Rytojaus verslui
Sveiki apsilankę dinamiškiausio ir moderniausio tarptautinio Universiteto Lietuvoje – ISM puslapyje. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas plėtoja geriausias pasaulyje vadybos mokslo tradicijas. Čia įgytas žinias ir gebėjimus mūsų absolventai sėkmingai pritaiko tarptautinėje verslo aplinkoje.
suskleisti
     
Naujienos
ISM Tarptautinės magistrantūros absolventė Inga Langaitė: iš finansų – į socialinių projektų sferą
2015-10-07
ISM Tarptautinės vadybos magistrantūros absolventė Inga Langaitė – viena iš viešosios įmonės „Geros valios projektai“ įkūrėjų ir jos vadovė. Be to, neseniai ji pradėjo dirbti su Roberto Kalinkino mados namais. Toks derinys gali pasirodyti keistu tik iki tol, kol suprantame Ingos požiūrį į verslą ir gyvenimą. 
 
ISM Moksleivių universitetas 2015
2015-10-05
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas jau penktus metus kviečia 10-12kl. moksleivius dalyvauti seminarų cikle „ISM Moksleivių universitetas“.
ISM studentai skatina socialinį verslumą ir inovacijas pasaulyje
2015-10-05
Tarptautinis socialinių verslo situacijų konkursas studentams „Creative Shock“ sugrįžta! Penktus metus ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų organizuojamas tarptautinis konkursas ne tik supažindins studentus su socialinio verslo modeliu, bet ir kels iššūkį dalyviams – išspręsti realias socialinių organizacijų ir įmonių strateginio valdymo bei marketingo problemas.
 
 
ISM Forumas ir LRT „Kultūros akademija“ pristato intelektualių pokalbių vakarus
2015-10-05
Jau rytoj, spalio 6 dieną startuoja bendras ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei LRT televizijos laidos “Kultūros akademija” projektas, kviesiantis šaltus ir žvarbius rudens vakarus leisti nuotaikingai, įdomiai ir turiningai.
 
Universitete vyko atvira paskaita su mokslininku iš Japonijos
2015-10-04
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko atvira paskaita „Sustainability - traditional but modern Japanese way learning from Matsushita and Suntry“. Paskaitą skaityė Nagojos universiteto (Japonija) Magistrantūros studijų dekanas Takehiko Ito.
 
ISM Tėvų universitetas 2015
2015-10-01
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas lapkričio 18d. 17:30val kviečia vyresnių klasių moksleivių tėvelius dalyvauti "ISM Tėvų universitete" bei sužinoti kaip tėvai gali padėti vaikams įveikti egzaminų baimę ir stresą, patarti renkantis ateities kelią.
28-oji vadovų magistrantūros laida tapo gerumo čempionais
2015-09-30
2015 m. rugsėjo 18-tą dieną, lietuviams laimėjus sidabro medalį Europos krepšinio čempionate, ISM vadovų studijų diplomų teikimo šventėje baigimo proga buvo paaukota didžiausia iki šiol vienos grupės surinkta parama socialinėms stipendijoms. Taigi 28-oji vadovų studijų laida tam tikra prasme tapo savotiškais gerumo čempionais.
ISM Mokytojų universitetas 2015
2015-09-28
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas spalio 27d. 16:00val kviečia mokytojus bei mokyklų vadovus į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą "ISM Mokytojų universitetas".
ISM Ekonomikos olimpiada 2015
2015-09-21
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Nacionalinė moksleivių akademija kviečia 9–12 kl. moksleivius dalyvauti Ekonomikos olimpiadoje, kuri vyks lapkričio 7 d. (šeštadienį) ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Spalio 1 dieną ISM universitete vyks pirmoji ateities konferencija Baltijos šalyse
2015-09-17
Pasaulio futuristai teigia, kad per artimiausią dešimtmetį žmonija padarys tiek išradimų, kiek jų buvo padaryta per visą XX amžių. Apie tai, kokios įtakos tai turės mūsų gyvenimams ir kaip atrodys mūsų diena po dešimties metų, bus kalbama pirmojoje Baltijos šalyse ateities konferencijoje „ISM FUTURITY“, kuri įvyks spalio 1 d. Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Tęsiama sėkminga praktinių mokymų programa vadovams
2015-09-16
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kartu su IT ir telekomunikacijų bendrove „Teo“ pradeda praktinių mokymų programos vadovams rudens sesiją. ISM vadovų mokymų patirtis rodo, kad Lietuvos įmonės labiausia stokoja ilgesnio nei vienerių metų horizonto, todėl į pagrindinius verslo procesus kviečia pažvelgti dviejų dienų programa iš sraigtasparnio skrydžio. 
 
ISM kviečia moksleivius tapti ISM Ambasadoriais
2015-09-10
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia visus aktyvius ir sumanius moksleivius tapti ISM Ambasadoriais ir atstovauti ISM savo mokykloje.
ISM studentų delegacija Europos Parlamente
2015-09-10
Rugsėjo 3-5 dienomis 16 ISM studentų grupė lankėsi Europos Parlamente. Tokio vizito tikslas - suteikti galimybę studentams susipažinti su Europos Parlamentu, jo veikla bei daugiau sužinoti apie galimas profesines perspektyvas. 
 
Atviroji mokymų programa Lyderio išmintis: 4 kokybių sąveika
2015-09-06
Rugsėjo 18-19 dienomis ISM Executive School prasideda unikali atviroji mokymų programa „Lyderio išmintis: 4 kokybės“. Mokymas skirtas vadovams, siekiantiems saviaktualizacijos bei impulso esminiams gyvenimo pokyčiams. Ženkite svarbų žingsnį asmeninės lyderystės link ir atraskite tikrąjį savo gyvenimo kelią!
 
 
Seminaras "Dirbk ir studijuok - Australija" Rugsėjo 16 d.
2015-09-04
ISM Bakalauro II, III ir IV kurso studentai kviečiami dalyvauti  informaciniame seminare – susitikime „Keliauk ir dirbk – Australija“.
Informacinis seminaras vyks Rugsėjo 16 d. ISM 3 rūmuose, 214 aud., 12.00 val.
Susitikimai su JCI Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar: kelias į sėkmingą verslą ir karjerą
2015-08-13
Rugpjūčio 24 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerė, aktyvių piliečių organizacija JCI Lietuva kvietė į susitikimus su JCI (Junior Chamber International) 2015 m. Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar.
 
Diskusija “Ekonomikos mokslai pasaulyje: sėkmės receptai Lietuvai“
2015-08-12
Rugpjūčio 17 dieną, kasmetinio tarptautinių lietuvių ekonomikos ir vadybos mokslų atstovų susitikimo išvakarėse Global Lithuania Leaders, Lietuvos bankas ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia pakalbėti apie ekonomikos mokslų tendencijas geriausiuose pasaulio universitetuose.
 
ISM magistrantūros programos pripažintos vienomis geriausių Vidurio ir Rytų Europoje
2015-07-26
Pasauliniame verslo universitetų magistrantūros studijų reitinge „Eduniversal Best Masters Ranking 2014-2015“ aukštų vertinimų sulaukė trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos.
 
Pasirašyta Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).
2015-07-02
Šį pavasarį buvo pasirašyta nauja Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).