“ („The idea book“) autorius Fredrik Haren būsimuosius Lietuvos verslininkus patikino, kad šiuo metu susiklostė palankiausios aplinkybės kurti verslą ir įgyvendinti drąsiausias verslo idėjas.
Mobiliųjų programėlių mokykla
2014-03-04
Mobiliųjų programėlių mokykla – tai trijų mėnesių intensyvus įvadinis kursas, norintiems pradėti kurti programėles „Android“ mobiliųjų įrenginių platformai.  Kursas specialiai pritaikytas programavimo pagrindų neturintiems jauniems žmonėms: vyreniųjų klasių moksleiviams, studentams, verslumo skatinimo iniciatyvų dalyviams.
I Seek More 60 sec.
2014-03-03
Ar sugebėtum savo idėją parduoti per 60 sekundžių ?
 
ISM Atviros paskaitos
2014-02-17
Kuo pamoka skiriasi nuo paskaitos? Ką studentai veikia universitete? Kaip atrodo jų "klasės"? Į šiuos bei kitus klausimus atsakymus rasite ISM Atvirose paskaitose!
ISM MK konferencija Savininko ir samdomo vadovo dilema: ar verta patikėti valdyti savo verslą?
2014-02-12
Kovo 6 dieną ISM Magistrų Klubas kviečia dalyvauti praktinėje vadybos konferencijoje  „Savininko ir samdomo vadovo dilema: ar verta patikėti valdyti savo verslą?"
 
Web seminarų ciklas moksleiviams
2014-02-10
Kovo mėnesį kviečiame stebėti įdomiausias 2013 metais vykusias paskaitas, atsakyti į klausimus bei laimėti ISM prizus!
Tapk ISM Vilniaus meru
2014-02-06
ISM Vilniuje prasidėjo naujas žaidimas, skirtas aktyviems studentams. Kiekvieną kartą atėjęs į ISM universitetą, paspausk „check in“ socialiniame tinkle „Foursquare“.
PAST EVENT: ISM universiteto studentai ruošiasi verslo konkursams
2014-01-29
Sausio 20 – 26 dienomis ISM universitete vyko mokymai studentams, ketinantiems dalyvauti tarptautiniuose verslo konkursuose - Entrepreneurship Competition Vilnius (ECV) ir Peak Time 2014.
Exploring International Markets: China
2014-01-16
Vasario 24-28 dienomis ISM Executive School kartu su BI Norwegian Business School organizuoja atvirą tarptautinę verslo programą Kinijoje, kurioje kviečiame dalyvauti verslo atstovus iš Lietuvos ir Norvegijos.
Kvietimas dalyvauti studentų mokslinių tyrimų konkurse
2014-01-16
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentės Greta Gerazimaitė ir Augustina Zamuškevičiūtė su profesore Irmina Matonyte 2013-tais metais dalyvavo studentų mokslinių tyrimų konkurse. Jos dalinasi savo patirtimi iš mokslinių darbų rašymo ir dalyvavimo šių darbų rezultatų pristatymo renginiuose. Studentai taip pat kviečiami dalyvauti ir šių metų konkurse.
 
Rizikos valdymas procesinėje organizacijoje
2014-01-01
Sausio 13 dieną, 18 val., ISM Executive School kviečia į atvirą paskaitą  „Rizikos valdymas kaip integralus procesas”.
 
"ISM Mokytojų universitetas" Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje
2013-12-20
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kvietė vidurinių mokyklų, gimnazijų vadovus, pavaduotojus bei mokytojus, karjeros konsultantus, koordinatorius į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą "ISM Mokytojų universitetas", kuris pirmą kartą įvyko Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Įvyko pirmasis "ISM Tėvų universitetas"
2013-12-20
Vasario mėnesį įvyko pirmasis seminarų ciklas tėvams - "ISM Tėvų universitetas".
BI profesorė R. Lunnan: „Esu labai sužavėta ISM doktorantais“
2013-12-11
Randi Lunnan, BI Norwegian Business School profesorė bei Strategijos ir logistikos departamento vadovė, dalinasi įžvalgomis apie ISM doktorantūros programą bei kalba apie asmenines savybes ir nuostatas, įgalinančias sėkmingas doktorantūros studijas. (vaizdo įrašas)
ISM keliauja su Erasmus po Lietuvos mokyklas
2013-12-09
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentai nuo gruodžio mėnesio keliaus po Lietuvą su Erasmus mokyklose programa ir dalinsis su moksleiviais savo profesinio apsisprendimo bei studijų ir gyvenimo užsienyje patirtimi.
Priėmimas į Vadovų Magistrantūrą
2013-11-27
Prasidėjo priėmimas į ISM Vadovų Magistrantūros studijų 2014m. pavasario semestrą.
"ISM Mokytojų universitetas" Kaune ir Vilniuje
2013-11-06
Šių metų gruodžio mėnesį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kvietė vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokytojus į profesinio tobulėjimo seminarus. 
Protų mūšiai
2013-10-16
Kviečiame Kauno miesto ir rajono moksleivius bei studentus prisijungti prie I Seek More projekto ketvirtadieniais organizuojamų proto mūšių vakarų.
Verslo procesų valdymo konferencija Klaipėdoje
2013-10-07
Spalio 2 d. ISM Executive School kartu su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančiu Europos verslo ir inovacijų tinklu surengė regioninę konferenciją „VERSLO PROCESŲ VALDYMAS LIETUVOJE IR PASAULYJE“.
ISM Vadovų studijų magistrantė - rinkodarininkų pusryčiuose
2013-10-07
Spalio 18 dieną kviečiame į "Verslo žinių" rinkodarininkų pusryčius "Rinkodara mažomis lėšomis".