Rytojaus verslui
Sveiki apsilankę dinamiškiausio ir moderniausio tarptautinio Universiteto Lietuvoje – ISM puslapyje. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas plėtoja geriausias pasaulyje vadybos mokslo tradicijas. Čia įgytas žinias ir gebėjimus mūsų absolventai sėkmingai pritaiko tarptautinėje verslo aplinkoje.
suskleisti
     
Naujienos
ISM Vadovų magistrantūra - iki papildomo priėmimo pabaigos liko tik 2 DIENOS!
2015-09-02
Iki papildomo priėmimo pabaigos į ISM Vadovų magistrantūrą liko tik 2 DIENOS. Skubate pateikti dokumentus? Sužinokite daugiau apie 2015 rudens semestre ISM Vadovų magistrantūros studijų moduliuose  likusias laisvas vietas jau dabar!
Mindaugo Sinkevičiaus daktaro disertacijos gynimas
2015-08-31
2015 m. rugsėjo 11 d. kviečiame į Mindaugo Sinkevičiaus daktaro disertacijos viešą gynimo posėdį. Disertacija bus ginama ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje nuo 10.00 val. 
 
Papildomas priėmimas į ISM Vadovų magistrantūrą iki RUGSĖJO 4 D.
2015-08-26
Visiems nesuspėjusiems pateikti dokumentų į ISM Vadovų magistrantūros studijas - puiki galimybė tai padaryti per kelias iki rudens likusias savaites! Papildomas priėmimas į ISM Vadovų magistrantūrą iki RUGSĖJO 4 D.
ISM kviečia moksleivius tapti ISM Ambasadoriais
2015-08-24
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia visus aktyvius ir sumanius moksleivius tapti ISM Ambasadoriais ir atstovauti ISM savo mokykloje.
Skelbiamas III mainų atrankos etapas
2015-08-18
Tarptautinių studijų skyrius informuoja apie III mainų atrankos etapą vykimui į mainus 2016 m. pavasario semestrui.
Susitikimai su JCI Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar: kelias į sėkmingą verslą ir karjerą
2015-08-13
Rugpjūčio 24 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerė, aktyvių piliečių organizacija JCI Lietuva kviečia į susitikimus su JCI (Junior Chamber International) 2015 m. Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar.
 
Diskusija “Ekonomikos mokslai pasaulyje: sėkmės receptai Lietuvai“
2015-08-12
Rugpjūčio 17 dieną, kasmetinio tarptautinių lietuvių ekonomikos ir vadybos mokslų atstovų susitikimo išvakarėse Global Lithuania Leaders, Lietuvos bankas ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia pakalbėti apie ekonomikos mokslų tendencijas geriausiuose pasaulio universitetuose.
 
Asmeninės konsultacijos dėl studijų ISM Vadovų magistrantūroje
2015-08-04
Norite studijuoti ISM Vadovų magistrantūroje jau šį rudenį, tačiau vis dar  turite neatsakytų klausimų? Susitikite su ISM Vadovų magistrantūros modulių vadovais ir aptarkite asmeniškai Jūsų profesinio augimo perspektyvas ir galimybes!
 
	 Papildomas priėmimas į ISM bakalauro studijas
2015-07-30
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia teikti dokumentus ir studijuoti bakalauro studijose - papildomas priėmimas iki rugpjūčio 8 dienos!
 
Priėmimas į ISM doktorantūros studijas ir stipendijos
2015-07-27
Skelbiamas priėmimas į ISM doktorantūros programas. 
 
ISM magistrantūros programos pripažintos vienomis geriausių Vidurio ir Rytų Europoje
2015-07-26
Pasauliniame verslo universitetų magistrantūros studijų reitinge „Eduniversal Best Masters Ranking 2014-2015“ aukštų vertinimų sulaukė trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos.
 
Tarptautinė vasaros stovykla vadovams - Verslo procesų architektūra
2015-07-22
Rugpjūčio 10-14 dienomis ISM Executive School organizuoja Tarptautinę vasaros stovyklą vadovams  „Verslo procesų architektūra"
Pirmoji ISM Inovacijų ir technologijų vadybos programos absolventų karta nustebino išradingumu
2015-07-18
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas parengė daugiau nei 40 Inovacijų ir technologijų vadybos programos magistrantų, gebančių savarankiškai priimti inovatyvius vadybos sprendimus.
 
ISM studentų iniciatyva – Liuksemburge rungsis dėl Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų vardo
2015-07-16
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų atstovybės organizuojamas projektas „Creative Shock” tapo Europos Komisijos inicijuoto ir Ūkio ministerijos vykdyto Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų (EEPA) konkurso nacionalinės atrankos nugalėtojais. 
 
ISM Karjeros testas: Tarp Lietuvos jaunuolių auga pamaina garsiausiems pasaulio verslininkams
2015-07-13
Nepriklausomoje Lietuvoje gimusiai kartai neretai lipdoma abejingumo bei neatsakingumo etiketė. ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto komanda nusprendė paneigti šį mitą, tam į pagalbą pasitelkusi asmenybės testą. Vos per penkias dienas jį atliko daugiau nei 7 tūkstančiai jaunuolių. Rezultatai, kaip ir buvo tikėtasi, nudžiugino.
UAB „Visionary Analytics“ steigia doktorantūros stipendiją inovacijų tyrimų srityje
2015-07-09
AB „Visionary Analytics“ 2015 metais įsteigė Tikslinę ištęstinių vadybos krypties doktorantūros studijų stipendiją inovacijų tyrimų srityje. Atranką praėjusiam kandidatui bus padengiama pilna studijų kaina, mokama 350 Eur/mėn. stipendija, bei pasiūloma darbo vieta mokslinių tyrimų ir politikos analizės centre „Visionary Analytics“.
 
Pasirašyta Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).
2015-07-02
Šį pavasarį buvo pasirašyta nauja Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).
Prasidėjo priėmimas į bakalauro studijas
2015-06-25
Birželio 1 d. prasidėjo bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Bendrojo priėmimo prašymai teikiami ir koreguojami tik internetu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinėje sistemoje iki liepos 18 d. 15 val.
ISM karjeros testas: sužinok kokia studijų programa tau tinka labiausiai
2015-06-25
Stojimų į aukštąsias mokyklas įkarštyje ISM pristato karjeros testą, kuris padės abiturientams sužinoti savo stipriausias savybes ir kokia studijų programa jas atskleistų geriausiai.
Nacionalinis Erasmus+ koordinatorių susitikimas
2015-06-19
Birželio 16-17 dienomis ISM Tarptautinių studijų skyriaus atstovės Asta Skrockaitė-Narbutienė ir Agnė Perednė dalyvavo nacionaliniame Erasmus+ koordinatorių susitikime. Susitikimo metu buvo aptarta ŠMM politika AM tarptautiškumo skatinimo srityje, nacionalinės aukštojo mokslo programos ir iniciatyvos, Erasmus+ 2014/2015 metų rezultatai bei Erasmus+ 2015/2016 metų planai. 
ISM naujiena: interaktyvus klipas
2015-06-16
Išbandyk ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto interaktyvų klipą, kuris padės sužinoti, kuri ISM bakalauro studijų programa Tau tinka labiausiai.
Inovacijų ir technologijų vadybos absolventų parama socialinių stipendijų fondui
2015-06-16
Birželio 5 dieną diplomus atsiėmusi pirmoji Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijų programos absolventų karta, baigimo proga socialinių stipendijų fondui paaukojo 725 eurus. Kilnios idėjos autorė, inicijavusi paramos akciją, Monika Didžiulienė galvojo apie talentingus, tačiau finansinių galimybių stokojančius jaunuolius:
Mokslas – investicija, verta paskaičiavimo: profesionalų komentarai
2015-06-10
Įpusėjus abitūros egzaminų maratonui, klausimas apie studijų pasirinkimą, be abejonės, darosi vis aktualesnis. Vieni jaunuoliai egzaminų salėse į užduotis kimba nuodugniai ištyrę savo ateities universitetus, kiti tikisi išlaikyti egzaminus kuo geriau ir tada racionaliai apsispręsti dėl savo  bilieto į sėkmę.
Inovacijos ir istorinė išmintis
2015-06-08
Praėjusią savaitę ISM rektorius Alfredas Chmieliauskas ir universiteto mokslo prorektorius Leonidas Donskis Santaros slėnyje diskutavo apie inovacijas ir jų raidą istoriniame kontekste. Vilniaus Santaros slėnis tai unikali miesto dalis, kurioje sutelktas mokslinis potencialas, vyksta intensyvus mokslo, studijų ir verslo bendradarbiavimas, į kurį ISM atstovai buvo pakviesti pasidalinti savo kaip ekspertų nuomonėmis ir įžvalgomis. 
„Lidl“ inicijuotą vokiečių verslo kalbos kursą baigė pirmoji ISM studentų laida
2015-06-08
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete mažmeninės prekybos tinklo „Lidl“ inicijuotą vokiečių verslo kalbos pasirenkamąjį kursą baigė pirmoji studentų laida. Universiteto atstovų teigimu, kurso dalyviams atsivers geresnės galimybės įsidarbinti vokiečių kapitalo bendrovėse bei dalyvauti stažuotėse ar akademiniuose mainuose vokiškai kalbančiose šalyse.
 
Diplomus atsiima darbais stebinę Inovacijų ir technologijų vadybos programos absolventai
2015-06-05
Birželio 5 dieną diplomus atsiima pirmoji Inovacijų ir technologijų vadybos magistro programos studentų laida. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete ši programa buvo sukurta projekto „Inovacijų vadyba ir technologijų perdavimas“ metu. Ji skiriasi nuo kitų panašaus pobūdžio programų tuo, jog sieja vadybos ir inovacijų mokslus bei skiria itin daug dėmesio analitiniams gebėjimams, kurie yra labai svarbūs kūrybiškumo ugdymui. 
 
ISM Vadovų magistrantūra: skandinaviška kokybė ir lankstumas
2015-05-29
Gegužės 27 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko Vadovų magistrantūros konferencija, kurios tikslas – suteikti reikalingą informaciją visiems, ketinantiems rinktis šias studijas, supažindinti ne tik su modulių vadovais, bet ir pasidalinti pačių absolventų patirtimi. ISM Vadovų magistrantūros studijos paremtos skandinaviška patirtimi ir siekiu plėtoti inovatyvų verslą pasauliniu mastu.
 
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete svečiavosi JAV valstybės sekretoriaus pavaduotojas viešajai diplomatijai ir viešiesiems reikalams Richard Stengel
2015-05-22
Vilniuje pirmą kartą lankėsi JAV Valstybės sekretoriaus pavaduotojas viešajai diplomatijai Richard Stengel. Be daugybės susitikimų su diplomatais, pareigūnais atsakingais už strateginę komunikaciją, bei žurnalistais, Richard Stengel spėjo susitikti ir su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentais produktyviai diskusijai apie informacinius karus ir propagandą.
ISM universitete vyko trečioji Tarptautinė finansų rinkų konferencija
2015-05-14
Gegužės 14 d. Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, vyko Finansų ministerijos kartu su Lietuvos finansų rinkų institutu organizuota trečioji tarptautinė finansų rinkų konferencija, kurioje didžiausias dėmesys skirtas įvairesnių kapitalo šaltinių plėtrai.
 
Pasaulinės doktorantūros studijų tendencijos aptariamos Vilniuje
2015-05-12
Gegužės 11, 12 bei 13 dienomis ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyksta pirmą kartą Lietuvoje organizuojama EFMD konferencija, skirta doktorantūros studijoms, Exploring the Doctoral Journey: Excellence, Ethnics and the Student/Supervisor Experience.
Kai verslas ir mokslas eina išvien
2015-05-11
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko ISM Fondo padėkos vakarasScholarship Reception, skirtas 100 Talentų programos dalyviams bei mecenatams. Tokio pobūdžio renginys Lietuvoje organizuotas pirmą kartą. Jo metu universiteto studentai galėjo susitikti su įmonių, įsteigusių 100 Talentų stipendijas, atstovais, išgirsti  jų sėkmės istorijas bei pabendrauti su prasmingą iniciatyvą kuriančiais ir ją palaikančiais bendruomenės nariais.
ISM ir „Teo“ parengė pirmąją praktinio mokymo programą vadovams
2015-04-29
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kartu su IT ir telekomunikacijų bendrove „Teo“ parengė dviejų dienų trukmės praktinių mokymų programą vadovams. Tai pirmas toks mokslo ir verslo bendrovių bendradarbiavimo projektas. Mokymuose dalyvausiantys įmonių vadovai išgirs ne vien teoriją, bet ir praktinius patarimus verslo strategijos, IT potencialo išnaudojimo, rizikos valdymo ir talentų ugdymo temomis.
Susitikimas su Prof. Dr. Jan Peter Balkenende
2015-04-23
Balandžio 22 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete lankėsi buvęs Olandijos Ministras Pirmininkas (2002 – 2010) Prof. Dr. Jan Peter Balkenende – šiandieninis EY partneris, kurio sritis yra įmonių socialinė atsakomybė, o tvarus vystymasis – ypač dominanti tema tiek praktiniu, tiek akademiniu požiūriu, kadangi svečias dėsto Erasmus universitete Roterdame. 
 „Lietuvos europietiškėjimas. Atsakymai Briuseliui“
2015-04-20
Balandžio 17 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko akademinis-pilietinis seminaras bei diskusija, kurios centre –  Lietuvos europietiškėjimas: jo kryptis, svarba ir, apskritai, prasmė šiandieninės Europos kontekste. Kaip jį apčiuopti – taip pat svarbus ir įdomus klausimas. Renginyje dalyvavo buvusi Europos Parlamento narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Europos Parlamento Informacijos Biuro Lietuvoje vadovė Daiva Jakaitė bei visuomėnės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys. 
 
Kviečiame į tarptautinio verslo konferenciją „Moving Research Frontiers on Internationalization of Firms from Emerging Economies“
2015-04-20
Balandžio 28 d. ISM vadybos ir ekonomikos universitete vyksiančioje konferencijoje bus ieškoma (ieškosime) atsakymų į klausimą, kuo Lietuvos mažų ir vidutinio dydžio įmonių kelias į tarptautines rinkas skiriasi nuo Vakarų šalių patirties. 
 
ISM Renginių ciklas Dalinkis
2015-04-20
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko naujas renginių ciklas studentams „Dalinkis“.
 
 
Skirkite 2 % GPM Socialiai remtinų jaunuolių stipendijų fondui
2015-04-09
Šiuo metu ISM universitete alumnų ir visos bendruomenės paramos dėka nemokamai studijuoja Greta ir Gabrielė. Jos seniai svajojo apie studijas mūsų universitete, tačiau jų tėveliai nebūtų galėję sau to leisti. Jų studijoms yra paaukoję daugiau kaip 200 ISM alumnų bei bendruomenės narių. Parama iš esmės keičia merginų likimus.
 
Paaiškėjo Lietuvos studentų Projektų valdymo čempionato nugalėtojai
2015-03-31
Kovo 28 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko Lietuvos studentų Projektų valdymo čempionato finalas. Jame aukštųjų mokyklų komandos varžėsi dėl geriausiųjų jaunųjų projektų valdytojų vardo, atveriančio puikias karjeros galimybes. Šiemet čempionate dalyvavo 46 komandos iš 15 Lietuvos aukštųjų mokyklų.
 
Universitete savo veiklą pradėjo ISM Ambasadorių klubas
2015-03-28
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įkurtas ISM Ambasadorių klubas, kuriame susibūrė daugiau negu 30 aktyvių moksleivių, atstovaujančių ISM universitetą savo mokykloje.
Tėvai buvo kviečiami daugiau sužinoti apie Z kartos vaikus
2015-03-27
Kovo 26 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyko konferencija „Z karta: ką turi žinoti šiuolaikiniai tėvai?". Sveikindamas gausiai susirinkusius konferencijos dalyvius, ISM rektorius Alfredas Chmieliauskas pažymėjo, jog kalbėjimas apie skirtingų kartų specifiką yra labai svarbus, tam kad visi į egzistuojančius skirtumus žiūrėtume ramiai, žinotume ko tikėtis, kaip reaguoti vienoje ar kitoje situacijoje. 
 
Estijos stipendijų konkursas
2015-03-27
 
Skelbiamas stipendijų konkursas studijoms ir mokslinėms stažuotėms Estijoje 2015 - 2016 m.
Konkursas vasaros kursams Latvijoje
2015-03-27
Skelbiamas konkursas vasaros kursams Latvijoje 2015 m.
Baigimo proga socialinėms stipendijoms paaukota didžiausia parama
2015-03-20
Vasario 20 d. ISM diplomų teikimo šventėje buvo įteikti bakalauro diplomai  finansų bei tarptautinio verslo ir komunikacijos absolventams. Tęsdami tradiciją absolventai baigimo proga dovanojo paramą (angl. graduation gift) ISM Fondui, skirtą socialinėms skatinamosioms stipendijoms. Tai didžiausia iki šiol baigimo proga padovanota parama, padidinusi socialinių skatinamųjų stipendijų fondą 1200 eurų. 
„Baltic Journal of Management“ įtrauktas į Jungtinės Karalystės Akademinių žurnalų gidą
2015-03-17
Baltijos vadybos žurnalas Baltic Journal of Management, kurio tikslas yra perduoti geriausią patirtį ir mokslinius pasiekimus greitai besivystančiose Baltijos regiono valstybės, buvo įtrauktas į Jungtinės Karalystės Verslo mokyklų asociacijos (Association of Business Schools) išleistą 2015 m. Akademinių žurnalų gidą (Academic Journal Guide 2015).
 
Didelio dėmesio sulaukė ISM Politikos klubo organizuoti debatai
2015-02-27
Vasario 25 dieną ISM politikos klubo iniciatyva, universitete vyko kandidatų į Vilniaus miesto merus debatai, kurių metu pretendentai į sostinės vadovus A. Zuokas, R. Šimašius, M. Majauskas, G. Paluckas, J. Pinskus bei N. Puteikis diskutavo apie Vilniaus miesto ekonominius iššūkius ir galimybes. Taip pat buvo keliamas klausimas ar Vilnius draugiškas miestas jaunimui? 
 
ISM universitetas toliau stiprina tarptautines pajėgas
2015-02-25
Universitetas, išsikėlęs ambicingą tikslą tapti regiono patirties skleidėjais tarptautinei bendruomenei, laužo nusistovėjusias taisykles. Pirmą kartą Lietuvos universitetų istorijoje vykdomuoju direktoriumi tampa užsienio šalies atstovas.
Galimybių kelias ISM Atvirų durų dienoje
2015-02-23
Vasario 21 dieną, šeštadienį, Vilniuje vyko ISM atvirų durų dienos renginys „Galimybių pasaulis iš arti“, į kurį sugužėjo būrys moksleivių iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Šiaulių, Kretingos, Klaipėdos ir Palangos.
 
 
ISM MK konferencija Skirtingos kartos versle: ką reikėtų žinoti vadovui?
2015-02-10
Vasario 26 dieną ISM Magistrų Klubas kviečia dalyvauti praktinėje vadybos konferencijoje  „Skirtingos kartos versle: ką reikėtų žinoti vadovui?"
 
ISM vertina ne tik stojančiųjų akademinius rezultatus, bet ir motyvaciją
2015-01-29
Jau trečius metus ISM universitetas, organizuodamas išankstinį priėmimą, taip pat kviečia moksleivius į motyvacinius pokalbius, o už aktyvią, visuomeninę veiklą prideda papildomų balų. Tokią galimybę 12 klasių moksleiviai turės ir šiais metais -  išankstinis priėmimas į bakalauro studijas ISM universitete prasideda nuo vasario 1 d.
 
 ISM Forumas “Identity and Freedom in Present Eastern and Central Europe”
2015-01-19
Sausio 15 d., ketvirtadienį, įvyko antrasis ISM Forumo ciklo renginys “Identity and Freedom in Present Eastern and Central Europe” su žinomais Rusijos politikos ekspertais, politikos komentatoriais: Lilija Ševcova, Andrejumi Piontkovskiu ir Vladimiru Kara-Murza. Dalinamės forumo atgarsiais ir diskusijos video įrašu.
 
 
 
ISM magistrantūros programos pripažintos vienomis geriausių Vidurio ir Rytų Europoje
2015-01-08
Pasauliniame verslo universitetų magistrantūros studijų reitinge „Eduniversal Best Masters Ranking 2014-2015“ aukštų vertinimų sulaukė trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos.
 
ISM universitetas - LiJOT metų partneris
2014-12-22
Vilniaus paveikslų galerijoje vykusiame Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) padėkos vakare, tarp gausiai susirinkusių jaunimo organizacijų, valdžios, verslo ir žiniasklaidos atstovų, ISM universiteto vardas skambėjo apdovanotųjų tarpe.
 
Verslauk! konkurso nugalėtojai
2014-12-16
Dešimtą kartą vyksiančio verslo idėjų konkurso „Verslauk!” organizatoriai skaičiuoja, kad per dešimtmetį sukurtas 71 naujas verslas, kurio dėka įsteigta virš 170 naujų darbo vietų. Iš viso per dešimtmetį konkurse dalyvavo daugiau nei 16 000 dalyvių, gauta daugiau nei 6 000 paraiškų. Tarp „Verslauk!“ konkurso dalyvių ir laimėtojų sąraše galima rasti žinomas įmones kaip Dalinuosi.lt, Lėkštė.lt, „Barzdaskučiai“, „Čiop Čiop“, Etaksi.lt ir daugelis kitų.
Pirmoji vadovų magistrantūros laida dovanojo paramą baigimo proga
2014-12-16
2014-ųjų rudenį ISM baigė XXVI vadovų magistrantūros laida! Ši laida išsiskyrė iš savo pirmtakių ir tapo pirmąja vadovų magistrantūros laida, baigimo proga skyrusia paramą (angl. graduation gift) socialiai remtinų jaunuolių stipendijoms studijuoti ISM universitete.
Vis daugiau ISM bendruomenės narių skiria 2 % GPM ISM Fondui
2014-12-16
ISM Fondą pasiekė mūsų bendruomenės narių paaukota 2 % GPM parama – 8 284 Lt. Tai didžiausia paramos suma, iki šiol paaukota tokiu būdu. Dėkojame visiems, paskyrusiems paramą ir pakalbinusiems kitus prisidėti!
Pirmojo ISM Vadovų magistrantūros bendruomenės paramos vakaro metu surinkta 23 tūkst. litų
2014-12-16
Gruodžio pradžioje įvyko pirmasis ISM Vadovų magistrantūros bendruomenės paramos vakaras. Renginys prasidėjo diskusija „Filantropija Lietuvoje. Ar tai gali pakeisti visuomenę, valstybę, ateitį?“. Diskusijoje dalyvavo garsūs verslo ir visuomenės atstovai V. Matijošaitis, B. Vanagas, M. Dargužaitė, D. Dundulis bei R. Valiūnas. Diskusiją moderavo E. Jakilaitis. Vadovų magistrantūros absolventai bei studentai dalyvavo paramos aukcione bei loterijoje.
First Toastmasters of Lithuania, viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubas, kviečia į renginį
2014-12-16
Kviečiame Jus dalyvauti First Toastmasters of Lithuania, viešojo kalbėjimo ir lyderystės, klubo renginyje.
Mentorių atranka
2014-12-04
 
Visada svajojai turėti draugų užsieniečių? Nori pažinti kitas kultūras neišvykdamas iš namų, patobulinti anglų kalbos žinias ir gauti papildomus 0,5 balo aplikuojant į mainų programas? Tapk mentoriumi !
ISM įvertintas studijų krypčių reitinge
2014-12-04
Gruodžio 3 d. žurnalas „Reitingai“ paskelbė pirmąjį universitetų ir kolegijų studijų krypčių reitingą. Buvo įvertintos 70 studijų krypčių valstybiniuose ir privačiuose universitetuose ir kolegijose.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas buvo vertinamas ekonomikos, finansų, vadybos, rinkodaros ir verslo kryptyse, kuriose vykdo studijas.
ISM telkia pajėgas Vilniuje ir pradeda naują plėtros etapą
2014-12-02
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas telkia pajėgas sostinėje ir valdybos sprendimu nuo 2015 m. rugsėjo perkelia Kauno padalinį į Vilnių. ISM atstovų teigimu, akademinio potencialo sutelkimas viename mieste užtikrins geresnę studijų kokybę bei padės pagrindus įsitvirtinimui tarptautinėje arenoje.
 
Iškilmingai inauguruotas naujasis ISM rektorius
2014-11-28
Lapkričio 27 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete inauguruotas naujasis rektorius doc. dr. Alfredas Chmieliauskas. Nuo pat įkūrimo universitete dirbęs akademikas rektoriumi išrinktas spalio pradžioje.
 
ISM Ekonomikos olimpiada 2014
2014-11-27
Lapkričio 22 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (E. Ožeškienės g. 18, Kaune) vyko ISM Ekonomikos olimpiada.
ISM ir žurnalo IQ forumas “Modern Man, Modern Woman: A Global Perspective on Gender Expectations and Today’s Workplace
2014-11-26
2014 m. gruodžio 8 d., 18 val.  ISM kartu su IQ žurnalu kviečia į forumą su garsia JAV verslininke ir socialine aktyviste Ann Senn. Susitikime diskutuosime apie lyčių lygybę darbo aplinkoje - “Modern Man, Modern Woman: A Global Perspective on Gender Expectations and Today’s Workplace“. Ann Senn buvo viena iš  konsultacijų įmonės "Deloitte" lyderių, yra patyrusi aukščiausio lygio vadovė, knygų autorė, nepriklausoma valdybos narė. 
Tarptautinis projektas "Creative Shock'14" kviečia į atvirą konferenciją
2014-11-25
ISM studentų atstovybės ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojamas tarptautinis verslo situacijų konkursas „Creative Shock“ įsibėgėja ir kviečia į atvirą konferenciją gruodžio 6 dieną!
 
Korėjietiški pietūs ISM universitete
2014-11-25
Praeitą savaitę ISM vadybos ir ekonomikos universitete buvo rengiami korėjietiški pietūs, kurių metu buvo pristatomas Pietų Korėjos kulinarinis paveldas, istorija, kultūra ir menas.
 
Kviečiame į tarptautinio verslo konferenciją „Internationalization from Emerging Economies. Towards a New Conceptual Understanding and Process Theory“
2014-11-24
Gruodžio 4 d. ISM vyksiančioje konferencijoje bus ieškoma atsakymo į klausimą, kaip mažų ir vidutinio dydžio įmonių iš kylančių ekonomikų šalių įmonės atranda kelius į tarptautines rinkas, ir, kuo šie keliai skiriasi nuo Vakarų šalių patirties.
 
ISM – tarp  geriausių Rytų ir Vidurio Europos verslo mokyklų
2014-11-20
Pasauliniame „Eduniversal“ verslo universitetų reitinge dar kartą įvertinta ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studijų kokybė – jam skirtos keturios palmės šakelės iš penkių. Tai yra geriausias įvertinimas tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų, kurio ISM sulaukė jau septintą sykį iš eilės.
 
Studijų užsienyje mugė lapkričio 24 d.
2014-11-19
Lapkričio 24 d. ISM Inovacijų bazėje organizuojama studijų užsienyje mugė, kurioje bus proga susipažinti su mainų galimybėmis ISM vadybos ir ekonomikos universiteto studentams.
Startavo Pasaulinė verslumo savaitė – Lietuvoje dėmesys inovatoriams
2014-11-18
Lietuva ir  dar  150  pasaulio valstybių visą  šią savaitę  skirs  žmonių verslumui, kūrybingumui ir inovatyviam mąstymui  skatinti. Tradiciškai lapkritį vykstančios Pasaulinės verslumo savaitės  idėjos autoriai – buvęs Didžiosios Britanijos Ministras Pirmininkas Gordonas Brownas ir Carlas Schrammas, Ewing Marion Kauffman Fondo prezidentas.
 
ISM atvirų paskaitų ciklas studentams
2014-11-16
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas trečius metus iš eilės organizuoja jau tradicija tapusį renginį - „ISM atvirų paskaitų ciklas studentams".
ISM absolventė – tarp Lietuvos banko mokslo darbų konkurso „Naujos ekonomikos idėjos“ nugalėtojų
2014-11-14
Lietuvos bankas piniginėmis premijomis apdovanojo studentų mokslo darbų konkurso „Naujos ekonomikos idėjos“ tris nugalėtojus. Į geriausiųjų trejetuką pateko ir ISM Finansų ekonomikos magistrantūros absolventės Aušros Kasperavičiūtės darbas. Trečią kartą organizuotam konkursui šiemet buvo pateikta 13 mokslinių darbų.
Korėjietiški pietūs
2014-11-14
Lapkričio 19 d. pietų pertraukos metu kviečiame paragauti korėjietiškų užkandžių bei susipažinti su studentais iš Pietų Korėjos. Taip pat galėsite išmokti parašyti savo vardą korėjietiškai, pasimatuoti tautinį kostiumą, išmokti korėjietiškų žaidimų bei sužinoti viską apie Pietų Korėją!
 
 
Tyrimų seminaras šeimos verslo tematika
2014-11-14
Lapkričio 24 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyks tyrimų seminaras šeimos verslo tematika, kurį ves dr. Rodrigo Basco (Witten/Herdecke University, Vokietija). Seminare taipogi savo tyrimus šioje tematikoje pristatys III kurso ISM doktorantė Olga Štangej. Seminaras vyks anglų kalba.
 
ISM Vadovų magistrantūros bendruomenės paramos renginys
2014-11-13
Visus esamus ir buvusius ISM vadovų magistrantūros studentus bei absolventus kviečiame dalyvauti pirmajame ISM vadovų magistrantūros bendruomenės paramos renginyje gruodžio 4 d. 18.00 val.
Renginio tikslas - surinkti lėšų socialiai remtinų jaunuolių stipendijoms. Renginyje dalyvaus žinomi verslo bei visuomenės atstovai: Visvaldas Matijošaitis, Milda Dargužaitė, Benediktas Vanagas, Rolandas Valiūnas, Dainius Dundulis. Diskusiją moderuos Edmundas Jakilaitis. Vyks paramos aukcionas bei kontaktų vakaras.
 
ISM Moksleivių universitetas 2014
2014-11-13
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas spalio - lapkričio mėnesiais kviečia visus 10-12 klasių moksleivius dalyvauti "ISM Moksleivių universitete" Kaune ir Vilniuje.
Jubiliejų švenčiančio ISM rektorius: siekiame regiono patirtį perduoti pasauliui
2014-11-11
Lapkričio 11 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetui sukanka penkiolika metų. Pirmosios Lietuvoje nevalstybinės verslo aukštosios mokyklos rektoriaus doc. dr. Alfredo Chmieliausko teigimu, universitetas nuėjo ilgą kelią nuo kelis šimtus studentų turinčios verslo mokyklos iki geriausio verslo universiteto Lietuvoje, o ateityje turi potencialo tapti regiono lyderiu bei perduoti jo patirtį pasauliui.
 
 
Kviečiame į inovacijų ir verslumo konferenciją „2Innovate: Decoding Entrepreneurship“
2014-11-06
Lapkričio 20 d. vyksiančioje konferencijoje ieškosime kodo, kaip atskleisti inovacijų ir kūrybiškumo galią versle. Aiškinsimės, kas svarbu kuriantiems naujoves ir ieškantiems naujų kelių. Seksime šių dienų verslo herojų verslo nuotykius, dalinsimės jų atradimais. Nepagražintais, su bemiegėmis naktimis, neišvengiamais nuopuoliais bei pakilimais.
 
 
ISM tyrėjų straipsnis išspausdintas prestižiniame tarptautiniame moksliniame žurnale
2014-10-24
ISM doktorantės Bernadetos Goštautaitės ir prof. dr. Ilonos Bučiūnienės straipsnis išspausdintas  žurnale „The International Journal of Human Resource Management“.
ISM Ekonomikos olimpiada 2014
2014-10-23
Š.m. lapkrčio 22 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Nacionalinė moksleivių akademija kviečia 10-12 kl. moksleivius dalyvauti Ekonomikos olimpiadoje.
I Seek More Design Thinking Bootcamp
2014-10-13
Rudens atostogas I Seek More komanda kviečia praleisti prasmingai ir išbandyti Design Thinking metodiką draugų rate! Registruokitės į vienos dienos sesijas Kaune ir Vilniuje!
Creative Shock’14 registration starts!
2014-10-10
Crack International Business Cases! Sounds challenging? If you are ready to Shock the Creativity and compete for 1500 EUR, then register your team till October 19th.
 
Susitikimas su IQ ir unikalios technologijos ESET atstovais
2014-10-08
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto draugas "Verslauk" kviečia registruotis ir dalyvauti seminare su IQ ir unikalios technologijos ESET atstovais.
ISM Mokytojų universitetas 2014
2014-10-06
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia vidurinių mokyklų ir gimnazijų mokytojus, mokyklų vadovus į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą "ISM Mokytojų universitetas" Kaune ir Vilniuje.
ISM rektoriumi tapo doc. dr. Alfredas Chmieliauskas
2014-10-03
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto valdyba išrinko naująjį rektorių. Juo ketverių metų kadencijai tapo vienas iš universiteto įkūrėjų, buvęs universiteto prorektorius bei senato pirmininkas, doc. dr. Alfredas Chmieliauskas. Rektoriaus pareigas jis pradės eiti nuo šių metų spalio 8 d.
ISM bendruomenei – išskirtinė Europos Komisijos pirmininko pavaduotojo paskaita apie euro įvedimą
2014-09-22
Rugsėjo 25 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje lankysis ir skaitys paskaitą  Jyrki Katainenas, Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas, atsakingas už ekonomikos ir pinigų reikalus bei eurą.
Expand your horizons with project management professionals
2014-09-18
ISM Exevutive School and PMI Chapter kindly invite you to the second annual international project management conference “Baltic Project Management Forum 2014: Expand your horizons”.
ISM lankėsi vienas įtakingiausių Europos ekonomistų ir politikų Mario Monti
2014-09-16
Rugsėjo 15 d., pirmadienį, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete viešėjo buvęs Italijos premjeras, ekonomikos ir finansų ministras (2011-2013 m.) bei ilgametis Europos Komisijos narys prof. Mario Monti.
 
International Pie – subūrė studentus praleisti vakarą tarptautinėje aplinkoje
2014-09-12
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas įgyvendindamas Švietimo mainų paramos fondo organizuojamą projektą „Erasmus Lietuvos mokykloms“ kvietė visus studentus ir moksleivius praleisti vakarą tarptautinėje aplinkoje ir dalyvauti renginyje „International Pie“.
Kviečiame į konsultacijų programą "Užaugink savo verslą"
2014-09-11
VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su ISM Executive School suburta ekspertų komanda kviečia Jus prisijungti prie intensyvios 7 dienų mokymų programos, kuri vyks 2014 m.spalio 5-11 d. ir lapkričio 9-15 d., Lietuvoje.
ISM mokslo prorektoriumi tapo Leonidas Donskis
2014-09-11
Buvęs europarlamentaras, žymus mokslo ir visuomenės veikėjas prof. Leonidas Donskis tapo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto mokslo prorektoriumi. Naująsias pareigas jis pradės eiti nuo rugsėjo 22 d.
Kviečiame naujus akademinius metus pradėti drauge!
2014-08-22
ISM pradeda naujus mokslo metus! Rugsėjo 1 d. 10 val. Vilniuje ir  15 val. Kaune kviečiame studentus, dėstytojus ir visus ISM bendruomenės narius dalyvauti iškilmingoje universiteto šventėje.  Šventės metu jus pasveikins ISM rektorius dr. Vilius Kontrimas, BI viceprezidentas ir ISM Valdybos narys Jens P. Tøndel, ISM Valdybos pirmininkas prof. Chris Greensted, verslo bei studentų atstovai.

 
Studijas ISM universitete dažniau renkasi ne tik lietuviai
2014-08-05
Šiemet ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (ISM) bakalauro studijas pradės 13,4 proc. daugiau pirmakursių nei praėjusiais metais. Atvykusių studijuoti  iš kitų šalių studentų kiekis šiais metais taip pat padidėjo dvigubai. Tai paaiškėjo, susumavus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo rezultatus.
Papildomas priėmimas į ISM Vadovų magistrantūrą
2014-08-05
Papildomas priėmimas į ISM Vadovų magistrantūros studijas iki rugsėjo 4d.
Lietuvoje pradėtas vykdyti pasaulinis CRANET personalo valdymo būklės tyrimas
2014-07-28
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, bendradarbiaudamas su Lietuvos Personalo valdymo profesionalų asociacija (PVPA) bei remiant Lietuvos mokslo tarybai, atlieka 2014 metų pasaulinį CRANET Žmogiškųjų išteklių valdymo tyrimą.
Sveikiname naujus bendruomenės narius!
2014-07-25
Sveikiname visus įstojusius abiturientus! Kviečiame pasirašyti sutartis liepos 28-31 dienomis bei susipažinti su aktualia informacija.
Absolventai: gabiausiems studentams studijos turėtų būti nemokamos
2014-07-23
Atsisveikindami su universitetu ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventai savo Alma Mater įteikė netradicinę dovaną. Studentai įsteigė studijų stipendiją jaunuoliui iš socialiai remtinos šeimos. Absolventų dėka visuomeniškas ir talentingas, tačiau finansinių galimybių studijuoti privačiame universitete neturintis studentas, bakalauro studijas galės baigti nemokamai. 
Priėmimas į ISM Vadovų magistrantūrą
2014-07-15
Papildomas priėmimas į ISM Vadovų magistrantūros studijas  iki rugsėjo 4d.
Naujoms ISM programoms - ypatingas inovatyvių kompanijų dėmesys
2014-07-14
Šį rudenį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pristato naujas dvigubo diplomo programas su Ilinojaus technologijų institutu (JAV): Industrinių technologijų vadybos bakalauro bei Inovacijų ir technologijų vadybos magistrantūros studijas. Kadangi darbo rinkoje trūksta specialistų, turinčių ir vadybos žinių, ir išmanančių technologijas bei gamybą, naująsias ISM studijas pasirinkę jaunuoliai jau dabar gali išsirinkti būsimą darbo vietą www.renkiesitu.lt
Įstojus į ISM, net pusė studijų laiko – užsienyje
2014-07-13
Svarstai, likti Lietuvoje ar vykti studijuoti į užsienį?  Sprendimas paprastas – užsienį gali rasti ir čia, ISM. Pasirinkę studijų mainus, dvigubo diplomo programą, Erasmus praktiką, ISM studentai net pusę studijų laiko gali praleisti Vakarų Europos, JAV ar Azijos universitetuose.
MOKSLAS – gera investicija – tik gerai apskaičiuota ir apgalvota
2014-07-10
Kokią profesiją pasirinkti? Kur ją studijuoti? O ką daryti jei įstojau į mokamus mokslus? Studijų pasirinkimas yra vienas rimčiausių iššūkių. Todėl kviečiame tave Į renginį, kuris padės rasti atsakymus į klausimus, kaip pasiekti, kad studijos taptų sėkminga investicija, kaip pasirinkti tinkamiausią universitetą.

 
Norvegijos verslo strategijos profesorius atskleidžia, kur slypi Lietuvos konkurencinis pranašumas
2014-07-09
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete viešėjęs vienas garsiausių skandinavų verslo ekspertų, BI Norwegian Business School profesorius ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto garbės daktaras Torger Reve akcentavo, kad Lietuvos įmonių konkurencinį pranašumą pasaulyje gali užtikrinti tik išskirtiniai darbuotojų gebėjimai. Todėl Lietuva turi sutelkti dėmesį į aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančios švietimo sistemos kūrimą, paremtą kokybe, o ne kiekybe.
 
2014 Highly Commended Paper Award
2014-07-03
Baltic Journal of Management straipsniui, parengtam ISM daktaro Šarūno Nedzinsko disertacijos pagrindu, suteiktas Emerald leidyklos apdovanojimas - 2014 Highly Commended Paper Award.
Kaip pabaigus universitetą uždirbti 5000 litų?
2014-07-03
2013 m. absolventų karjeros tyrimo duomenys parodė, kad ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto absolventai uždirba vidutiniškai 5000 litų per mėnesį. Daugiau 7000 litų uždirba šeštadalis absolventų, o daugiau nei 3000 litų į rankas gauna 59 proc. bakalauro ar magistro studijas baigusių studentų. Kas penktas (22 proc.) ISM studentas baigia studijas turėdamas savo verslą, o kas dešimtas uždirba daugiau nei 10 000 Lt per mėnesį.
ISM ekspertiškumas – Jūsų įmonės gerovei
2014-06-27
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė kvietimą įmonėms teikti paraiškas pagal priemonę „Inočekiai LT“ bei gauti finansinę paramą paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti. ISM siūlo taikomųjų tyrimų temas, kurias Jūs galite pasirinkti bei tyrimų pagalba atsakyti į Jūsų įmonei aktualius klausimus.
 
Milijonierius Jimmy John Liautaud investuoja į Lietuvos verslumo talentus
2014-06-25
Vienas garsiausių JAV verslininkų, lietuvių kilmės milijonierius Jimmy John Liautaud nepamiršta gegužės mėnesį vykusios viešnagės Lietuvoje. Nepraėjus nė mėnesiui po susitikimo su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentais ir startuoliais, JAV verslo ikona paskelbė remsiantis versliausius iš jų. Jis skyrė daugiau nei 60 000 litų studentų stipendijoms, o labiausiai motyvuotus jaunuolius žada pakviesti atlikti praktiką „Jimmy John‘s“ kompanijoje JAV.
Per tradicines ISM alumnų golfo popietes paaukota beveik 8000 litų
2014-06-20
Tradicija tapusi ISM alumnų golfo popietė vyko birželio 19 d. Europos centro golfo klube. Paramos renginyje golfą žaidė 22 dalyviai. Golfo popietė – tai ne tik alumnų susitikimo, bet ir paramos renginys, skirtas rinkti lėšas stipendijoms jaunuolių iš socialiai remtinų šeimų. Per tris ISM alumnų golfo popietes absolventai paaukojo 7950 Lt socialiai remtinų jaunuolių stipendijoms. Šios paramos dėka studentė Greta Myniotaitė jau metus studijuoja ISM Kaune ir yra nepaprastai dėkinga už suteiktą galimybę. 
 ISM startuoliai žengia į rinką: jų klientų sąraše – didžiausios šalies telekomunikacijų kompanijos
2014-06-18
Birželio mėnesį į LIetuvos technologijų rinką įsiveržė net aštuoni nauji žaidėjai. Po tris mėnesius trukusios verslo kūrimo programos ISM Inovatorių bazėje, technologinių verslų komandos jau skaičiuoja būsimą pelną. Nors startuoliai veiklą pradėjo vos prieš kelis mėnesius, jų klientų sąrašuose jau puikuojasi didžiausios Lietuvos telekomunikacijų bendrovės.
Sujunk visus taškus!
2014-06-16
Sunku apsispręsti ką studijuoti? Ar žinai visas savo studijų finansavimo galimybes? Prašymų pildymas - didžiausias galvosūkis?
Paskaitos įrašas: Using Employee Communication as a Business Process to Improve Financial Results
2014-06-09
ISM Vadovų magistrantūroje svečiavosi vidinės komunikacijos ekspertė Angela Sinickas. Viešnia atvyko iš JAV, kur konsultuoja daug didžiųjų pasaulio kompanijų vidinės komunikacijos klausimais.
ISM pakvietė garsiausius šalies verslininkus nupiešti sėkmingo verslo receptą
2014-06-06
Net sėkmingiausiems Lietuvos verslininkams stinga kūrybiškumo ir netradicinio požiūrio į kasdienius verslo procesus, pastebi ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius dr. Vilius Kontrimas. Pasak jo, siekdamas sėkmingai vadovauti įmonei šiuolaikinis verslininkas bent kartą per mėnesį turėtų permąstyti savo veiklą ir jos principus, ieškoti naujų pažangių vadybos būdų atlikti darbą produktyviai bei pelningai.
ISM Individualios konsultacijos: sužinok daugiau apie Tarptautinės magistrantūros studijas
2014-06-03
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas visus besidominčius Tarptautinės magistrantūros studijomis kviečia registruotis į asmenines konsultacijas.
ISM pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Lidl“
2014-05-21
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas išplėtė tarptautinių verslo partnerių ratą: prie jų prisijungė Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“. Vokiečių kompanija žada, kad ISM studentai, sėkmingai baigę „Lidl“ remiamą verslo vokiečių kalbos programą „Business Deutsch, gesponsert von Lidl“, turės daugiau galimybių įsidarbinti „Lidl“ Lietuvoje ir kitose šalyse.
Erasmus dėstymo vizitas. Kalbų ir kultūrų skirtumai - ne kliūtis, o motyvacija!
2014-05-16
,,Paskaitos buvo labai interaktyvios, studentai aktyviai įsitraukė į atvejų analizę, diskutavo ir atvirai išreiškė savo nuomonę. Nuostabi patirtis. <...>  Slovėnijoje, kaip ir ankščiau Kroatijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje – visur pasijutau kaip namie."

ISM vyr. lektorė Mariana Sueldo Erasmus vizito metu dėstė Liublianos universitete Slovėnijoje
Kviečia vasaros mokykla Singapūre
2014-05-16
Singapūro vadybos universitetas kviečia studentus 5 savaites praleisti vasaros mokykloje. Registracija atrankai vyksta iki gegužės 30 d. 
Tapk ES karjeros ambasadoriumi
2014-05-02
Studente, ar nori tapti vieninteliu ir nepakartojamu? Ar nori, kad tavo gyvenimo aprašyme atsirastų įrašas apie išskirtinę patirtį? Tai galimybė, kurios laukei! Tapk ES karjeros ambasadoriumi ir atstovauk ISM Europoje! Dokumentų pateikimo terminas gegužės 23 d. 12.00 val. (Briuselio laiku).
 
Atranka į stovyklą Slovėnijoje
2014-04-25
Mielas studente,
 
neturi ką veikti vasarą? Manai, kad šiltasis metų laikas skirtas ne tik gulėjimui prie ežero, bet ir žinių kaupimui?
Turime tau puikų pasiūlymą! Tapk vienu iš 7 laimingųjų! Dokumentų laukiame iki gegužės 5 d. 17.00 val.
 
Vadybos ir ekonomikos mokslo krypčių disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkursas
2014-04-22
Kviečiame mokslininkus teikti paraiškas dalyvauti 2014 m. vadybos ir ekonomikos krypčių disertacijų tematikų ir doktorantų vadovų konkurse. Paraiškos priimamos iki š.m. gegužės 6 d. (vadybos kryptis) ir iki gegužės 16 d. (ekonomikos kryptis).
Verslo apetitas auga – reikalauja darbuotojų, išmanančių kelias sritis
2014-04-16
Tarptautinės personalo atrankos ir laikino įdarbinimo kompanijos „Manpower“ duomenimis, dviejų ir daugiau specialybinių kompetencijų turinčių  darbuotojų poreikis darbo rinkoje nenumaldomai auga. 2012 m. šeštadalį visų „Manpower“ įdarbintų darbuotojų sudarė žmonės turintys daugiau nei vieną profesinę kompetenciją, 2013 m. tokie darbuotojai sudarė bene ketvirtadalį visų įdarbintųjų.
ISM daktarė - tarp ISPIM Dissertation Award finalininkų
2014-04-14
ISM daktarės Agnės Paliokaitės disertacija pateko į prestižinio ISPIM Innovation Management Dissertation Award 2014 finalininkų tarpą.
Studentės tinklaraštis. Mainų semestras Portugalijoje.
2014-03-21
"Gyvename kartu su italu, brazile ir ukrainiete/lenke. Visi esame iš skirtingų universitetų ir specialybių, tačiau kolkas pavyksta rasti bendrą kalbą", savo tinklaraštyje rašo ISM studentė Dalia Miklaševičiūtė. D.Miklaševičiūtė mainų semestrui išvyko į Protugalijos sostinę Lisaboną. Studentė patirtimi dalinasi savo tinklaraštyje "Vasco da gama po 600 metų. Gyvenimo kryžkelės Lisabonoje."