suskleisti
     
Titulinis Biblioteka
Susiraskite knygų, filmų
Jei norite surasti, ar užsisakyti reikalingus leidinius, prašome naudotis bibliotekos katalogu.
 
Prasitęskite leidinius
Jei norite prasitęsti leidinių išdavimo terminą, prašome naudotis bibliotekos katalogu. Peržiūrėkite instrukciją, jei pamiršote, kaip prasitęsti leidinius.
 
Duomenų bazės
ISM biblioteka universiteto bendruomenei siūlo svarbiausių elektroninių duomenų bazių ir internetinių enciklopedijų, kuriose sukaupta tūkstančiai mokslinių straipsnių vadybos, ekonomikos ir kitomis aktualiomis temomis, pasirinkimą. Šiomis duomenų bazėmis galima naudotis neribotai ISM tinkle taip pat su nuotoline prieiga.
Baigiamieji darbai
Nuo 2003 m. Lietuvoje pradėta kurti elektroninių tezių ir disertacijų informacijos sistema (ETD IS), kurioje talpinami bakalauro ir magistrantūros studijų studentų baigiamieji darbai bei daktaro disertacijos. Projekte dalyvauja visi Lietuvos universitetai ir mokslo institutai. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas į ETD įsijungė 2005 m.
 
Moksliniai darbai
Didžiuojamės ISM moksliniu indėliu ir nemažu skaičiumi parašytų straipsnių, monografijų ir kitų publikacijų. Dalį jų galima rasti Publikacijų duomenų bazėje (PDB). Dėl prieigos prie naujausių publikacijų, klauskite bibliotekininkų.
Rekomenduokite knygą
Gerų knygų niekada nebus per daug! Naujausi vadybos vėjai, naudingiausi ekonominiai įrankiai, o gal psichologiniai žaidimai? Visa tai ir dar daugiau gali būti mūsų lentynose, o tuo pačiu ir Jūsų rankose. Rekomenduok arba užsakyk leidinį ir tu!
 
Bibliotekos abonementas
Norėtumėte naudotis ISM Bibliotekos paslaugomis, nors nesate ISM studentas? Siūlome įsigyti bibliotekos abonemento paslaugą. Baigusiems ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą taikomos nuolaidos. Užsisakyti abonementą galite užpildę užsakymo formą.  
 
Susisiekite su mumis
Jei norite susisiekti su mumis, spauskite nuorodą "daugiau", ten rasite bibliotekos darbo laiką, adresą, telefono numerius bei e. pašto adresą. Jei norite užduoti klausimą internetu, spauskite nuorodą "Klausk bibliotekininko". Pranešimai apie pakeistą darbo laiką skelbiami bibliotekos naujienose.
Daugiau