Rytojaus verslui
Sveiki apsilankę dinamiškiausio ir moderniausio tarptautinio Universiteto Lietuvoje – ISM puslapyje. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas plėtoja geriausias pasaulyje vadybos mokslo tradicijas. Čia įgytas žinias ir gebėjimus mūsų absolventai sėkmingai pritaiko tarptautinėje verslo aplinkoje.
suskleisti
     
Naujienos
Universitetas atvers duris jauniesiems verslininkams
2015-11-25
Gruodžio 9-ąją, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto patalpose vyks jaunimo verslumą skatinanti mugė ISM YOUTH MARKET. Po universiteto stogu vienai dienai įsikurs 50 talentingų verslininkų.
„Creative Shock‘15“ – vienijančios idėjos ir įkvepiantys pranešėjai
2015-11-23
Gruodžio 3-5 dienomis ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyks tarptautinio socialinio verslo situacijų konkurso „Creative Shock‘15“ keturių dienų trukmės finaliniai renginiai, kurių metu penkios geriausios komandos iš Hong Kongo, Malaizijos, Slovėnijos, Lietuvos, Vengrijos ir Baltarusijos susirungs dėl pagrindinio 1500 € vertės čekio prizo bei lėktuvo bilietų kelionei į bet kurią pasirinktą šalį pirmyn ir atgal, kurią įsteigė „Turkish Airlines“.
Tarptautinių studijų savaitė Lapkričio 23 - 25 - 27 d.
2015-11-17
Nori patirti, koks jausmas būti TARPTAUTINIU? Durk pirštu į Europos žemėlapį – ten mes turime tau universitetą! Vis dar dvejoji? Dalyvauk ISM Tarptautinių studijų savaitėje Lapkričio 23 - 25 - 27 d.
18 val. Inobazėje. Registracija: www.ism.lt/iw
ISM Tėvų universitetas 2015: kaip padėti vaikui atrasti save
2015-11-14
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas lapkričio 18 d. pakvietė abiturientų tėvus į edukacinį projektą "ISM Tėvų universitetas". ISM lektoriai dalinosi žiniomis ir patirtimi kaip tėvai gali padėti vaikams įveikti egzaminų baimę bei patarti renkantis ateities kelią.
Naujas studijų modulis ISM Vadovų magistrantūroje!
2015-11-12
2016 m. pavasario semestrą ISM Vadovų magistrantūros studijos pradeda su nauju studijų moduliu - „Organizacijų konsultavimas“!
Kaip skandinaviška patirtis įkvepia pokyčius versle ir gyvenime?
2015-11-11
Maloniai kviečiame lapkričio 19 dieną dalyvauti informaciniame ISM Vadovų magistrantūros renginyje  „ Kaip skandinaviška patirtis įkvepia pokyčius versle?“
 
Aro Zirgulio daktaro disertacijos gynimas
2015-11-10
2015 m. gruodžio 10 d. kviečiame dalyvauti Aro Zirgulio daktaro disertacijos viešame gynimo posėdyje. Disertacija bus ginama ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje nuo 10.00 val. 
 
ISM Ekonomikos olimpiada 2015
2015-11-10
Šiemet ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, drauge su NMA, lapkričio 7 d. jau antrus metus organizavo  9-12 klasių mokinių ekonomikos olimpiadą, kurioje dėl prizinių vietų varžėsi virš 100 gabiausių moksleivių iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės ir kitų miestų. 
 
ISM Moksleivių universitetas keliauja po Lietuvą
2015-11-09
2015m. lapkričio mėnesį ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia į ISM Moksleivių universiteto paskaitas vyksiančias Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.  
 
ISM atvirų paskaitų ciklas 2015
2015-11-06
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas visus besidominčius Tarptautinės magistrantūros studijomis kviečia dalyvauti jau ketvirtus metus organizuojamame renginyje - „ISM atvirų paskaitų ciklas 2015". 
CFA diena ISM universitete: sėkmingo finansų analitiko receptas
2015-11-05
Lapkričio 12 dieną CFA Society Poland ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas organizuoja informacinį renginį, kuriame sužinosite visas aktualijas susijusias su CFA (Chartered Financial Analyst) programa bei visame pasaulyje vertinamu sertifikatu.
 
ISM Mokytojų universitetas: prognozės ateities mokykloms
2015-10-28
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas spalio 27 d. pakvietė Lietuvos mokytojus bei mokyklų vadovus į profesinio tobulėjimo seminarų ciklą "ISM Mokytojų universitetas". ISM specialistai su renginio dalyviais diskutavo apie vadinamosios „Z kartos“ ugdymą, efektyvų tėvų susirinkimų organizavimą bei aptarė ateities mokyklos viziją. 
 
ISM studentai žavi pasaulį unikaliu socialinio verslo projektu
2015-10-26
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei ISM Studentų atstovybės organizuojamas socialinio verslo situacijų konkursas „Creative Shock“ nenustoja augti ir tampa vis patrauklesnis pasaulio studentams! Šiais metais konkurse varžosi net 892 studentai iš 227 universitetų 73 valstybėse. Konkurso dalyviai jau gavo pirmojo etapo virtualią užduotį – socialinio verslo situaciją „Nutrition for all – Fighting malnutrition in Africa“. Norėdami susidoroti su šia užduotimi ir išanalizuoti verslo situaciją, dalyviai turės įsijausti į rinkodaros specialistų vaidmenis, pasinaudoti strateginio valdymo žiniomis, loginiu mąstymu bei kūrybiškumu – tai neatsiejamos šio konkurso dalys.
 
ISM atveria duris jauniesiems verslininkams!
2015-10-26
Gruodžio 9 d. ISM universitetas atveria duris jauniesiems verslininkams!
 
 
Kartų skirtumai: Mokyti jaunąją kartą reiškia ir pačiam iš jos mokytis
2015-10-22
Kiekviena karta turi savo unikalias vertybes. Pastaruoju metu diskusijos, analizuojančios kartų skirtumus tapo itin populiarios. Edukologijoje pabrėžiami naujosios Z kartos ugdymo ypatumai ir Y kartos mokymosi bruožai, analizuojama kaip skirtingai jie žvelgia į pasaulį ir kokius lūkesčius formuoja savo veiklai. Vadybos srityje diskutuojama apie kitokią vadovų kartą ir jos vadovavimo stilius, norą bei pasirinkimą valdyti savo laiką bei atitinkamus prioritetus santykiuose.
 
ISM tyrėjų straipsnio pripažinimas apdovanojimuose 2015 Citations of Excellence
2015-10-21
Prof. Ilonos Bučiūnienės ir prof. Rūtos Kazlauskaitės straipsnis “The linkage between HRM, CSR and performance outcomes”, Baltic Journal of Management, 2012 buvo pripažintas vienu iš laimėtojų prestižiniuose apdovanojimuose Emerald Citations of Excellence for 2015.
Japonijos patirtis inovacijų srityje ir jos integracija į ISM studijas
2015-10-19
Globalios darbo rinkos tendencijos šiandien pateikia iššūkius visiems: tiek darbdaviams, tiek specialistams. Viena iš esminių tendencijų yra tarptautinės konkurencijos didėjimas. Sparčiai besivystančios technologijos skatina verslo įmones nuolat keistis, tobulėti ir inovuoti. 
ISM Moksleivių universitetas: Ilja Laurs dalinasi sėkmingo verslo principais
2015-10-15
Spalio 12 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete tarp studentų šurmuliavo gausus būrys moksleivių. Po pamokų praverti universiteto duris jau penktus metus iš eilės kviečia specialus seminarų ciklas „ISM Moksleivių universitetas“. Iš arti pajausti universiteto dvasią bei susitikti su vienu garsiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laursu susirinko daugiau nei 400 moksleivių.
Pasirašyta Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Nacionalinio Airijos universiteto Maynooth.
2015-10-15
Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Nacionalinio Airijos universiteto Maynooth (National University of Ireland Maynooth), Airijoje.
 
ISM politikos klubas inicijuoja viešą diskusiją. Privačių universitetų likimas: durys užsidaro?
2015-10-13
Pastaruoju metu socialinėje erdvėje netyla valstybinių stipendijų aktualijos. Spalio 6 dieną buvo išplatinta informacija apie teikiamą Švietimo ir Mokslo įstatymo projektą, siūlantį nebeskirti stipendijų nevalstybinėms švietimo institucijoms. Įvairios jaunimo bendruomenės neliko abejingos tokiems siūlymams ir nusprendė netylėti.
 
 
ISM Tarptautinės magistrantūros absolventė Inga Langaitė: iš finansų – į socialinių projektų sferą
2015-10-07
ISM Tarptautinės vadybos magistrantūros absolventė Inga Langaitė – viena iš viešosios įmonės „Geros valios projektai“ įkūrėjų ir jos vadovė. Be to, neseniai ji pradėjo dirbti su Roberto Kalinkino mados namais. Toks derinys gali pasirodyti keistu tik iki tol, kol suprantame Ingos požiūrį į verslą ir gyvenimą. 
 
ISM Moksleivių universitetas 2015
2015-10-05
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas jau penktus metus kvietė 10-12kl. moksleivius dalyvauti seminarų cikle „ISM Moksleivių universitetas“.
ISM studentai skatina socialinį verslumą ir inovacijas pasaulyje
2015-10-05
Tarptautinis socialinių verslo situacijų konkursas studentams „Creative Shock“ sugrįžta! Penktus metus ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų organizuojamas tarptautinis konkursas ne tik supažindins studentus su socialinio verslo modeliu, bet ir kels iššūkį dalyviams – išspręsti realias socialinių organizacijų ir įmonių strateginio valdymo bei marketingo problemas.
 
 
ISM Forumas ir LRT „Kultūros akademija“ pristato intelektualių pokalbių vakarus
2015-10-05
Jau rytoj, spalio 6 dieną startuoja bendras ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bei LRT televizijos laidos “Kultūros akademija” projektas, kviesiantis šaltus ir žvarbius rudens vakarus leisti nuotaikingai, įdomiai ir turiningai.
 
Universitete vyko atvira paskaita su mokslininku iš Japonijos
2015-10-04
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vyko atvira paskaita „Sustainability - traditional but modern Japanese way learning from Matsushita and Suntry“. Paskaitą skaityė Nagojos universiteto (Japonija) Magistrantūros studijų dekanas Takehiko Ito.
 
28-oji vadovų magistrantūros laida tapo gerumo čempionais
2015-09-30
2015 m. rugsėjo 18-tą dieną, lietuviams laimėjus sidabro medalį Europos krepšinio čempionate, ISM vadovų studijų diplomų teikimo šventėje baigimo proga buvo paaukota didžiausia iki šiol vienos grupės surinkta parama socialinėms stipendijoms. Taigi 28-oji vadovų studijų laida tam tikra prasme tapo savotiškais gerumo čempionais.
Spalio 1 dieną ISM universitete vyks pirmoji ateities konferencija Baltijos šalyse
2015-09-17
Pasaulio futuristai teigia, kad per artimiausią dešimtmetį žmonija padarys tiek išradimų, kiek jų buvo padaryta per visą XX amžių. Apie tai, kokios įtakos tai turės mūsų gyvenimams ir kaip atrodys mūsų diena po dešimties metų, bus kalbama pirmojoje Baltijos šalyse ateities konferencijoje „ISM FUTURITY“, kuri įvyks spalio 1 d. Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.
 
Tęsiama sėkminga praktinių mokymų programa vadovams
2015-09-16
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kartu su IT ir telekomunikacijų bendrove „Teo“ pradeda praktinių mokymų programos vadovams rudens sesiją. ISM vadovų mokymų patirtis rodo, kad Lietuvos įmonės labiausia stokoja ilgesnio nei vienerių metų horizonto, todėl į pagrindinius verslo procesus kviečia pažvelgti dviejų dienų programa iš sraigtasparnio skrydžio. 
 
ISM kviečia moksleivius tapti ISM Ambasadoriais
2015-09-10
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia visus aktyvius ir sumanius moksleivius tapti ISM Ambasadoriais ir atstovauti ISM savo mokykloje.
ISM studentų delegacija Europos Parlamente
2015-09-10
Rugsėjo 3-5 dienomis 16 ISM studentų grupė lankėsi Europos Parlamente. Tokio vizito tikslas - suteikti galimybę studentams susipažinti su Europos Parlamentu, jo veikla bei daugiau sužinoti apie galimas profesines perspektyvas. 
 
Atviroji mokymų programa Lyderio išmintis: 4 kokybių sąveika
2015-09-06
Rugsėjo 18-19 dienomis ISM Executive School prasideda unikali atviroji mokymų programa „Lyderio išmintis: 4 kokybės“. Mokymas skirtas vadovams, siekiantiems saviaktualizacijos bei impulso esminiams gyvenimo pokyčiams. Ženkite svarbų žingsnį asmeninės lyderystės link ir atraskite tikrąjį savo gyvenimo kelią!
 
 
Seminaras "Dirbk ir studijuok - Australija" Rugsėjo 16 d.
2015-09-04
ISM Bakalauro II, III ir IV kurso studentai kviečiami dalyvauti  informaciniame seminare – susitikime „Keliauk ir dirbk – Australija“.
Informacinis seminaras vyks Rugsėjo 16 d. ISM 3 rūmuose, 214 aud., 12.00 val.
Susitikimai su JCI Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar: kelias į sėkmingą verslą ir karjerą
2015-08-13
Rugpjūčio 24 d., ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto partnerė, aktyvių piliečių organizacija JCI Lietuva kvietė į susitikimus su JCI (Junior Chamber International) 2015 m. Pasaulio prezidentu Ismail Haznedar.
 
Diskusija “Ekonomikos mokslai pasaulyje: sėkmės receptai Lietuvai“
2015-08-12
Rugpjūčio 17 dieną, kasmetinio tarptautinių lietuvių ekonomikos ir vadybos mokslų atstovų susitikimo išvakarėse Global Lithuania Leaders, Lietuvos bankas ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia pakalbėti apie ekonomikos mokslų tendencijas geriausiuose pasaulio universitetuose.
 
ISM magistrantūros programos pripažintos vienomis geriausių Vidurio ir Rytų Europoje
2015-07-26
Pasauliniame verslo universitetų magistrantūros studijų reitinge „Eduniversal Best Masters Ranking 2014-2015“ aukštų vertinimų sulaukė trys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos.
 
Pasirašyta Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).
2015-07-02
Šį pavasarį buvo pasirašyta nauja Nauja Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis tarp ISM Vadybos ir Ekonomikos universiteto ir Roberto Gordono universiteto (Jungtinė Karalystė).